SON DAKİKA AK PARTİ HABERLERİ

Son Dakika Ak Parti Haberleri

 • 18:58Bahçeli, AK Parti'nin İktidarda Kalma Süresini HesapladıBahçeli, AK Parti'nin İktidarda Kalma Süresini HesapladıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Ankara'daki mitinginde AK Parti'nin iktidarda olduğu gün sayısını hesapladı.
 • 01:58Başbakan Davutoğlu AçıklamasıBaşbakan Davutoğlu AçıklamasıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, gençleri ihmal eden ülkelerin gelecekle ilgili planlama yapamayacağını söyledi.
 • 01:49Başbakan Davutoğlu Canlı YayındaBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Öyle bir tablo var ki karşımızda, üç partiyle görünürde rekabet ediyoruz, onlar hiç birbirine bir şey yapmıyor.
 • 01:25Kılıçdaroğlu, Canlı Yayında Soruları YanıtladıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Eğer AKP iktidarını sürdürürse asıl kaos o zaman çıkacak.
 • 01:19Kastamonu'da Ahmet Şafak KonseriKastamonu'da Ahmet Şafak KonseriKastamonu'da konser veren ünlü sanatçı Ahmet Şafak, söylediği türküleriyle hayranlarını coşturdu.
 • 01:07AK Parti Ankara 2. Bölge Milletvekili Adayı Nevzat Ceylan'ın Seçim ÇalışmalarıAK Parti Ankara 2. Bölge milletvekili adayı Nevzat Ceylan, seçim çalışmaları için geldiği Beypazarı ilçesinde köyleri ziyaret etti, yağmur dualarına katıldı.
 • 01:04Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya GittiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "ANA" uçağıyla saat 00.55'de Ankara'ya gitti.
 • 01:03Başbakan Yardımcısı Ali Babacan Muhalefet Partilerinin Ekonomik Seçim Vaatleri ile İlgili Olarak...Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, muhalefet partilerinin ekonomi konusunda seçim vaatlerini eleştirerek, “Asgari ücret olsun, emekli maaşları olsun herkes benden de 5 fazlası diyor.
 • 00:58Başbakan Davutoğlu Canlı YayındaBaşbakan Ahmet Davutoğlu, 7 Haziran seçimiyle ilgili, "Bir kere şundan emin bir şekilde söyleyebilirim, AK Parti'nin net bir çoğunlukla iktidar olacağından bir şüphemiz yok. Önemli olan bu çıtayı, anayasayı değiştirecek çoğunluğa gelecek şekilde yukarı çekmek" dedi.
 • 00:55Başbakan Davutoğlu Canlı YayındaBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Son beş ay içinde öyle bir psikolojik algı operasyonu yapılıyor ki Kılıçdaroğlu'nun hiçbir hesaba dayanmayan asgari ücret veya mazot açıklamalarını öne çıkararak sanki AK Parti'nin kitlesel taleplere duyarsız kaldığı gibi bir algı oluşturmaya çalışıyorlar" dedi.
 • 00:48Kılıçdaroğlu, Canlı Yayında Soruları YanıtladıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Paralel Yapı veya başka bir yapı ile herhangi bir bağlantıları olmadığını belirterek, "Herkes emin olsun hiçbir zaman, hiçbir ortamda devletin içinde ikinci bir Paralel Yapı'yı asla kabul etmeyiz.
