21:2200
SON DAKİKA AK PARTİ HABERLERİ

Son Dakika AK Parti Haberleri

 

  Siverek'te Okul, Yurt Binası ve Sosyal Tesis Açılışı

  Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde, yapımı tamamlanan okul, yurt binası ve sosyal tesislerin açılışı yapıldı. (Bugün 18:19)

   

  Siverek'te Yapımı Tamamlanan Tesisler Açıldı

  Siverek'te Yapımı Tamamlanan Tesisler Açıldı

  Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde yapımı tamamlanan Harran Üniversitesi Siverek Meslek Yüksek Okulu ve Sosyal Hizmetler İlçe Müdürlüğü binaları, Zübeyde Hanım Ortaokulu, 200 yatak kapasiteli pansiyon ve sentetik çim sahanın açılışı yapıldı, Erkonağı köy yolunun ise temelini atıldı. (Bugün 18:16)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'ya Gitti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "CBK" ile saat 16.30'da Ankara'ya gitti. (Bugün 18:10)

   

  Bahçeli: Tunceli MHP'yi Bağrına Basacak

  Bahçeli: Tunceli MHP'yi Bağrına Basacak

  Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yarın Tunceli'ye yapacağı ziyaret için geceyi geçireceği Elazığ'a giderken Kayseri'nin Pınarbaşı İlçesi'nde mola verdi. (Bugün 18:09)

   

  DSP'li Çakmak: Danıştay, Oy Birliği Kararıyla Keyfiliğe 'Hayır' Dedi

  Demokratik Sol Parti(DSP) Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Çakmak, Danıştay'ın Kimse Yok Mu Derneği'nin 'izinsiz yardım toplama' yetkisinin Bakanlar Kurulu'nca iptal edilmesi kararının yürütmesini durdurmasının yardıma muhtaçları sevindirdiğini söyledi. (Bugün 18:07)

   

  Çavuşoğlu: DAİŞ'e de YPG'ye de Destek Veremeyiz

  Çavuşoğlu: DAİŞ'e de YPG'ye de Destek Veremeyiz

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, "IŞİD'e destek veremeyiz, PYD'nin silahlı kolu olan YPG'ye de kimse destek vermemizi beklemesin. Çünkü PKK ile beraber hareket ediyorlar" dedi. (Bugün 18:00)

   

  Bağcılar Belediyesinden Emniyete 10 Motosiklet

  İstanbul'un Bağcılar Belediyesi, İlçe Emniyet Müdürlüğüne 10 adet motosiklet hibe etti. (Bugün 17:55)

   

  Diyarbakır'da "Ak Parti İl Dış İlişkiler Toplantısı"

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker: "Kobani olayları bahanesiyle bu şehirde ortaya çıkan vandalizm bize tekçi anlayışları hatırlatıyor. (Bugün 17:44)

   

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Diyarbakır'da

  Çavuşoğlu: "Irak'a olan desteğimizi artıracağız. Dün akşam Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu Mesut Barzani ile görüştü. (Bugün 17:42)

   

  Egemen Bağış: Reza Zarrab'dan Takım Elbise ve Çikolata Aldım

  Egemen Bağış: Reza Zarrab'dan Takım Elbise ve Çikolata Aldım

  Eski Bakan Egemen Bağış, Meclis Soruşturma Komisyonu'na "şüpheli" sıfatıyla ifade verdi. Çikolata kutularını kabul eden Bağış "Hediye Türk geleneğidir" dedi. (Bugün 17:39)

   

  Bağcılar Belediyesi'nden Emniyete Büyük Jest

  Bağcılar Belediyesi'nden Emniyete Büyük Jest

  Suçluları kıskıvrak yakalamada önemli rol üstlenen motosikletli polis ekiplerine Bağcılar Belediyesi tarafından son model 10 adet motosiklet, düzenlenen törenle takdim edildi. (Bugün 17:39)

   

  Genel Kurul'da Cumhurbaşkanlığı Sarayı Tartışıldı

  AK Parti Grup Başkanvekili Aydın: "Ankara 5. İdare Mahkemesi'nin kararı 2010 tarihli nazım imar planına karşı verilen bir karar. Mahkeme devam ederken 2011 yılında nazım plan değişiyor. (Bugün 17:37)

   

  Mülteci Çalıştayı

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar: "Gerçekleştirdiğimiz toplantıların raporları hazırlanma aşamasında. (Bugün 17:33)

   

  Diyarbakır'da "Ak Parti İl Dış İlişkiler Toplantısı"

