07:2000
SON DAKİKA AK PARTİ HABERLERİ

Son Dakika AK Parti Haberleri

   

  Gündem Özetine Ek

  1 Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti milletvekilleri ile bölgesel istişare toplantısına ve AK Parti genel merkez kadın kolları MKYK toplantısı ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının düzenleyeceği Şehit Yakınları İçin İş Kur'ası Törenine katılacak. (Bugün 00:58)

   

  Yeni Yasama Yılı Resepsiyonu

  Başbakan Davutoğlu: "Şimdiden uyararak söylüyorum eğer Cumhuriyet Halk Partisi, Kılıçdaroğlu'na özellikle söylüyorum, tezkereye 'hayır' derse tarihe IŞİD'in yanında yer almış biri olarak geçecektir" "Geçen sene, PYD, Suriye muhalefetine katılmış olsaydı, rejim ile işbirliği yapmak yerine, bugün IŞİD alanda böylesine bir güç bulamazdı" "Tutumların net olması lazım. Geçen seneki fırsatı PYD kaçırdı. (Dün 22:39)

   

  TBMM 24. Dönem 5. Yasama Yılı Açılış Resepsiyonu

  TBMM 24. Dönem 5. Yasama Yılı Açılış Resepsiyonu

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Meclis’e sevk edilen tezkereye ilişkin, "Yarın CHP, Kılıçdaroğlu’na özellikle söylüyorum ’Tezkereye hayır derse’ tarihe IŞİD’in yanında yer almış biri olarak geçecektir ve kendisiyle bu kadar çelişkili bir duruma düşecek ki biz bunu sürekli gündemde tutacağız. CHP için bir sınav günüdür" dedi. (Dün 21:56)

   

  AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanlığı'nda Kongre Heyecanı

  AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanlığı'nda Kongre Heyecanı

  AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Sebahattin Ceyhun, 5. olağan genel kurul öncesi merkez ilçe yönetimi ve 65 mahalle başkanıyla Belediye Sosyal Tesisleri’nde yemekli bir toplantı düzenleyerek, kongre takvimi ve süreci hakkında bilgi alış verişinde bulundu. (Dün 20:56)

   

  TPAO Genel Müdür Vekili Şişman'ın Acı Günü

  TPAO Genel Müdür Vekili Şişman'ın Acı Günü

  TPAO Genel Müdür Vekili Besim Şişman'ın babası Cemil Şişman'ın cenazesi, Rize'de toprağa verildi. (Dün 20:48)

   

  Yeni Yasama Yılı Resepsiyonu

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Tezkereye şöyle bir baktığımızda, sanki IŞİD terör örgütü işin perdesi ama 'Suriye ile nasıl mücadele edeceğiz? (Dün 20:45)

   

  Kılıçdaroğlu: AKP Grubu'nda Yaptığı Konuşmadan Farkı Yoktu

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu göreve seçildikten sonra Meclis’te yaptığı ilk konuşma için “Yapılan konuşma AKP Grubu’nda yaptığı konuşmadan farksız. Böyle bir konuşmayı bir cumhurbaşkanından hiç ama hiçbir zaman beklemiyordum.” dedi. (Dün 20:37)

   

  Hdp: Tezkere Metninde Işid'i İncitmemek İçin Özenle Seçilmiş İfadeler Kullanılıyor

  Hdp Merkez Yürütme Kurulu yaptığı yazılı açıklamada Meclis'e sunulan Suriye ve Irak tezkerelerine 'hayır' diyerek, 'Hükümetin hazırladığı tezkerede IŞİD vurgusu yapılmıyor. (Dün 19:46)

   

  Çalık'ın 1 Ekim Yaşlılar Günü Mesajı

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Tarihinin her döneminde yaşlısına gereken değeri veren milletimiz, bu geleneğine sahip çıktığı sürece de geçmişinden haberdar olacak ve geleceğine daha emin bir şekilde bakabilecektir” dedi. (Dün 19:26)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.10.2014 07:20:46. #.232#