 • 00:42Bakan Işık'ın Konuşurken Bir Çocuğun Attığı Plastik Çubuk Kafasına İsabet EttiBakan Işık'ın Konuşurken Bir Çocuğun Attığı Plastik Çubuk Kafasına İsabet EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mitinge katılan vatandaşlar- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın konuşması- Bakanın konuşması sırasında kafasına plastik çubuğun düşmesi Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: - "Türkiye kendi füzesini kendi yapıyor, hem de insansız hava aracımızı yaptık. İnsansız hava sahasından düşmana fırlatılacak küçük bozok füzesini bile kendimiz yaptık, TÜBİTAK'ta geliştirdik"- "Artık bu ülkeni yüzde 100 yerli, kendi pataentiyle ürettiği dünyanın en gelişmiş piyade tüfeği var" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Türkiye kendi füzesini kendi yapıyor, hem de insansız hava aracımızı yaptık. İnsansız hava sahasından düşmana fırlatılacak küçük bozok füzesini bile kendimiz yaptık, TÜBİTAK'ta geliştirdik" dedi.
 • 00:40Süleyman Soylu - Seçimlerde Hile Yapılacağı İddiasıSüleyman Soylu - Seçimlerde Hile Yapılacağı İddiasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun halkı selamlaması-Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Şuradan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na bir söz söyleyeceğim; Sen bırak yüzde 30-35'leri. 5 seçimdir kaybediyorsun. Sen bir önceki genel seçimin altında oy alırsan bırakmayı taahhüt ediyor musun?"- "(HDP binalarındaki patlamalar) Adana'da Mersin'de kendi lokallerini bombalatacaksın.
 • 00:22Kılıçdaroğlu, Canlı Yayında Soruları YanıtladıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Ben halkıma söz veriyorum, kaynağı da bulacağım o hizmetleri de yapacağım" dedi.
 • 00:20Kastamonu'da Ahmet Şafak KonseriKastamonu'da Ahmet Şafak KonseriKastamonu'da konser veren ünlü sanatçı Ahmet Şafak, söylediği türküleriyle hayranlarını coşturdu.
 • 00:14Gündem Özeti/ 25 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği 15. Olağan Genel Kuruluna katılacak, Antalya iş ve ekonomi dünyası ile toplantı yapacak (İstanbul/10.00/Antalya/16.30) 2- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Organize Sanayi Bölgesi'nde temel atma törenine katılacak, STK temsilcileri ve muhtarlarla buluşacak, Sosyal Dayanışma Merkezi açılışına iştirak edecek.
 • 00:10AK Parti Grup Başkanvekili Ünal AçıklamasıAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, parti olarak kendilerine en büyük desteği veren illerin başında Kahramanmaraş'ın geldiğini belirterek, "Bağımsızlık mücadelesinin ne anlama geldiğini en iyi Kahramanmaraşlılar bilir" dedi.
 • 00:08Akkaya: Akkaya: "Bu Seçimlerde En Çok Üstünde Durduğumuz Konu Seçim Güvenliğidir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya'nın gelişi- Akkaya'nın konuşması CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya: - "Bizim bu seçimlerde en çok üstünde durduğumuz konu seçim güvenliğidir, ıslak imzalı tutanakları almak her CHP'li sandık görevlisinin birinci sorumluluğudur" CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, "Bizim bu seçimlerde en çok üstünde durduğumuz konu seçim güvenliğidir, ıslak imzalı tutanakları almak her CHP'li sandık görevlisinin birinci sorumluluğudur" dedi.
 • 00:05Müezzinoğlu Muhalefet Bizim İçin Kazdığı Kuyuya Kendi DüşecektirMüezzinoğlu Muhalefet Bizim İçin Kazdığı Kuyuya Kendi DüşecektirKütahya'nın Simav İlçesi'nde, 150 yataklı Devlet Hastanesi'nin temelini Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu attı.
 • 00:05Doğan Cemevi İbadethane Statüsündedir ve Uluslararası Hukukun Himayesi AltındadırDoğan Cemevi İbadethane Statüsündedir ve Uluslararası Hukukun Himayesi AltındadırYalova Belediyesi ve Cem Vakfı işbirliği ile projelendirilen Yalova Cemevi ve Kültür Merkezi'nin temeli, düzenlenen bir törenle atıldı.
