SON DAKİKA AK PARTİ HABERLERİ

Son Dakika AK Parti Haberleri

13:58
AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi Ziyaretlerini Sürdürüyor AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, AK Partili belediyelerin ‘Hakka ve halka hizmette’ hizmet kervanın ak yüzünü temsil ettiğini belirterek “Yeni kurulan Ortahisar Belediyemiz, kısa sürede kuruluşunu tamamladı, hizmetleri ile ilçenin kaderinde önemli rol oynamaya başladı” dedi.
AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi Ziyaretlerini Sürdürüyor
13:54
İhsan Özkes : Görmez, Gör Bunları İhsan Özkes : Görmez, gör bunları CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Muş'un Hasköy İlçesi'ndeki bir Kuran Kursu'da Ak Parti İlçe Kongresi'nin yapıldığını belirtti.
İhsan Özkes : Görmez, Gör Bunları
13:52
Başkan Kasap İstişare Toplantısına Katıldı… Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde düzenlenen İstişare toplantısına katıldı.
13:51
AK Parti Mahmudiye Kadın Kolları Kongresi Saadet Şölenişçi, AK Parti Mahmudiye Kadın Kolları Baskanlığı görevine seçildi.
AK Parti Mahmudiye Kadın Kolları Kongresi
13:45
Adana'ya Yeni 13 Ambulans Sağlık Bakanlığı, acil sağlık hizmetlerinde kullanılmak üzere Adana’ya 13 ambulans gönderiyor.
13:41
Faruk Çelik - İstisnai Kadro İddiaları Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: - "Bugün, 'O muhtar olamaz' denilen kişi, Cumhurbaşkanı. Tabii ki onun her icraatı, 'Muhtar olamaz' diyenlere rahatsızlık veriyor.
Faruk Çelik - İstisnai Kadro İddiaları
13:39
İhsan Özkes: Görmez, Gör Bunları CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Muş'un Hasköy ilçesindeki bir Kuran Kursu'da Ak Parti İlçe Kongresinin yapıldığını söyledi.
13:33
Karayalçın: Dileğimiz İstanbul'daki Adayların Ön Seçimle Belirlenmesi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, partisinin yeni İstanbul il yönetimini tanıttı.
Karayalçın: Dileğimiz İstanbul'daki Adayların Ön Seçimle Belirlenmesi
13:32
İl Başkan Adayı Göksel, Delegelerle Yemekte Buluştu AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Muharrem Göksel, AK Parti Yakakent, Alaçam, Bafra ve 19 Mayıs ilçe delegeleri ile yemekte bir araya geldi.
İl Başkan Adayı Göksel, Delegelerle Yemekte Buluştu
13:31
CHP İstanbul Milletvekili Özkes Açıklaması "Camilerimizin AKP'nin seçim bürolarına dönüştürülmesi, Kur'an kursları salonlarının AKP'nin kongrelerinin yapıldığı salonlar olması asla kabul edilemez"
13:30
Karayalçın Yeni Yönetimi Tanıttı, Seçim Hazırlığını Anlattı Chp İstanbul İl Başkanlığına atanan Murat Karayalçın, yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte kendisine danışmanlık yapacak isimleri bugün bir basın toplantısıyla kamuoyuna tanıttı.
13:24
Gazeteciye, Erdoğan'a 'Hakaret' Etmekten Dava Açıldı Adana'da gazetecilik yapan Mine Bekiroğlu hakkında, sosyal paylaşım sitesinde dönemin Başbakanı Erdoğan'a 'hakaret' ettiği iddiasıyla dava açıldı.
Gazeteciye, Erdoğan'a 'Hakaret' Etmekten Dava Açıldı
13:20
AK Parti'de Adaylık Turları Hızlandı Lapseki'de, AK Parti İlçe Başkanlığı yönetim kurulu toplantısına eski İl Genel Meclisi Başkanı Ali Rıza Tekin ile milletvekili adayı Sebahattin Güner katıldı.
AK Parti'de Adaylık Turları Hızlandı
13:18
AK Parti'liler Birlik ve Beraberlik Yemeğinde Bir Araya Geldi Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ve AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı üyelerinden oluşan heyet, birlik ve beraberlik yemeğinde bir araya geldi.
