02:4800
SON DAKİKA AK PARTİ HABERLERİ

Son Dakika AK Parti Haberleri

  1966-2014 Sanayi Fotoğrafları Sergisi Açıldı

  Fotoğraf sanatçısı Ersin Alok'un "1966-2014 Sanayi Fotoğrafları" adlı sergisi Eskişehir'de açıldı. (Dün 18:55)

   

  Fahri Memur, Tahliye Edildi

  Fahri Memur, Tahliye Edildi

  28 Şubat sürecinde yargılandığı davada hüküm giyen Fahri Memur, 8 yıl hapis yattıktan sonra Malatya E Tipi Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumundan tahliye edildi. (Dün 18:54)

   

  Bahçeli: Mgk, Erdoğan'ın Kişisel Hesaplarını Göğüslemeye Odaklandı

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli , Milli Güvenlik Kurulu’nun (MGK), Türkiye’nin güvenliği yerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kişisel hesaplarına ve kapanması ahlaken mümkün olmayan 17-25 Aralık sürecini göğüslemeye odaklandığını açıkladı. (Dün 18:12)

   

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Ayhan, Denizli'de

  "Bir avuç peşmergenin, bölücülerin alkışları eşliğinde güya IŞİD'le savaşma adına topraklarımızdan geçmesini kabul etmemiz, içimize sindirmemiz mümkün değildir" (Dün 17:58)

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül, Hatay'da

  Gül: "Buradan bir kez daha ifade etmek gerekir ki AK Parti olarak biz Esed rejimini de IŞİD'in anlayışını da her ikisini de lanetliyoruz. (Dün 17:57)

   

  DSP'li Çakmak: Manavgat Doğal Afet Kapsamına Alınmalı

  DSP'li Çakmak: Manavgat Doğal Afet Kapsamına Alınmalı

  Demokratik Sol Parti(DSP) Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Çakmak, sağanak yağışa bağlı sel felaketinde mağdur olan hane, işyeri, işletme ve tarım arazisi sahiplerinin maddi hasarlarının giderilmesi için Bakanlar Kurulu Kararı ile afet kapsamına alınması gerektiğini söyledi. (Dün 17:45)

   

  Trabzon'da, CHP Miting Komitesi Üyelerine Soruşturma

  Trabzon'da, CHP Miting Komitesi Üyelerine Soruşturma

  25 Aralık operasyonlarına ait olduğu iddia edilen ses kayıtları ve görüntülerinin dev ekranda yayınlanması nedeniyle AK Parti'nin şikayeti üzerine başlatılan soruşturma kapsamında 9 kişinin ifadesine başvuruldu. (Dün 17:30)

   

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı' Afyonkarahisar'da Başladı

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı" Afyonkarahisar'da Başladı

  Afyonkarahisar’da bulunan AK Partili milletvekilleri, AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nın gerçekleştirileceği otele giriş yapmaya başladı. (Dün 17:30)

   

  Merkez Parti Genel Başkanı Karslı: Bunlar Mafya

  Merkez Parti Genel Başkanı Karslı: Bunlar Mafya

  Merkez Parti Genel Başkanı Abdurrahim Karslı Eskişehir'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hükümet ve muhalefeti hedef aldı. (Dün 17:15)

   

  Fahri Memur, Tahliye Edildi

  28 Şubat sürecinde yargılandığı davada mahkum olan ve denetimli serbestlik kapsamında tahliye edilen Fahri Memur'u, Malatya E Tipi Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumu'ndan çıkışında, kalabalık bir grup karşıladı Fahri Memur: "Kimseye karşı da bir kinimiz, öfkemiz yok ama bu Müslümanlara, insanlarımıza bu zulmü. (Dün 17:11)

   

  Kastamonu'daki Trafik Kazası

  Kazada hayatını kaybeden anaokulu öğrencisi 5 yaşındaki Ecrin Duru Çerkeşli ile kreşte servis görevlisi olarak çalışan Müfide Çağlar toprağa verildi. (Dün 17:11)

   

  Başsavcı Vekilinden Passolig'e Destek

  Başsavcı Vekilinden Passolig'e Destek

  Anadolu Spor Gazetecileri Derneği (ASGD) Eskişehir Şubesi’nce düzenlenen söyleşide konuşan Eskişehir Başsavcı Vekili Celalettin Karanfil, elektronik bilet uygulamasının marka tanımı ile Passolig uygulamasının, 6222 sayılı sporda şiddet ve düzensizliğin önlenmesine dair kanunun 5. maddesi ile hayata geçirildiğini hatırlattı. (Dün 17:07)

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül Hatay'da

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül Hatay'da

  AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, "Milletimizin geleceğine, istikbaline, hükümetimize ve devletimize kasteden paralel veya diğer illegal unsurlar bundan sonra devlet içerisinde barınamayacaktır" dedi. (Dün 17:06)