 • 23:49Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı EkerGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı EkerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'in gelişi-Eker'in konuşması-Doğu Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü Modern Bitki ve Islah Generasyon Atlatma Merkezi açılışını yapması-Eker'in merkezi gezmesi-Eker'in partisinin Doğankent Mahallesi'nde düzenlediği mitinge katılması ve konuşma Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker: - "Geçen sene dünyadan aldığımızın tohumun 8 bin 500 ton fazlasını dünyaya sattık. Yani Türkiye tohum alanında toplam miktarda net ihracatçıdır"- "Biz, Türkiye tabiatına önem ve değer veriyoruz.
 • 23:38Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı EkerGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı EkerToplantı salonundan dinleyici detayları- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'in konuşması - "Cumhuriyet tarihinin en büyük toplulaştırma reformunu yaptık. 10 yılda 4,5 milyon hektar yani 45 milyon dönüm arazinin toplulaştırmasını tamamladık"- "Bu yılın sonuna kadar 15 milyon dönüm daha yapılıyor.
 • 23:35Kütahya'ya Helikopterle Gelen Müezzinoğlu, AK Parti Amblemli Kürsüde Konuşma YaptıKütahya'ya Helikopterle Gelen Müezzinoğlu, AK Parti Amblemli Kürsüde Konuşma YaptıKütahya'ya helikopterle gelen Müezzinoğlu, Ak Parti amblemli kürsüde konuşma yaptı (2) BUNLAR AĞUSTOS BÖCEĞİ GİBİ YALNIZ CIR CIR CIR ÖTÜYOR Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Kütahya'nın Tavşanlı ilçesindeki Doç. Dr. Mustafa Kalemli Devlet Hastanesi'nin yeni hizmet binasının açılış törenine katıldı.
 • 23:32Ünal: Ünal: "İnşallah 8 Haziran Sabahı Biz Kaldığımız Yerden Yolumuza Devam Edeceğiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal ve beraberindekilerin esnaf ziyareti- Ünal'ın açıklamaları AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "İnşallah 8 Haziran sabahı biz kaldığımız yerden yolumuza devam edeceğiz"- "Türkiye'de ekonomik ve siyasi istikrarın sürmesi, her şeyden önce bütün insanlarımızın temel temennisi" AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, "İnşallah 8 Haziran sabahı biz kaldığımız yerden yolumuza devam edeceğiz" dedi.
 • 23:30Avcılar'da AK Parti'ye Katılım TöreniAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, çözüm süreciyle ilgili "Bu sürecin olmazsa olmazı; AK Parti'dir, AK Parti'nin siyasi tavrı, kararlılığıdır.
 • 23:28Müezzinoğlu: Muhalefet Bizim İçin Kazdığı Kuyuya Kendi DüşecektirMüezzinoğlu: Muhalefet Bizim İçin Kazdığı Kuyuya Kendi DüşecektirKütahya'nın Simav İlçesi'nde, 150 yataklı Devlet Hastanesi'nin temelini Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu attı.
 • 23:25Taner Yıldız: Taner Yıldız: "Siyasetin Saygınlığını Koruyacağız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Yıldız'ın Kurtkulağı mahallesine gelmesi- Vatandaşlardan detaylar- Bakan Yıldız'ın konuşması - Bakan Yıldız'ın Sarımazı mahallesine gelmesi- Vatandaşlarlalerle selamlaşması,- Bakan Yıldız'ın konuşması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "Biz, siyasetin saygınlığını koruyacağız. Biz, bir şey diyorsak sözümüze, kendimize güvenilir ve ancak yapabileceklerimizi konuşan bir iktidar olacağız"- "Biz, makamlarımız, mevkilerimiz, önümüzde yazan bir tabela için koşturmuyoruz.
 • 23:23Bakan Yıldız, Ceyhan'da Halka SeslendiBakan Yıldız, Ceyhan'da Halka SeslendiEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Adana'nın Ceyhan ilçesinde partisinin seçim büroları açılışına katılıp, halka hitap etti.