AK Parti'liler Birlik ve Beraberlik Yemeğinde Bir Araya Geldi
13:06
Sezgin Tanrıkulu : Bakan Lütfi Elvan Bir Skandalı İtiraf Etmiş Oldu Chp Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, "Ulaştırma ve Denizcilik Bakanı Lütfi Elvan, memur alımları sırasında güvenlik soruşturmasının yanı sıra MİT raporlarına da bakıldığını açıklayarak bir skandalı itiraf etmiş oldu" dedi.
Sezgin Tanrıkulu : Bakan Lütfi Elvan Bir Skandalı İtiraf Etmiş Oldu
13:05
Yapısal Dönüşüm 10. Kalkınma Planı Başbakan Davutoğlu: (1) "İşsizlik sigortasından yararlanma koşullarını esnetmek ve yararlanma sürelerini artırmak için mevzuat çalışmaları yapacağız. Mevcut esnek çalışma sistemlerini daha güvenceli hale getirecek, yeni esnek çalışma sistemlerini içeren mevzuat çalışması yapacağız" "Kıdem tazminatı sisteminde.
Yapısal Dönüşüm 10. Kalkınma Planı
13:02
İnegöl Ziraat Odası, Yeni Başkanını Seçmek İçin Geri Sayıma Başladı İnegöl Ziraat Odası Başkanlığı seçimleri için geri sayım başladı.
İnegöl Ziraat Odası, Yeni Başkanını Seçmek İçin Geri Sayıma Başladı
12:57
Yeniçağ Yazarı, Erdoğan'ın Gönlündeki Başbakan Adayını Yazdı MHP'ye yakınlığıyla bilinen Yeniçağ yazarlarından Ahmet Takan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gönlündeki başbakan adayının İçişleri Bakanı Efkan Ala olduğunu öne sürdü.
Yeniçağ Yazarı, Erdoğan'ın Gönlündeki Başbakan Adayını Yazdı
12:47
Başbakan Davutoğlu'ndan Önemli Açıklamalar Başbakan Ahmet Davutoğlu, öncelikli dönüşüm programının iş gücü ayağını açıkladı.
12:41
Onikişubat Belediye Başkanı Mahçiçek'ten, Andırın'a Ziyaret Etti Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ile AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Ahmet Özdemir, Andırın'ı ziyaret etti.
Onikişubat Belediye Başkanı Mahçiçek'ten, Andırın'a Ziyaret Etti
12:33
Van'da AK Parti İlçe Kongreleri Tamamlandı AK Parti Van İl Başkanlığı, Özalp ilçesinin 5. Olağan Genel Kurulunu yaparak ilçe kongrelerini tamamladı.
12:32
İl Başkanı Manav Ziyaretlere Başladı 10 Ocak’ta yapılan kongre ile AK Parti Bartın İl Başkanlığına seçilen Hüseyin Manav ilk ziyaretlerini Kurucaşile ve Amasra ilçelerine yaptı.
12:17
MHP Kırşehir İl Başkanlığında Devir Teslim Töreni Gerçekleşti Milliyetçi Hareket Partisinde (MHP) yapılan il kongresi sonrası yeni yönetim görev teslim aldı.
MHP Kırşehir İl Başkanlığında Devir Teslim Töreni Gerçekleşti
12:08
Nazlıaka'dan 'Kadın Cinayetlerinde Tahrik ve İyi Hal İndirimi Kaldırılsın' Kanun Teklifi Chp Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, kadın cinayetlerindeki tahrik ve iyi hal indiriminin kaldırılmasına ilişkin TBMM Başkanlığı'na kanun teklifi sundu.
Nazlıaka'dan 'Kadın Cinayetlerinde Tahrik ve İyi Hal İndirimi Kaldırılsın' Kanun Teklifi
12:05
Baba Gidersen Tedavim Kalır' Dedi, O Hakim İkinci Kez HSYK'ya Başvurdu Sulh ceza hâkimliklerinin kaldırılmasını istedikten sonra Zonguldak’a düz hâkim olarak atanan Hâkim Kemal Karanfil, komadan yeni çıkan ve bu nedenle tedavisi süren 10 yaşındaki oğlu için atamasının durdurulmasına ilişkin HSYK'ya yeniden itirazda bulundu.
Baba Gidersen Tedavim Kalır' Dedi, O Hakim İkinci Kez HSYK'ya Başvurdu
11:56
Perinçek AİHM'de İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek'in İsviçre'de verdiği konferanslarda, 1915 olaylarına ilişkin Ermeni soykırımı emperyalist bir yalandır demesi üzerine bu ülke yargısınca 'ırkçı ayrımcılık' gerekçesiyle cezaya çarptırılması üzerine, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin (AİHM) ise 'ifade özgürlüğü' vurgusu yaparak İsviçre'yi haksız bulduğu Perinçek-İsviçre davasının temyiz duruşması bugün yapılıyor.
Perinçek AİHM'de
11:51
Bozdağ, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması "Eğer 17 Aralık olmasaydı veya geç olsaydı, millet bu yapılanmanın Türkiye içinde eriştiği gücün farkına varmamış olsaydı, Fethullah Gülen, Pensilvanya'dan Türkiye'ye Humeyni'nin İran'a dönüşü gibi dönebilirdi.
Bozdağ, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması
11:50
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik Açıklaması "Bugün, 'O muhtar olamaz' denilen kişi, Cumhurbaşkanı. Tabii ki onun her icraatı, 'Muhtar olamaz' diyenlere rahatsızlık veriyor.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik Açıklaması
11:44
Beyşehir'de Çevre Düzenleme Planı Toplantısı Konya'nın Beyşehir ilçesinde, Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından çevre düzenleme planı ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
Beyşehir'de Çevre Düzenleme Planı Toplantısı
11:41
Aktüel Görüntüler - Perinçek AİHM'de Aktüel GÖRÜNTÜLER - Perinçek AİHM'deDHA DIŞ HABER - AKTÜEL GÖRÜNTÜLER - Perinçek AİHM'de.
Aktüel Görüntüler - Perinçek AİHM'de
11:33
AK Parti Kütahya İl Başkanı Çetinbaş, Mazbatasını Aldı AK Parti Kütahya İl Başkanlğına seçilen Ali Çetinbaş, mazbatasını aldı.
11:08
Başbakan Davutoğlu'na İzmir'den Özel Şarkı İzmir'de opera sanatçısı Lütfi Tuna, cumartesi günü İzmir'e gelecek olan Başbakan Ahmet Davutoğlu için 'Kutlu yürüyüş' adlı şarkı yazıp besteledi.
Başbakan Davutoğlu'na İzmir'den Özel Şarkı
10:56
Sp İl Başkanı Taşkın: AKP Dosyayı Kapattı Ama Milletimiz Kapatmadı SP Balıkesir İl Başkanı Ömer Taşkın, cumhuriyet tarihinin en büyük yolsuzluk ve rüşvet olayına karışan dört eski bakanla ilgili olarak, "AKP dosyayı kapattı ama milletimiz kapatmadı.
Sp İl Başkanı Taşkın: AKP Dosyayı Kapattı Ama Milletimiz Kapatmadı
10:51
Yalova'dan Kısa Kısa AK Parti Yalova Milletvekili Coşkun'dan ziyaret.
10:48
Ak Parti'de Akyol İsmi Geçiyor AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı'nda, milletvekili aday adaylığı için Bedirhan Akyol'un isminin konuşulduğu iddia ediliyor.
Ak Parti'de Akyol İsmi Geçiyor
10:43
Beyşehir Organize Sanayi Bölgesi 2 Bin Kişiye İstihdam Sağlayacak Beyşehir Organize Sanayi Bölgesine yatırım yapan firmalar, üretime geçtiğinde 2 bin kişiye istihdam sağlayacak.
10:31
Lise Öğrencilerine Silah ve Bakım Eğitimi Geliyor AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Akış, Türkiye’de ilk kez Beyşehir merkez, Huğlu ve Üzümlü mahallelerinde bulunan endüstri meslek ve çok programlı liselerine silah eğitimi ve bakımı uygulama bölümlerinin açılacağını söyledi.