   

 

  Ulema'dan Bornova'ya Kültür Merkezi Müjdesi

  Ulema'dan Bornova'ya Kültür Merkezi Müjdesi

  AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema’dan, Bornova’ya yapılması planlanan Kültür Merkezi ile ilgili müjdeli haber geldi. (Dün 17:03)

   

  Yargıtay ve Danıştay'da Yeni Daireler Kuruluyor

  AK Parti, yüksek yargı organlarının önünde bekleyen dosyaların bir an önce sonuçlandırılması ve toplumda aşınan yargıya güven duygusunun yeniden tesisini amaçlayan teklifi TBMM Başkanlığı'na sundu Teklife göre, Yargıtay'ın daire sayısı 38'den 46'ya, Danıştay'ın daire sayısı 15'ten 17'ye çıkarılacak Danıştay'a 39, Yargıtay'a 128 yeni üye seçilecek Birden fazla ilk derece ceza mahkemesi olan yerlerde iş dağılımını HSYK belirleyecek. (Dün 17:01)

   

  Osmangazi'den Türkmenlere Yardım

  Osmangazi'den Türkmenlere Yardım

  Osmangazi Belediyesi, Suriye'de yaşanan iç savaşta zarar gören Türkmenlere yönelik yardım elini uzattı. (Dün 17:00)

   

  Mersin'deki 'Paralel Yapı' Operasyonu

  Mersin'deki "Paralel Yapı" Operasyonu

  Avukat Murat Altındere, müvekkili AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mert Hazar ve kendi adına, "adli kontrol şartıyla" serbest bırakılan 18 emniyet mensubundan 5'i için karara itiraz etti. (Dün 16:56)

   

  AK Parti 81 İlde Stk'ları Dinleyecek

  AK Parti 81 İlde Stk'ları Dinleyecek

  AK Parti Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Yeni Türkiye’de Sivil Toplum Buluşmaları projesini Şırnak, Batman ve Siirt’ten başlattıklarını belirterek, "Güneydoğu’da ’Çözüm süreci, dağlarda çiçek açtığı dönem oldu. (Dün 16:38)

   

  Ak Partinin Kongre Takvimi Belli Oldu

  Ak Partinin Kongre Takvimi Belli Oldu

  AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Fırat, ilçelerin ve il kongresinin tarihlerinin belli olduğunu ve belirlenen takvim doğrultusunda kongrelerin gerçekleştirileceğini söyledi. (Dün 16:35)

   

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı

  Afyonkarahisar'da 3 gün sürecek kampa, katılımcılar gelmeye başladı. (Dün 16:18)

   

  SDP'li Vekilden AK Parti'ye Ziyaret

  SDP'li Vekilden AK Parti'ye Ziyaret

  Federal Almanya Sosyal Demokrat Partisi (SPD) Milletvekili Azize Tank, AK Parti Diyarbakır İl başkanlığını ziyaret etti. (Dün 16:14)

   

  Isparta'daki Trafik Kazası

  Isparta'daki Trafik Kazası

  Kazada hayatını kaybedenlerin sayısı 17'ye yükseldi Konya Valisi Erol: "Özellikle bu araç, önden bir araç göndererek jandarmanın denetimini geçtikten sonra, yolda diğer midibüsteki yolcuları da tek bir midibüse toplayarak yoluna devam etmiş ve maalesef kaza olmuştur" Kazada hayatını kaybeden işçi yakını Aksoy: "İki gün önce bu otobüsün şoförüne 5 bin lira ceza yazılıyor ve tekrar yola çıkarılıyor. (Dün 16:14)

   

  17 Kişinin Öldüğü Kazada Korkunç İddia

  17 Kişinin Öldüğü Kazada Korkunç İddia

  Konya’nın Akşehir ilçesinden elma toplamak üzere Isparta’nın Gelendost ilçesine işçi götüren Metin Aslanap’in yola üç araçla çıktıkları, ardından trafik denetim noktasını geçtikten sonra tüm işçileri tek midibüse toplayarak yoluna devam ettiği ortaya çıktı. (Dün 16:13)

   

  AK Parti'nin Afyon Kampı Başlıyor

  AK Parti'nin Afyon Kampı Başlıyor

  Ak Parti'nin Afyonkarahisar'da Davutoğlu başkanlığında 23'üncü İstişare ve Değerlendirme Toplantısının yapılacağı otelde yoğun güvenlik önlemleri alındı. (Dün 16:09)

   

  Maden Faciasında Dördüncü Gün; 18 İşçiye Henüz Ulaşılamadı (5)

  Maden Faciasında Dördüncü Gün; 18 İşçiye Henüz Ulaşılamadı (5)

  Ocak İÇİNDEN LAR Başbakanlığa bağlı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı, maden faciasında bölgede bulunan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile kurtarma ekiplerinin madenin içindeki çalışmalarını gösteren fotoğrafları basınla paylaştı. (Dün 16:06)

