SON DAKİKA AK PARTİ HABERLERİ

Son Dakika Ak Parti Haberleri

 • 08:47Haydarpaşa 'Gar' Olarak KaldıHaydarpaşa 'Gar' Olarak KaldıHaydarpaşa Gar, Kadıköy Meydanı ve Çevresi Koruma Amaçlı Nazım İmar Planı'na yapılan itirazı görüşen İBB Meclisi, Haydarpaşa'nın gar olarak korunmasına karar verdi.
 • 10:50Mehmet Ali Şahin: Hüseyin Çelik ve Arınç'ı Güneydoğu'ya Davet EdeceğimMehmet Ali Şahin: Hüseyin Çelik ve Arınç'ı Güneydoğu'ya Davet EdeceğimAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Güneydoğu'da yapacakları toplantılara, AK Partili eski bakanlar Bülent Arınç ve Hüseyin Çelik'i de davet edeceğini söyledi.
 • 13:20İzmir'de 'Cumhurbaşkanı Erdoğan' Konferansıİzmir'de 'Cumhurbaşkanı Erdoğan' Konferansıİzmir'de Menderes Belediyesi tarafından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı anlatan bir konferans düzenlendi.
 • 14:06Bakan Yılmaz'ın Acı GünüBakan Yılmaz'ın Acı GünüMilli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, 67 yaşında vefat eden dayısı Hamit Yılmaz'ın Gürün İlçesi'nde düzenlenen cenaze törenine katıldı.
 • 15:49Artvin'de Veliköy Kar Üstü Karakucak Güreşleri'nin 21.'si Bugün YapıldıArtvin'de Veliköy Kar Üstü Karakucak Güreşleri'nin 21.'si Bugün YapıldıArtvin`de her yıl geleneksel olarak düzenlenen Veliköy Kar Üstü Karakucak Güreşleri'nin 21.'si bugün yapıldı. Güreşlere İran, Gürcistan ve Azerbaycan'dan gelen sporcular da katıldı.
 • 22:22Mersin 'Sınavların Yılda Birden Fazla Yapılmasını Sağlayacağız'Mersin 'Sınavların Yılda Birden Fazla Yapılmasını Sağlayacağız'Elvan: PYD bir terör örgütüdür ve müttefiklerimizden de buna uygun davranış bekliyoruz (3) 'SINAVLARIN YILDA BİRDEN FAZLA YAPILMASINI SAĞLAYACAĞIZ' Mersin Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ile Tüp Bebek Merkezi'nin açılışını eşi Zeliha Elvan ile birlikte yapan Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, üniversite sınavlarının yılda birden fazla yapılması için çalıştıklarını söyledi.
 • 22:162016 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda - Bostancı ve Baluken2016 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda - Bostancı ve BalukenGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Komisyondan görüntüler -AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı'nın konuşması -HDP Grup Başkanvekili İdris Baluken konuşması 2016 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı: "Terör niçin şehirlere taşındı, neden çukurlar açıldı?
 • 21:35Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (1)Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Maalesef dünyada bir sorun çözme yeteneğini yitirmiş olan dünya sistemi var. Hiçbir sorunu çözemeyen bir Birleşmiş Milletler (BM) ile karşı karşıyayız. Ukrayna, Yemen, Libya ve Suriye krizini çözemiyor.
 • 21:32Özdağ: Engellileri Üretken Hale Getirmemiz GerekiyorÖzdağ: Engellileri Üretken Hale Getirmemiz GerekiyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Açılıştan görüntüler Selçuk Özdağ'ın konuşması Taziye evlerinden görüntüler - "Engellileri üretken hale getirmemiz gerekiyor.
 • 21:20Çevre ve Şehircilik Bakanı Sarı AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, "UNESCO kültür mirası çerçevesine alınmış olan (Hevsel) bahçeleri ve Sur'un kendisi bizim de çalışmalarımızla bütün dünyaya inşallah kazandırılacak.
 • 21:15Terör Mağduru Ailelere Moral ZiyaretiTerör Mağduru Ailelere Moral ZiyaretiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: AK Parti Siirt Kadın Kolları üyesi kadınların aileler için yemekleri taşırken görüntüler İl Kadın Kolları Başkanı Nurten Temiz'in konuşması Terör mağduru ailelere moral ziyareti AK Parti Siirt Kadın Kolları üyesi bir grup, Cizre ve Silopi ilçelerindeki terör olayları nedeniyle göç ederek kente yerleşen terör mağduru ailelere moral ziyaretinde bulundu Siirt'e yerleşen terör mağduru D.A: "Hayatında hiç silah görmemiş gencin eline tutuşturdukları silahla, 'Devlete sık' dediler.
 • 21:13CHP Kırşehir İl Başkanlığı Birlik ve Dayanışma ToplantısıCHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, "Öyle bir dönemece giriyoruz ki önümüzdeki süreç Türkiye'nin son dönemecidir.
 • 21:10Başbakan Yardımcısı Elvan, Tüp Bebek Merkezi ve Yüksekokul Açılışına Katıldı (2)Başbakan Yardımcısı Elvan, Tüp Bebek Merkezi ve Yüksekokul Açılışına Katıldı (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Mersin Üniversitesi'nin Çiflikköy yerleşkesindeki Sağlık Meslek Yüksekokulu ve Tüp Bebek Merkezi girişi Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan ve protokolden detay -Elvan'ın konuşması Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, Mersin'de: Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, "Birçok gelişmiş ülkede sağlık sistemi çökmüş durumdayken Türkiye'de modern binalarda, modern teçhizatlarla son derece donanımlı ve dünyada her alanda rekabet edebilecek tıp alanındaki öğretim üyelerimizle sadece ülkemize değil, tüm dünyaya hizmet sunabilen bir konuma geldik" dedi.
 • 21:07İzmit Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Kıyamete Kadar Beraber Yaşayacağızİzmit Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Kıyamete Kadar Beraber YaşayacağızBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Türkler ile Kürtlerin tesadüfen bir arada olmadığını belirterek, Biz kıyamete kadar beraber yaşayacağız. Fitne fesatçılar onlar fesat işlerine devam edecekler.
 • 20:59Kurtulmuş: Şimdi Zaman, Yaraları Sarma Zamanıdır - KocaeliKurtulmuş: Şimdi Zaman, Yaraları Sarma Zamanıdır - KocaeliGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un konuşması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Parantezi kapatacağız. Şimdi Silopi'de parantez kapandı.
 • 20:57Erzurum Atlı Kızağa BindiErzurum Atlı Kızağa BindiBakan Sarı: Sur'da kentsel sit alanı çalışması yapılacak (2) ATLI KIZAĞA BİNDİ Erzurum'da gezi ve incelemelerini sürdüren Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, cirit atlarına şeker yedirip bindiği atlı kızakla gezdi.
 • 20:44İzmir Bakan Yıldırım, Ecevit'in Vasiyetini Tuttular İzmir'i 'Köykent'e Çevirdilerİzmir Bakan Yıldırım, Ecevit'in Vasiyetini Tuttular İzmir'i 'Köykent'e ÇevirdilerUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İzmir'e yönelik hizmetler konusunda yerel yönetimleri eleştirerek, İzmir'de değişen şeyler var. En büyük değişim yerel yönetimler için rahmetli Ecevit'in vasiyetinin yerine getirilmesi. Köykent kurmak.
 • 20:33Elvan: Pyd Bir Terör Örgütüdür ve Müttefiklerimizden de Buna Uygun Davranış Bekliyoruz (3)Elvan: Pyd Bir Terör Örgütüdür ve Müttefiklerimizden de Buna Uygun Davranış Bekliyoruz (3)'sınavların YILDA BİRDEN FAZLA YAPILMASINI SAĞLAYACAĞIZ' Mersin Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ile Tüp Bebek Merkezi'nin açılışını eşi Zeliha Elvan ile birlikte yapan Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, üniversite sınavlarının yılda birden fazla yapılması için çalıştıklarını söyledi.