 • 23:21Şeyh Abdulkadir Geylani Hazretleri ve Tasavvuf Anlayışı SempozyumuSiirt'te Şeyh Abdulkadir Geylani Hazretleri ve Tasavvuf Anlayışı Sempozyumu gerçekleştirildi.
 • 23:20Fikri Işık: Fikri Işık: "Üretime Çok Ciddi Ağırlık Verdik"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Fikri Işık'ın gelişi ve çocuk sevmesi- Bakan Işık'ın konuşması- Sertifika dağıtım töreni- Bakan Işık'ın KOSGEB il müdürlüğü binası açılışı Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: - "Türkiye 2002-2008 yılları arasında üretime, yatırıma ve istihdama gereken desteği vermeseydi, gereken önemi vermeseydi,bilesiniz ki 2008 krizi Türkiye'yi teğet geçmez, Türkiye'yi adete kalbinden vururdu"- "7 Haziran'da bir seçim var. Allah muhafaza Türkiye koalisyon dönemine dönerse, bir ekonomik kriz daha Türkiye'ye gelebilir" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Türkiye'nin 2002-2008 yılları arasında üretime, yatırıma ve istihdama gereken desteği ve önemi vermemesi durumunda 2008 krizinin Türkiye'yi teğet geçmeyeceğini, "adete kalbinden vuracağını" söyledi.
 • 23:16Doğan: Cemevi İbadethane Statüsündedir ve Uluslararası Hukukun Himayesi AltındadırDoğan: Cemevi İbadethane Statüsündedir ve Uluslararası Hukukun Himayesi Altındadır"Yalova Belediyesi ve Cem Vakfı işbirliği ile projelendirilen Yalova Cemevi ve Kültür Merkezi'nin temeli, düzenlenen bir törenle atıldı.
 • 23:15Kalkınma Bakanı Cevdet YılmazKalkınma Bakanı Cevdet YılmazLeblebitaş köyü çadırdan genel görüntüler-Cevdet Yılmaz'ın çadır içinden görüntüsü -Cevdet Yılmaz yöresel kıyafetli görüntüsü-Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz konuşması-Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'a tablo hediye edilmesi Kalkınma Bakanı Yılmaz: - "Çözüm Süreci, ekonominin büyümesi ve Türkiye'nin daha güçlü bir ülke haline gelmesi için güçlü hükümetlere ihtiyaç var. Zor meseleleri zayıf partiler çözemez"- "Allah korusun, Türkiye'de AK Parti'nin gücünde bir zaaf oluşursa, gücü azalırsa emin olun ortada ne Çözüm Süreci, ne ekonomi ne de dış politika kalır" Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Çözüm Süreci, ekonominin büyümesi ve Türkiye'nin daha güçlü bir ülke haline gelmesi için güçlü hükümetlere ihtiyaç var. Zor meseleleri zayıf partiler çözemez" dedi.
 • 23:08AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek, "Şuradan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na bir söz söyleyeceğim; Sen bırak yüzde 30-35'leri. 5 seçimdir kaybediyorsun. Sen bir önceki genel seçimin altında oy alırsan bırakmayı taahhüt ediyor musun?" dedi.
 • 23:08Perinçek Sultanlar YıkılacakPerinçek Sultanlar YıkılacakVatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, partisinin Antalya mitinginde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef aldı, Ayaklar baş olacak, sultanlar yıkılacak dedi.
 • 23:07Başbakan Yardımcısı KurtulmuşBaşbakan Yardımcısı KurtulmuşOtelde töreni bekleyen engelliler- Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un otel salanunda engellilerle sohbetleri- Kurtulmuş'un asker kıyafeti giymiş çocuklarla poz vermesi- Kurtulmuş'un otel salonunda konuşması- Kurtulmuş'un plajda çocuklarla poz vermesi- Kurtulmuş kucağında ikiz bebekleri sevmesi- Kurtulmuş piknik alanında ailerle sohbeti Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: - "Engellilerine iyi davranmayı bilmeyen toplumlar, zaten normal insanlara da iyi da davranmayı başaramaz" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Engellilerine iyi davranmayı bilmeyen toplumlar, zaten normal insanlara da iyi davranmayı başaramaz" dedi.