   

  Eski Bakan Günay: Erdoğan Anayasa İlkelerini Çiğniyor

  Kültür ve Turizm eski Bakanı, İzmir Bağımsız Milletvekili Ertuğrul Günay, Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı seçildikten sonra söylediği, "Yeni bir sayfa açalım." sözünün havada kaldığını belirtti. (Dün 15:58)

   

  Isparta'da 18 Kişinin Öldüğü Kazada Yürek Yakan Detay

  Isparta'da 18 Kişinin Öldüğü Kazada Yürek Yakan Detay

  Isparta'ya işçi götüren Metin Aslanap'in yola üç araçla çıktıkları, trafik denetim noktasından sonra işçileri tek midibüse toplayarak yoluna devam ettiği ortaya çıktı. (Dün 15:58)

   

  MHP'li Yeniçeri: HDP, Bir 'Kürt Baharı' Yaratmaya Çalışıyor

  MHP'li Yeniçeri: HDP, Bir 'Kürt Baharı' Yaratmaya Çalışıyor

  MHP'li Yeniçeri, HDP'nin bir Kasım'da sokağa çıkın çağrısına, "HDP'nin bu çağrısının amacı kitleleri birbirine düşürerek Türkiye'yi kaos ortamına sürüklemektir." dedi. (Dün 15:52)

   

  AK Parti'de Kongre Süreci

  AK Parti'de Kongre Süreci

  AK Parti İl Başkanı Emrah Özdemir, aralık ayının son haftasında il kongresini yapmayı planladıklarını bildirdi. (Dün 15:47)

   

  Aşure Kazanı Bağcılar Meydanı'nda Kaynadı

  Aşure Kazanı Bağcılar Meydanı'nda Kaynadı

  Büğcılar Belediyesi Muharrem ayı dolayısıyla ilçe sakinlerine 20 bin kap aşure dağıttı. (Dün 15:46)

   

  TMMOB'dan İşçi Ölümlerine Tepki

  TMMOB'dan İşçi Ölümlerine Tepki

  TMOBB Bursa Şubesi, geçtiğimiz aylarda Soma faciası, şimdi ise Ermenek'te maden ocağında yaşanan denetimsizliğe tepki gösterdi. (Dün 15:39)

   

  AK Parti Vekilleri Kamp İçin Afyonkarahisar'a Gitmeye Başladı

  AK Parti'nin bu yıl Afyonkarahisar'da gerçekleştireceği 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı için milletvekilleri kampın gerçekleştirileceği otele gitmeye başladı. (Dün 15:33)

   

  Konya Valisi Erol: 'Umarım Bu Son Olur'

  Konya Valisi Erol: "Umarım Bu Son Olur"

  Konya Valisi Muammer Erol, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem ve AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, elma işçilerini taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu yaşamını yitiren işçilerin cenazelerinin morga konulduğu Yalvaç Devlet Hastanesi’ne geldi. (Dün 15:30)

   

  MHP'li Yeniçeri Açıklaması

  MHP'li Yeniçeri Açıklaması

  "Türkiye, insan hayatının bu denli ucuz olduğu dönemi hiç yaşamamıştır" "Dünya Kobani Günü adı altında yeni bir tahrik ve ayaklanma çıkarılmaya çalışılıyor" (Dün 15:18)

   

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Cuma Namazını Bilecik'te Kıldı

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Cuma Namazını Bilecik'te Kıldı

  İstanbul’dan, katılacağı bir programa katılmak üzere memleketi Afyonkarahisar’a giden Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Cuma namazı kılmak için Bilecik’e uğradı. (Dün 15:17)

   

  Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Bilecik'te Açıklaması

  Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Bilecik'te Açıklaması

  "Bilecik, doğa turizmi açısından muhteşem bir ilimiz. Dolaylısıyla bunu geliştirmek için güzel çalışmalar yapıyoruz şu anda" (Dün 15:12)

   

  Ak Partili İçten'den Mgk Değerlendirmesi

  AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, "Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçilmiş bir cumhurbaşkanı olarak paralel yapıyla ilgili bir duruş sergilemesini anlamlı buluyoruz. (Dün 15:03)

   

  Yer Değiştirelim Ülkeyi Biz Yönetelim, Şikayet Etmeyeceğimize Söz Veriyoruz'

  TMMOB Makine Mühendisleri Odası Bursa Şube Başkanı İbrahim Mart, Karaman Ermenek’te maden ocağında su baskını nedeniyle 18 işçisinin mahsur kaldığı olayla ilgili Cumhurbaşkanı'ndan Başbakan'a ve bakanlara kadar herkesin şikayetçi makamı gibi davranmasını eleştirdi. (Dün 15:01)

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 02:48:00. #.233#