 • 20:31Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı AlbayrakEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı AlbayrakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ın salona girişi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu Salondan görüntüler Berat Albayrak'ın konuşması -Albayrak ve Soylu'nun katılımcılarla hatıra fotoğrafı çektirmesi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Albayrak: "Bugün Türkiye bir var olma mücadelesi veriyor, gelecek mücadelesi veriyor.
 • 20:25Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, Mersin'de AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, "Birçok gelişmiş ülkede sağlık sistemi çökmüş durumdayken Türkiye'de modern binalarda, modern teçhizatlarla son derece donanımlı ve dünyada her alanda rekabet edebilecek tıp alanındaki öğretim üyelerimizle sadece ülkemize değil, tüm dünyaya hizmet sunabilen bir konuma geldik" dedi.
 • 20:13İzmir'de 'Özyönetim'i Tartıştılarİzmir'de 'Özyönetim'i Tartıştılarİzmir'de düzenlenen 'Sosyalistler Özyönetimi Tartışıyor' panelinde konuşan HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, "Özyönetim, var olan yönetim tarzına bir karşı çıkıştır.
 • 20:05Özdağ: Türkiye'de 2 Güçlü Parti Olacak. Biri Ak Parti, Diğeri ChpÖzdağ: Türkiye'de 2 Güçlü Parti Olacak. Biri Ak Parti, Diğeri ChpGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kadın Kolları toplantısından görüntüler Selçuk Özdağ'ın konuşması Hamsi Şenliği Festivali'dnen görüntüler - "Türkiye'de iki partili hayata doğru gidiliyor.
 • 20:02Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş bir dizi ziyarette bulunmak üzere geldiği Kocaeli’nde önemli açıklamalarda bulundu.
 • 19:58Terör Mağduru Ailelere Moral ZiyaretiAK Parti Siirt Kadın Kolları üyesi bir grup, Cizre ve Silopi ilçelerindeki terör olayları nedeniyle göç ederek kente yerleşen terör mağduru ailelere moral ziyaretinde bulundu.
 • 19:51AK Parti İl Başkanlığı 53. İl Danışma Meclis ToplantısıAK Parti İl Başkanlığı 53. İl Danışma Meclis ToplantısıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın gelişi Partililerden detaylar Sinevizyon gösterisi sırasında Binalı Yıldırım'ın hüzünlenmesi Bakan Yıldırım'ın konuşması AK Parti il başkanlığı 53. il danışma meclis toplantısı.
 • 19:49AK Parti İzmir İl Danışma Meclisi ToplantısıUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, terörle kararlı ve başarılı bir mücadele içerisinde olunduğunu belirterek, "Millet arkamızda.
 • 19:40Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: Kıyamete Kadar Beraber YaşayacağızBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş: Kıyamete Kadar Beraber YaşayacağızBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Türkler ile Kürtler'in tesadüfen bir arada olmadığını belirterek, "Biz kıyamete kadar beraber yaşayacağız. Fitne fesatçılar onlar fesat işlerine devam edecekler.
 • 19:37AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özdağ AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, engelli vatandaşları üretken hale getirmek gerektiğini belirterek "Evinde oturmayacak ve üretken olacaklar.
 • 19:22Bakan Sarı, İlk Atlı Kızak Keyfini Erzurum'da YaşadıBakan Sarı, İlk Atlı Kızak Keyfini Erzurum'da YaşadıÇevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, bugün geldiği Erzurum’da ilk kez atlı kızak keyfi yaşadı.
