07:2800
SON DAKİKA AK PARTİ HABERLERİ

Son Dakika AK Parti Haberleri

   

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması

  "(Çözüm Süreci taslağı) Eylül ayında bu konuşuldu hükümet tarafından ve İmralı'ya da gösterildi muhtevayı İmralı da biliyordu, 12 Eylül'de oraya giden HDP heyeti de eylül ayı içerisinde onlar da bilgi sahibi oldular, Kandille görüştüler ve ondan sonra zaten bu asayiş olaylarını bitirme vs gündeme geldi, konuşuldu" "6 7 Ekim olaylarından önce hükümet çok samimi ve kararlı bir pozisyon ortaya koydu ve verdiği sözün arkasındaydı ama ne yaptılar birtakım olaylarla bunu sabote etme yaklaşımı (Bugün 00:27)

   

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması

  "Ev hapsi mi olacak, dışarı mı çıkarılacak, statü mü verilcek, başka bir takım şeyler. (Bugün 00:26)

   

  Gündem Özeti / 23 Ekim 2014

  ANADOLU AJANSI. (Bugün 00:10)

   

  İçişleri Bakanı Ala Açıklaması

  "Pakette, kurallara uyan hiçbir vatandaşımızın özgürlüğüne ve hakkına yönelik en ufak bir kısıtlama ya da düzenleme yoktur" "Burada tamamen kanun dışı, yasa dışı faaliyetler içinde olup, vatandaşımızın can ve malına kasteden kişilerin, şiddetlerinin hem önlenmesi, hem de cezalandırılmasına yönelik düzenlemeler var" "(Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığının isimleri) Komutanlık olarak kalacak. (Bugün 00:00)

   

  Davutoğlu'dan Çözüm Süreci İçin Tarih Açıklaması

  Davutoğlu'dan Çözüm Süreci İçin Tarih Açıklaması

  Başbakan Davutoğlu, çözüm süreciyle ilgili olarak, "Eğer sürecin muhatabı olanlar gerekeni yaparsa önümüzdeki birkaç ay içerisinde istenilen noktaya gelinebilir." dedi. (Dün 23:48)

   

  Kahramanmaraş Valisi Güvençer'in Acı Günü

  Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer'in Zonguldak'ta hayatını kaybeden kayınvalidesi Emine Tok'un cenazesi defnedildi. (Dün 23:21)

   

  Hak-İş Konfederasyonunun 39. Kuruluş Yıl Dönümü

  Hak İş Genel Başkanı Arslan: "İki aylık bir hükümetin başbakanıyla saatlerce süren ve bizi sabırla dinleyen, sorunlarımızı not eden, çözülmesi gerekenlerle ilgili talimatlar veren, ne yapılması gerektiği hususunda kararlı bir duruş sergileyen bir Başbakanımız var" (Dün 22:30)

   

  Çandır Mahallesi Köprü ile Dalyan'a Bağlanmak İstiyor

  Çandır Mahallesi Köprü ile Dalyan'a Bağlanmak İstiyor

  Muğla’nın Köyceğiz İlçesine bağlı merkeze 45 kilometre uzaklıktaki Çandır Mahallesi sakinleri her türlü ihtiyaçlarını karşıladıkları Ortaca’nın turistik Dalyan Mahallesine köprü ile bağlanmak istiyor. (Dün 22:28)

   

  Ttk'nın Bilançosu TBMM Kit Komisyonunca İbra Edilmedi

  TTK ve Kozlu İşletmesi dışındaki bağlı müesseselerinin 2011 yılı bilançoları ile kurumun ve bağlı müesseselerinin 2012 yılına ilişkin bilançoları KİT Komisyonunca ibra edilmedi. (Dün 19:49)

   

  Fakıbaba, AK Parti'nin İlk Milletvekili Aday Adayı Oldu

  Fakıbaba, AK Parti'nin İlk Milletvekili Aday Adayı Oldu

  Şanlıurfa'nın eski Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti'den milletvekilliği için aday adayı olduğunu açıkladı. (Dün 19:12)

   

  Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası Finali Erzincan da Yapıldı

  Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası Finali Erzincan da Yapıldı

  Erzincan da hizmet veren bilardo spor salonlarından Erzincan Mutlu Bilardo spor salonun da 17-18-19 Ekim tarihlerinde yapılan Türkiye 3 bant bilardo şampiyonası finaline Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Akp İl Başkanı Burhan Çakır, Tff il temsilcisi Mustafa Vurgun ve bilardo sevenlerin yoğun ilgisiyle oynanan Murat Naci çoklu ve Lütfi Çenet finali 40-33 mağlup eden Murat Naci Çoklu’nun şampiyonluğuyla sonlandı. (Dün 19:05)

   

  Topbaş'ın Acı Günü

  Topbaş'ın Acı Günü

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden kayınvalidesini son yolculuğuna uğurladı. (Dün 19:05)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 07:28:43. #.233#