 • 23:04Milli Savunma Bakanı YılmazMilli Savunma Bakanı YılmazGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Protokol detayı- Halk oyunları ekbinin gösterisi-Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'ın konuşması- Yılmaz'ın açılış törenini ve bisiklet dağıtım törenlerine katılması Milli Savunma Bakanı Yılmaz: - "Eskiden bu millet helikopter, tank, eğitim uçağı, milli gemi yapabilir miydi?
 • 22:55Vatan Partisi'nden Menderes'te Kirlilik EylemiVatan Partisi'nden Menderes'te Kirlilik EylemiDenizli'nin Sarayköy İlçesi'nde Vatan Partisi, Büyük Menderes Nehri'ndeki kirlenmeye dikkat çekmek ve kirliliğin önlenmesi için parti olarak geliştirdikleri projeyi açıklamak için eylem yaptı.
 • 22:53Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan AçıklamasıEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili adayı Lütfi Elvan, "Bugüne kadar sizin vermiş olduğunuz emaneti yere düşürmedik.
 • 22:44AK Parti Milletvekili Adayları Kastamonulular Buluşmasına KatıldıAK Parti Milletvekili Adayları Kastamonulular Buluşmasına KatıldıAK Parti Milletvekili adayları, Pendik sahilde düzenlenen Kastamonulular Buluşması’na katıldı.
 • 22:39Eker: Eker: "(Çözüm Süreci) Ak Parti, Sürecin Yegane Taşıyıcı Siyasi Gücü"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'in derneğe gelişi. - Bakan Eker'in konuşması- Dernekte incelemeler Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker: - "Sistem değişikliğini de Çözüm Süreciyle ilgili olan meseleyi de kalıcı bir barışa dönüştürmek için bir tasavvur gerekiyor.
 • 22:39Bakan Güllüce: Bakan Güllüce: "Dinler Savaşını Müslümanı Müslümana Kırdırarak Yapıyorlar"Çevre ve Şehircilik Bakanı ve AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı İdris Güllüce, Üsküdar’da imam-hatipli bir grupla bir araya geldi.
 • 22:27Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Temel Atma TörenindeSağlık Bakanı Müezzinoğlu, Temel Atma TörenindeGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun kürsü konuşması - "Milli iradenin karşısında duramazsınız, duramayacaksınız. Recep Tayyip Erdoğan sağ olduğu sürece, AK Parti var olduğu sürece, bu milletle yürüdüğü sürece bilsinler ki milli irade o tuzak kuranları ezip geçecektir.
 • 22:17Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek AçıklamasıVatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Adana'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile mitinglerinin aynı güne denk gelmesiyle ilgili olarak, "O Texas'ta miting yapabilir, Adana'da miting yapamaz. Ona Adana'da miting yaptırmayacağız" dedi.
 • 22:14AK Parti Adana Milletvekili Adayına Bıçaklı SaldırıAK Parti Adana 12. sıra milletvekili adayı Ramazan Demir'in bıçaklı saldırıda yaralanmasına ilişkin adliyeye sevk edilen 2 şüpheliden biri tutuklandı, diğeri adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
 • 22:12Davutoğlu, Vatandaşları Efe Başlığı Giyerek SelamladıDavutoğlu, Vatandaşları Efe Başlığı Giyerek SelamladıMiting alanında AK Parti adayı Savcı Sayan'ın görüntüsü- Miting alanında bayrak sallayan kadınlar- Miting alanında tezahürat yapan vatandaşlar- Miting alanına gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Sare Davutoğlu halkı selamlaması- