SON DAKİKA AK PARTİ HABERLERİ

Son Dakika Ak Parti Haberleri

 • 12:54Manisa'da MHP ile AK Parti Arasında Bayraklı Afiş KriziManisa'da MHP ile AK Parti Arasında Bayraklı Afiş KriziMHP Yunusemre İlçe Başkanı, MHP'li Büyükşehir Belediyesi tarafından asılan Türk bayraklı afişlerin, AK Partili ilçe belediyeleri tarafından çöpe atıldığını iddia etti.
 • 12:58Şehit Annesi: Bir Oğlum Daha Olsa Yine Askere GönderirimŞehit Annesi: Bir Oğlum Daha Olsa Yine Askere GönderirimŞırnak'ta PKK'lı teröristlerce şehit edilen Üsteğmen İbrahim Tanrıverdi, memleketi Malatya'da son yolculuğuna uğurlanıyor. Acılı anne, "Vatan sağolsun" dedi.
 • 14:16Abdullah Gül: En Fazla Oyu Alanlar Oturup AnlaşmalıAbdullah Gül: En Fazla Oyu Alanlar Oturup AnlaşmalıCuma namazı çıkışı konuşan Abdullah Gül, terör olaylarıyla ilgili 90'lı yıllar hatırlatması yaptı, partilere koalisyon formülü verdi: En fazla oyu alanlar oturup anlaşmalı.
 • 14:50Arınç: Cav Cav Cav Konuşan Kadına Sus Demeyi Suç GördülerArınç: Cav Cav Cav Konuşan Kadına Sus Demeyi Suç GördülerHDP'li vekile "Hanımefendi sus, bir kadın olarak sus..." diyen Arınç, "Cav cav cav konuşan kadına artık sus hanımefendi demeyi neredeyse bana suç olarak gördüler." dedi.
 • 02:30Yalova Ek Bakan Işık: Yalova Ek Bakan Işık: "Ak Parti Tabanı CHP ile Koalisyon İstemiyor?Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, partisinin il başkanlığı tarafından Yalova Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu'nda düzenlenen İl Danışma Meclisi toplantısına katıldı.
 • 05:52Kartal'da AK Parti Mahalle Temsilcilğine Bombalı SaldırıKartal’da, AK Parti Atalar Mahalle Temsilciliği’ne, kimliği belirsiz kişiler tarafından bombalı saldırı düzenlendi.
 • 04:31AK Parti Mahalle Temsilciliği Önünde PatlamaAK Parti Mahalle Temsilciliği Önünde PatlamaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Mahalle temsilciliği önünde polisin araştırması-AK Parti Kartal İlçe Başkanı Muhammed Mehdi Akman'ın açıklaması - AK Parti Kartal Atalar Mahalle Temsilciliği önünde ses bombası patladı AK Parti Kartal Atalar Mahalle Temsilciliği önünde ses bombası patladı.
 • 04:27AK Parti Mahalle Temsilciliği Önünde Ses Bombası PatladıAK Parti Mahalle Temsilciliği Önünde Ses Bombası PatladıKartal’da AK Parti Atalar Mahalle Temsilciliği önünde ses bombası patladı.
 • 03:55AK Parti Mahalle Temsilciliği Önünde PatlamaAK Parti Kartal Atalar Mahalle Temsilciliği önünde ses bombası patladı.
 • 03:39Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı IşıkBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı IşıkAK Parti Yalova İl Teşkilatı danışma meclisinden detay- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın toplantıya gelmesi- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın konuşması Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: - "Elde silah, ağızda demokrasi bir arada olmaz. Silahla demokrasi yan yana yürümez. 'Bunu biz yaparız' dediler.
 • 02:22Yalova - Bakan Işık: Yalova - Bakan Işık: "Ak Parti Tabanı CHP ile Koalisyon İstemiyor?Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, partisinin il başkanlığı tarafından Yalova Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu'nda düzenlenen İl Danışma Meclisi toplantısına katıldı.