 • 19:21Bakan Yıldırım: Ecevit'in Vasiyetini Tuttular, İzmir'i 'Köykent'e ÇevirdilerBakan Yıldırım: Ecevit'in Vasiyetini Tuttular, İzmir'i 'Köykent'e ÇevirdilerUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İzmir'e yönelik hizmetler konusunda yerel yönetimleri eleştirerek, "İzmir'de değişen şeyler var. En büyük değişim yerel yönetimler için rahmetli Ecevit'in vasiyetinin yerine getirilmesi. Köykent kurmak.
 • 19:16Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş AçıklamasıEkonomi Bakanı Mustafa Elitaş AçıklamasıEkonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Kayseri’de basın mensupları ile bir araya geldiği sohbet toplantısında, paralel yapı, başkanlık sistemi, yeni anayasa, Suriye’deki savaş ve Güneydoğu’da yaşananlarla ilgili soruları cevaplandırdı.
 • 19:15Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Parantezi kapatacağız. Şimdi Silopi'de parantez kapandı.
 • 19:07Bakan Sarı: Sur'da Kentsel Sit Alanı Çalışması Yapılacak (2)Bakan Sarı: Sur'da Kentsel Sit Alanı Çalışması Yapılacak (2)Atlı KIZAĞA BİNDİ Erzurum'da gezi ve incelemelerini sürdüren Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, cirit atlarına şeker yedirdi, bindiği atlı kızakla gezinti yaptı.
 • 19:03Kahramanmaraş'ta 50 Yılını Dolduran Çiftler AğırlandıKahramanmaraş'ta 50 yılın dolduran 80 evli çift, belediyece düzenlenen programda ağırlandı.
 • 19:01Gümüşhane'de Kültür ve Turizm Çalıştayı DüzenlendiGümüşhane'de Kültür ve Turizm Çalıştayı DüzenlendiGümüşhane’de kültürel ve turizm değerleri geleceğe taşımak ve sürdürülebilir bir şekilde gelişimini sağlamak amacıyla yerel verilerin istişare edildiği geniş katılımlı bir kültür ve turizm çalıştayı yapıldı.
 • 18:57Sadullah Ergin: 'Çıkar Konuşunca Vicdan Susar'Sadullah Ergin: 'Çıkar Konuşunca Vicdan Susar'Bülent Arınç’ın hükümete ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik eleştirilerine üstü kapalı destek veren eski bakan Sadullah Ergin, resmi Twitter hesabından dikkat çekici tweetler attı.
 • 18:56AK Parti Heyeti İslahiye'de Temaslarda BulunduAK Parti Gaziantep Bölge Koordinatörü ve 23. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akman ve AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyüp Özkeçeci, İslahiye ilçesinde temaslarda bulundu.
 • 18:522016 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe KomisyonundaAK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Terör niçin şehirlere taşındı, neden çukurlar açıldı?
 • 18:47Çevre ve Şehircilik Bakanı Sarı AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Türkiye'nin kardeşlik duygularını bölmeye çalışanlara asla fırsat vermeyeceklerini belirterek, "Buradan bütün bölge halkına, bugüne kadar gösterdikleri sağduyu için teşekkür ediyorum.
 • 18:44Hdp Eşgenel Başkanı Yüksekdağ İzmir'de KonuştuHdp Eşgenel Başkanı Yüksekdağ İzmir'de Konuştuİzmir’de “Sosyalistler Özyönetimi Tartışıyor” adlı panelde konuşan Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eşgenel Başkanı Figen Yüksekdağ, “Özyönetim talebi, bugünün münferit bir hadisesi ve bir terör hareketi değildir.
 • 18:44Sivas Bakan Yılmaz'ın Acı GünüSivas Bakan Yılmaz'ın Acı GünüMilli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, 67 yaşında vefat eden dayısı Hamit Yılmaz'ın Gürün İlçesi'nde düzenlenen cenaze törenine katıldı.
 • 18:392016 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda - İçişleri Bakanı Ala (4)2016 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda - İçişleri Bakanı Ala (4)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın konuşması -Komisyon üyelerinden detaylar 2016 yılı bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Bakanlık bütçesini sunan İçişleri Bakanı Ala: (4) "2016 Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Tasarısında Bakanlığımızın toplam bütçesi 35 Milyar 79 Milyon 559 bin lira olarak öngörülmüştür" "Bakanlığımızın bütçesi 4 milyar 794 milyon 246 lira, Jandarma Genel Komutanlığımızın bütçesi 8 milyar 276 milyon 881 bin lira, Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığımızın bütçesi 19 milyon 962 bin lira, Emniyet Genel Müdürlüğümüzün bütçesi 21 milyar 140 milyon 638 bin lira, Sahil Güvenlik Komutanlığımızın bütçesi 576 milyon 812 bin lira, Göç İdaresi Genel Müdürlüğümüzün bütçesi ise 271 milyon 20 bin lira olarak belirlenmiştir" "Son yıllarda Türkiye'nin artan ekonomik ve siyasi gücü, ülkemize yönelik göç hareketleri için çekim unsuru oluşturmaktadır.
 • 18:28Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Albayrak AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, son günlerde Türkiye ve Ortadoğu'da yaşananlara değinerek, "Bugün Türkiye bir var olma mücadelesi veriyor, gelecek mücadelesi veriyor.
 • 18:27Lapseki'de Deve GüreşiLapseki'de Deve GüreşiGörüntü Dökümü: Güreşlerden detaylar Sami Yavaş'ın açıklamaları Lapseki ilçesi Umurbey beldesinde 27'nci deve güreşi festivali yapıldı.
 • 18:19Milli Savunma Bakanı Yılmaz'ın Acı GünüMilli Savunma Bakanı Yılmaz'ın Acı GünüMilli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, 67 yaşında vefat eden dayısı Hamit Yılmaz’ın Gürün ilçesinde düzenlenen cenaze törenine katıldı.
 • 18:16Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Bir bakıyorsunuz Amerika, PYD'ye gülücükler atıyor, gül atıyor, bir bakıyorsunuz Rusya onunla beraber kol kola giriyor, bir bakıyorsunuz Suriye. Bir tercihte bulunacaklar, ya Türkiye'nin dostu ya da terörün dostu" dedi.
 • 18:09Bakan Yıldırım: Bakan Yıldırım: "Türkiye'nin Gücünü Sınamaya Çalışıyorlar"Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, tarihte sabıkası olanların bugün Ortadoğu’ya ayar vermeye çalıştığını belirterek, “Türkiye’nin gücünü sınamaya çalışıyorlar.
 • 17:56Trabzonspor Camiası BuluştuTrabzonspor Camiası BuluştuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun gelişi Kahvaltıdan detaylar Süleyman Soylu'nun konuşması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ın konuşması Trabzonspor camiası buluştu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Albayrak ve Trabzonspor Kulübü Başkanı Usta'nın katılımıyla kulübün eski ve yeni yöneticileri kahvaltıda bir araya geldi Bakan Soylu: "Trabzonspor, Trabzon'un futbolla, sporla tanınmasını en iyi ortaya koyan ve şehrin hedeflerini bütünleştiren bir anlayıştır" Trabzonspor Kulübünün eski ve yeni yöneticileri kahvaltıda bir araya geldi.
 • 17:54Plan ve Bütçe Görüşmelerine Devam EdildiTBMM’de Plan ve Bütçe Görüşmeleri devam ediyor.
 • 17:54Uşak Belediyesi Cirit TurnuvasıUşak Belediyesi Cirit TurnuvasıBelediye Başkanı Nurullah Cahan kentte yer alan cirit takımları temsilcileri ve oyuncularıyla bir araya geldiği yemekte, “Kültürümüze sahip çıkmayı kendimize görev saydık.