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: (2) "Bugün Irak'ta yeni bir yönetim oluştu, yeni bir sayfa açtık. 25 Aralık'ta Başbakan El İbadi Türkiye'ye gelecek. (Bugün 17:21)

   

  Bağcılar?da Motosikletli Polis Timi Görevde

  Bağcılar?da Motosikletli Polis Timi Görevde

  Bağcılar Belediyesi tarafından alınarak Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmetine sunulan 10 adet motosikletin teslimi düzenlenen törenle yapıldı. (Bugün 17:16)

   

  Başbakan Yardımcısı Babacan Açıklaması

  "Kredi kanallarının tüketici kredilerinden daha çok yatırımlara ve reel sektöre kanalize edilmesi gerekiyor" "Özel sektöre dönmeyi tercih ederim. Ancak 12 yıllık siyasi hayatım bana öğretti ki şahsi tercihler her zaman siyasi hayatta karşılık bulmuyor" (Bugün 16:56)

   

  Aziz Babuşcu: 'Tüm Partiler Paralel Örgüte Karşı Net Tavır Almalı'

  Aziz Babuşcu: "Tüm Partiler Paralel Örgüte Karşı Net Tavır Almalı"

  AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, paralel yapının, devletin kurumları ve kamu düzenini tehdit eden bir örgüt olduğunu belirterek, “Tüm partiler, tüm siyasiler paralel örgüte karşı net tavır almalı” dedi. (Bugün 16:45)

   

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Açıklaması

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Açıklaması

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ilk defa ziyaret edeceği Tunceli ziyaretinde herhangi bir protesto ile karşılaşıp karşılaşmayacağı yönündeki soruya, “Tunceli Milliyetçi Hareket Partisini bağrına basacaktır” dedi. (Bugün 16:44)

   

  Hdp Grup Başkanvekili Buldan Açıklaması

  Hdp Grup Başkanvekili Buldan Açıklaması

  "Yüklendiğimiz sorumluluk ve demokratik muhalefetin gereği olarak Meclis Soruşturma Komisyonu'nda kalmaya devam etmenin koşulları artık ortadan kalkmıştır. (Bugün 16:41)

   

  Milletvekili Yüksel Ekonomiyi Değerlendirdi

  Milletvekili Yüksel Ekonomiyi Değerlendirdi

  AK Parti Denizli Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi Mehmet Yüksel, küresel ekonomide yaşanan tüm sarsıntılara rağmen Türkiye ekonomisinin yüzde 5.8’lik ortalama büyüme değerini yakaladığını söyledi. (Bugün 16:37)

   

  Bağcılar Belediyesi, Emniyete 10 Motosiklet Hibe Etti

  Bağcılar Belediyesi, ilçe emniyet müdürlüğüne 10 motosiklet hibe etti. (Bugün 16:33)

   

  Diyarbakır'da 'Ak Parti İl Dış İlişkiler Toplantısı'

  Diyarbakır'da "Ak Parti İl Dış İlişkiler Toplantısı"

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aktay: "Birileri bazen Kürt halkını kendine borçlu çıkarmaya çalışıyor. (Bugün 16:30)

   

  1 Mayıs Davası Sanıklarına Beraat

  1 Mayıs Davası Sanıklarına Beraat

  Beşiktaş'ta bu yılki 1 Mayıs kutlamalarında düzenlenen yürüyüşte, 2911 sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu'na muhalefet ettikleri gerekçesiyle 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanan 9 kişi beraat etti. (Bugün 16:28)

   

  Kılıçdaroğlu: Ziyaretime Gel Sana Görmediğin Belgeleri Göstereyim

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu “Sen bir gün özel ziyaretime gelirsen, ben sana, senin görmediğin belgeleri de göstereceğim.” dedi. (Bugün 16:27)

   

  Başkan Uğur Polat, Sanatçılarla Bir Araya Geldi

  Başkan Uğur Polat, Sanatçılarla Bir Araya Geldi

  Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın ev sahipliğinde Malatya Vali Yardımcısı Ömer Dağdeviren, Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babuhanoğlu ve film festivali onur konuğu Nastassja Kinski’nin katılımıyla Ramada Otelde gerçekleşen organizasyona, Uluslararası Film Festivaline katılmak üzere ilimizde bulunan sanatçılar, yönetmenler ve organizasyon sebebiyle Malatya’da bulunan misafirler katıldı. (Bugün 16:23)

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.11.2014 21:22:24. #.232#