 • 00:38Rektör Çakar, Milletvekillerini BilgilendirdiRektör Çakar, Milletvekillerini BilgilendirdiDüzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Üniversitesinin kurulduğu günden bugüne kadar gerçekleştirdiği çalışmalar ve hedeflediği projeler hakkında bilgilendirme toplantısı düzenledi.
 • 00:02Gündem Özeti/ 1 Ağustos 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Endonezya'daki temaslarının ikinci gününde Endonezya Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yusuf Kalla'yı kabul edecek.
 • 23:35Bakan Işık: Bakan Işık: "Ak Parti Tabanı CHP ile Koalisyon İstemiyor"Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, partisinin il başkanlığı tarafından Yalova Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu'nda düzenlenen İl Danışma Meclisi toplantısına katıldı.
 • 22:42Kaymakam Güntepe: Kaymakam Güntepe: "Beytüşşebap İlçesine Gönüllü Olarak Gidiyorum"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hamamözü Kaymakamlığı binası- Kaymakam Kadir Güntepe'nin veda konuşması- Güntepe'nin vatandaşlarla vedalaşması Kaymakam Güntepe'nin Beytüşşebap'a atanması- Güntepe: "Kendi isteğimle ve devlet büyüklerimizin uygun görmesiyle gerçekleşen bu tayinin sürgün değil, aksine benim için şeref olduğunun herkes tarafından bilinmesini isterim" Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile Hamamözü Kaymakamlığı görevinden, Şırnak'ın Beytüşşebap Kaymakamlığına atanan Kadir Güntepe, "Kendi isteğimle ve devlet büyüklerimizin uygun görmesiyle gerçekleşen bu tayinin sürgün değil, aksine benim için şeref olduğunun herkes tarafından bilinmesini isterim" dedi.
 • 22:16Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık AçıklamasıBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Elde silah, ağızda demokrasi bir arada olmaz. Silahla demokrasi yan yana yürümez. 'Bunu biz yaparız' dediler.
 • 22:04Basri Yıldırım: Basri Yıldırım: "Devletimiz Terörün Kökünü Kazıyacaktır"AK Parti Uşak İl Başkanı Basri Yıldırım, son dönemlerde artan terör olaylarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
 • 22:04Cerrattepe'de Yapılması Planlanan Madencilik FaaliyetiEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Nevzat Kavaklı, Cerrattepe'de yapılması planlanan madencilik faaliyetine ilişkin, "Bizler madenciliği bilimin ışığında ve çevre hassasiyetleriyle yaptığımızda ülkemizin refah seviyesinde ciddi artış sağlanacaktır ve cari açığımız düşecektir" dedi.
 • 21:52Davutoğlu: Meselelerin Konuşulacağı Yer TBMM'dirBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "En aşırı uçlara sahip olan, anlayışlara sahip olan partiler de Meclis içinde yan yana duruyorlar.
 • 21:43BBP'li Kartal: BBP'li Kartal: "Hem Kapatılsın, Hem de Teröre Bulaşmışlar Yargılansın"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Açıklama öncesi detay görüntüler - BBP Genel Başkan Yardımcısı Kaplan Kartal'ın açıklaması BBP Genel Başkan Yardımcısı Kartal: - "(HDP hakkında Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığınca inceleme başlatıldığı iddiaları) Teröre, şiddete bulaşmışsa elbetteki kapanacak, dünyanın neresinde teröre bulaşmış şiddete bulaşmış, kan dökülmesini kınamamış bir siyasi parti kapatılmaz" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Kaplan Kartal, teröre ve şiddete bulaşmış siyasi partilerin kapatılması gerektiğini belirterek, "Dünyanın neresinde teröre bulaşmış, şiddete bulaşmış, kan dökülmesini kınamamış bir siyasi parti kapatılmaz" dedi.
 • 21:38Milletvekili Halil Fırat'tan Müsaid'a ZiyaretMilletvekili Halil Fırat'tan Müsaid'a ZiyaretAK Parti Adıyaman Milletvekili Halil Fırat, MÜSİAD Adıyaman Şube Başkanı Şerif Yıldırım’ı ziyaret etti.
 • 21:10Davutoğlu: Davutoğlu: "Türkiye'yi Güçlü Bir Geleceğe Hazırlamaya Kararlıyız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "Yeni Türkiye Yolunda"- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu "Yeni Türkiye Yolunda"- Başbakan Davutoğlu: (2)- "Biz ne otoriterliğe, ne antidemokratik yöntemlere prim vereceğiz, ne de Türkiye'de kaos çıkararak Türkiye'yi aciz göstermek isteyenlerin planlarına izin vereceğiz"- "Bu ülkede, bu kritik coğrafyada yaşamanın ağır bedelleri olabiliyor.
 • 21:02İslam: İslam: "Türk Milletinin Sabrını Sınıyorlar' Diyelim. Allah Onlara Akıl Fikir Versin"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın şehit ailelerine ziyareti- Dua edilmesi ve Kur'an okunması- Bakan İslam'ın konuşması- Diğer şehit ailesini ziyareti Adana'daki polis merkezine saldırı- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, şehit polis memurları Kazar ve İpek'in ailelerine taziye ziyaretinde bulundu- İslam: "Türk milletinin sabrını sınıyorlar' diyelim. Allah onlara akıl fikir versin" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Pozantı İlçe Emniyet Müdürlüğü binasına düzenlenen terör saldırısında şehit olan polis memurları Serdar Kazar ile İsa İpek'in ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 20:47Davutoğlu: Davutoğlu: "En Büyük Fedakarlık, Bu Ülke İçin Canını Verenlerin Yaptığı Fedakarlıktır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "Yeni Türkiye Yolunda"- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu "Yeni Türkiye Yolunda"- Başbakan Davutoğlu: (2)- "Biz ne otoriterliğe, ne antidemokratik yöntemlere prim vereceğiz, ne de Türkiye'de kaos çıkararak Türkiye'yi aciz göstermek isteyenlerin planlarına izin vereceğiz"- "Bu ülkede, bu kritik coğrafyada yaşamanın ağır bedelleri olabiliyor.
 • 20:40Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık AçıklamasıBilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık AçıklamasıYALOVA (İHA) – Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, çözüm sürecini PKK ve HDP’nin baltaladığını söyleyerek, "Çözüm sürecini tamamlayacağız. Ama Kürt kardeşlerimizle tamamlayacağız. Teröre bulaşmamış insanlarımızla tamamlayacağız" dedi.
 • 20:40Bakan Işık: Elde Silah, Ağızda Demokrasi Bir Arada OlmazBakan Işık: Elde Silah, Ağızda Demokrasi Bir Arada OlmazBilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Elde silah, ağızda demokrasi bir arada olmaz" diyerek HDP Eş Bakanı Selahattin Demirtaş'ı eleştirdi.
 • 20:32Kars'taki Yük Trenine Terör SaldırısıSarıkamış ilçesinde dün yük trenine düzenlenen terör saldırısında zarar gören rayları onardığı sırada açılan ateşle hayatını kaybeden 64 yaşındaki demiryolu işçisi Nejdet İnanç'ın cenazesi, defnedildi.
 • 20:22Bakan Güllüce'den, Şehit Tanrıverdi'nin Evine TaziyeBakan Güllüce'den, Şehit Tanrıverdi'nin Evine TaziyeGÖRÜNTÜ: - Bakan'ın şehit evinini önünde kurulan taziye çadırından görüntüler- Şehidin babası Hasan ve abisi Cengiz Tanrıverdi'den görüntüler- Yeşilyurt İlçe Müftüsü Mehmet Çinar'ın Kur'an-ı Kerim okuması ve dua okunmasından görüntüler- Bakanın konuşması- Bakanın ayrılışı Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce: - "3-5 tane kimliği, şahsiyeti, izzeti, iffeti, haysiyeti olmayan katilden, bu ülkenin korkmayacağını herkes bilsin" Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "3-5 tane kimliği, şahsiyeti, izzeti, iffeti, haysiyeti olmayan katilden, bu ülkenin korkmayacağını herkes bilsin" dedi.
 • 20:17Adana'daki Polis Merkezine SaldırıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Pozantı İlçe Emniyet Müdürlüğü binasına düzenlenen terör saldırısında şehit olan polis memurları Serdar Kazar ile İsa İpek'in ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 19:59Uslu ve Alkan'dan Tika'ya ZiyaretUslu ve Alkan'dan Tika'ya ZiyaretAK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu ile Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan, TİKA Başkanı Serdar Çam’ı ziyaret etti.
 • 19:56CHP'li Öztürk: Kardeşim Esed Diyerek 2 Milyon Suriyeliyi Ülkemize TaşıdılarCHP'li Öztürk: Kardeşim Esed Diyerek 2 Milyon Suriyeliyi Ülkemize TaşıdılarCHP Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Öztürk, AK Parti iktidarının 13 yıl içinde ekonomi, dış politika ve ötekileştirme siyasetinin ülkeyi uçurumun kenarına getirdiğini söyledi.
 • 19:51Yeni Türkiye Yolunda"AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Bir taraftan demokrasinin bir gereği olarak hükümet kurma çalışması yürütürken, diğer taraftan kamu düzenini korurken ülkemizin ekonomik geleceğini de gözettiğimizi, bütün bu olayların, bütün bu süreçlerin ekonomimize olumsuz etki yapmaması için her türlü tedbiri aldığımızdan da emin olabilirsiniz" dedi.
 • 19:39Demirtaş: Demirtaş: "Pkk Açıklama Yaptı, 'Masaya Oturmaya Hazırız"HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, “Bu ülke barış istiyor.
 • 19:36AK Parti Manisa Milletvekili Özdağ AçıklamasıAK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, hükümet kurma çalışmalarına ilişkin "Bizim şartlarımızda bir koalisyon olursa eyvallah deriz. Olmazsa yine eyvallah der, erken seçime gideriz" dedi.
 • 19:23Güllüce: Güllüce: "Bütün Dünyada İnsanlar, Teröristi Lanetler"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce taziye ziyaretinde bulundu- Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'nin AK Parti Malatya İl Başkanlığı'nda karşılanması- Bakan Güllüce'nin konuşması Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce: - "3-5 tane kimliği, şahsiyeti, izzeti, iffeti, haysiyeti olmayan katilden, bu ülkenin korkmayacağını herkes bilsin" Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "3-5 tane kimliği, şahsiyeti, izzeti, iffeti, haysiyeti olmayan katilden, bu ülkenin korkmayacağını herkes bilsin" dedi.
 • 19:13PKK'nın Hain Saldırısında Ölen Demiryolu İşçisi Toprağa VerildiPKK'nın Hain Saldırısında Ölen Demiryolu İşçisi Toprağa VerildiKars’ın Sarıkamış ilçesinde PKK’lı teröristlerin demiryolu hattına yaptığı bombalı saldırıda hayatını kaybeden demiryolu çalışanı Necdet İnanç, Yeniköy’de toprağa verildi.
 • 19:08Erzurum - AK Parti Taşkesenlioğlu: Devlet PKK'ya 3 Yıl SabrettiErzurum - AK Parti Taşkesenlioğlu: Devlet PKK'ya 3 Yıl SabrettiAk Parti Taşkesenlioğlu: Devlet PKK'ya 3 yıl sabretti AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, devletin terör örgütü PKK'ya 3 yıldır sabrettiğini belirterek, "Devlet kudretini gösterdiğinde onların bu dünyada yatacak yerleri olmayacak" dedi.
 • 19:04Manisa'da MHP ile AK Parti Arasında Bayraklı Afiş KriziManisa'da MHP ile AK Parti Arasında Bayraklı Afiş KriziManisa'nın Yunusemre İlçesi'ndeki MHP İlçe Başkanı Onur Baylan, MHP'li Büyükşehir Belediyesi tarafından son günlerde artan terör olaylarını protesto için billboardlara asılan Türk bayraklı afişlerin, AK Partili Yunusemre ve Şehzadeler Belediyeleri tarafından alınarak çöpe atıldığını iddia etti.
 • 18:54Bakan Güllüce Malatya Büyükşehir Belediyesi'ni Ziyaret EttiBakan Güllüce Malatya Büyükşehir Belediyesi'ni Ziyaret EttiŞırnak’ta şehit düşen Üsteğmen İbrahim Tanrıverdi’nin cenaze töreni için Malatya’ya gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, cenaze töreni sonrasında Malatya Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.
 • 18:51Şehit Polis İsa İpek, Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Polis İsa İpek, Son Yolculuğuna UğurlandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehit edilen polis memuru İsa İpek'in cenazesi camiye getirilmesi- Şehit İsa İpek'in yakınlarının ağlaması- Yakınlarının konuşması- Şehit edilen polis memuru İsa İpek'in cenazesi polisler tarafından taşınarak tören alanına getirilmesi- Cenaze namazı kılınması- Şehidin yakınlarının baygınlık geçirmesi- AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar'ın baygınlık geçiren kişiye müdahale etmesi- Şehidin cenazesi mezarlığa getirilmesi ve defnedilmesi Şehitlerimizi uğurluyoruz- Pozantı'daki terör saldırısında şehit edilen polis memuru İpek, toprağa verildi Pozantı İlçe Emniyet Müdürlüğü binasına düzenlenen terör saldırısında şehit edilen polis memuru İsa İpek, Ceyhan'da toprağa verildi.
 • 18:45Şehit Asker Gözyaşlarıyla Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Asker Gözyaşlarıyla Son Yolculuğuna UğurlandıŞırnak’ta çıkan çatışmada şehit düşen Piyade Er Ömer Kağan Kandemir, Denizli’nin Çivril ilçesinde 10 bin kişinin katıldığı cenaze namazıyla son yolculuğuna uğurlandı.
 • 18:45Şehit Er Kandemir, Denizli'de 20 Bin Kişinin Katıldığı Törenle Son Yolculuğunu UğurlandıŞehit Er Kandemir, Denizli'de 20 Bin Kişinin Katıldığı Törenle Son Yolculuğunu UğurlandıŞırnak'ta şehit düşen 3 askerden Piyade Er 21 yaşındaki Ömer Kağan Kandemir'in cenazesi, memleketi Denizli'nin Çivril İlçesi'nde 20 bin kişinin katıldığı bir törenle gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 18:42Denizli -Şehit Er Kandemir'in Naaşını Binlerce Denizlili Karşıladı - 2Denizli -Şehit Er Kandemir'in Naaşını Binlerce Denizlili Karşıladı - 2Şehit Er Kandemir'in naaşını binlerce Denizlili karşıladı (ek) 20 BİN KİŞİ UĞURLADI Şırnak'ta şehit düşen üç askerden Piyade Er 21 yaşındaki Ömer Kağan Kandemir'in Yeni Camii önündeki Cumhuriyet Caddesi'nde kılınan cenaze namazına katılanların sayısı 20 bini aştı.
 • 18:41Şehidin Annesi?oğlum Vatana Feda OlsunŞehidin Annesi?oğlum Vatana Feda Olsun" 2Şırnak'da, yol güvenliği aldıkları sırada PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan Piyade Teğmen İbrahim Tanrıverdi, Malatya'da düzenlenen askeri törenin ardından toprağa verildi.
 • 18:41Yüksekdağ: Yüksekdağ: "Bizim Nezdimizde Karşılığı Yoktur, Hükümsüzdür"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ'ın açıklamaları HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ: - "Bugün iki taraftan da gerek Kandil tarafından gerekse de Türkiye'deki siyasi iktidar tarafından silah ve savaş enstrümanlarının dilinin bir kenara bırakılıp bu ülkenin gençleri ve evlatları için barış dilinin ve barış yöntemlerinin devreye konulması gerekir"- "(Büyükelçilerle yapılan görüşmeler) Bu çatışmanın yeniden alevlenmesi sürecinde aslında çatışmasızlık zeminini güçlendirebilir beklentisi ile gerçekleştirdiğimiz görüşmelerdi.
 • 18:39AK Parti Taşkesenlioğlu: Devlet PKK'ya 3 Yıl SabrettiAK Parti Taşkesenlioğlu: Devlet PKK'ya 3 Yıl SabrettiAk parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, devletin terör örgütü PKK'ya 3 yıldır sabrettiğini belirterek, "Devlet kudretini gösterdiğinde onların bu dünyada yatacak yerleri olmayacak" dedi.
 • 18:35Hdp'li Milletvekili Zeydan'ın Sözlerine Ailesinden TepkiHdp'li Milletvekili Zeydan'ın Sözlerine Ailesinden TepkiAK Parti 23'üncü Dönem Milletvekili ve 25'inci Dönem milletvekili adayı Rüstem Zeydan, kardeşi HDP Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan'ın terör örgütü PKK lehine söylediği sözleri aile olarak kabul etmediklerini belirtti.
 • 18:24Şehit Onbaşı Hamza Yıldırım, Memleketi Bala'da DefnedildiŞehit Onbaşı Hamza Yıldırım, Memleketi Bala'da DefnedildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehit Onbaşı Hamza Yıldırım'ın cenazesi defnedildi- Bala ilçesi Karahamzalı Köyü - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Şehitlerimizi uğurluyoruz- Şırnak'ta terör örgütü PKK mensuplarınca gerçekleştirilen saldırıda şehit düşen 3 askerden biri olan Hamza Yıldırım, memleketi Ankara'nın Bala ilçesinde defnedildi Şırnak'ta terör örgütü PKK mensuplarınca gerçekleştirilen saldırıda şehit düşen 3 askerden biri olan Hamza Yıldırım, Ankara'nın Bala ilçesi Karahamzalı Köyü'nde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 18:15Şehitlerimizi UğurluyoruzŞırnak'ta terör örgütü PKK mensuplarınca gerçekleştirilen saldırıda şehit düşen 3 askerden biri olan Hamza Yıldırım, Ankara'nın Bala ilçesi Karahamzalı Köyü'nde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 18:13Şehit Onbaşı Hamza Yıldırım, Son Yolculuğuna Uğurlanıyor (4)Şehit Onbaşı Hamza Yıldırım, Son Yolculuğuna Uğurlanıyor (4)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehit askerin cenaze töreni- Cenaze törenine katılan vatandaşlar- Cenaze törenine katılan TBMM Başkanı Yılmaz, Başbakan Davutoğlu, CHP lideri Kılıçdaroğlu, MHP lideri Bahçeli, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel, Kuvvet Komutanları- Cenaze namazı- Tabutun taşınması- Başbakan Davutoğlu ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel, şehidin babası Haşim Yıldırım'ın elinden tutarak, şehidin cenazesinin konacağı top arabasına kadar beraber yürüdü Şehitlerimizi uğurluyoruz- Şırnak'taki terör saldırısında şehit düşen 3 askerden biri olan Hamza Yıldırım'ın cenaze namazı Kocatepe Camisi'nde kılındı- Törene, TBMM Başkanı Yılmaz, Başbakan Davutoğlu, CHP lideri Kılıçdaroğlu, MHP lideri Bahçeli, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel, Kuvvet Komutanları ile çok sayıda vatandaş katıldı Şırnak'ta terör örgütü PKK mensuplarınca gerçekleştirilen saldırıda şehit düşen 3 askerden biri olan Hamza Yıldırım'ın cenaze namazı Kocatepe Camisi'nde kılındı.