Lise Öğrencilerine Silah ve Bakım Eğitimi Geliyor
10:12
Nihat Doğan: Erdoğan'ın Yanında Yer Almak Şereftir Siyasete atılıp atılmayacağı sorusuna net yanıt vermekten kaçınan ünlü türkücü, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kastederek "Yanında yer almak şereftir" dedi.
Nihat Doğan: Erdoğan'ın Yanında Yer Almak Şereftir
10:00
Biga'ya 2 Yeni Ambulans Çanakkale’nin Biga ilçesi 112 Acil Servise 2 adet yeni ambulans tahsis edildi.
Biga'ya 2 Yeni Ambulans
09:56
AK Parti Havsa Kadın Kolları Kongresi Fatma Çengel yeniden kadın kolları başkanlığına getirildi.
AK Parti Havsa Kadın Kolları Kongresi
09:54
Adıyaman'da Tekstil ve Konfeksiyon Çalıştayı Düzenlendi Adıyaman Üniversitesinde ‘Adıyaman Çevresi Tekstil-Konfeksiyon ve Yeni Sektörel Gelişimlere Destek’ çalıştayı düzenlendi.
Adıyaman'da Tekstil ve Konfeksiyon Çalıştayı Düzenlendi
09:45
MHP'li Yılmaz: AKP Döneminde Fuhuş Tavan Yaptı MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz "Muhafazakar diye geçinen AKP döneminde fuhuş tavan yaptı" dedi.
MHP'li Yılmaz: AKP Döneminde Fuhuş Tavan Yaptı
09:35
AİHM Büyük Daire'deki Perinçek Davasının İlk Duruşması Görüldü AİHM, "Ermeni soykırımı emperyal yalandır" diyen Doğu Perinçek ve onu mahkum eden İsviçre'yi dinledi. Avukatı, "Müvekkilim asla Ermenilere karşı nefreti teşvik etmedi." derken, İsviçre "İnkar, kamu düzenine tehdittir" dedi.
AİHM Büyük Daire'deki Perinçek Davasının İlk Duruşması Görüldü
09:35
Dursunbey Belediye Başkanı Umreye Gitti Dursunbey Belediye Başkanı ve beraberindeki heyet Umre ibadeti yola çıktı.
Dursunbey Belediye Başkanı Umreye Gitti
09:34
İkinci El Araba Alım Satımında Büyük Değişiklik Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu'nca hazırlanan, "İkinci El Taşıt Ticareti Hakkında Kanun Tasarısı" ile bundan sonra isteyen alım satım yapamayacak.
İkinci El Araba Alım Satımında Büyük Değişiklik
08:51
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcısı Tutumlu Açıklaması "Bu partiye üye olan veya üye olmayarak gönül veren herkesin bu partinin başarısında payı olduğuna inanıyoruz"
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcısı Tutumlu Açıklaması
08:45
Osmanlı Devleti'nin Kuruluşunun 716. Yıl Dönümü AK Parti Merkez İlçe Başkanı Karabıyık: "Yeni Türkiye yolunda atılan adımlarla, atalarımızdan aldığımız bu hoşgörü mirasıyla halkımızın huzur ve ferahı için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın"
Osmanlı Devleti'nin Kuruluşunun 716. Yıl Dönümü
08:45
Nazlı Ilıcak, Oyunu Vereceği Partiyi Açıkladı Gazeteci yazar Ilıcak, 7 Haziran'daki genel seçimlerde oyunu HDP'ye vereceğini açıkladı. Ilıcak, "HDP barajın altında kalırsa, temsilde adalet büyük yara alacaktır" dedi.
Nazlı Ilıcak, Oyunu Vereceği Partiyi Açıkladı
08:13
Davutoğlu, Erdoğan'ın Şiir Geleneğini Devam Ettiriyor Erdoğan'ın AK Parti'yi terslim ettiği Ahmet Davutoğlu'nun halka hitap ettiği konuşmalarda şiiri ihmal etmemesi dikkat çekiyor.
Davutoğlu, Erdoğan'ın Şiir Geleneğini Devam Ettiriyor
01:44
AK Parti Myk Toplantısı Sona Erdi AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı sona erdi.
AK Parti Myk Toplantısı Sona Erdi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 14:00:34. #.232#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AK PARTİ HABERLERİ
[Hata Bildir]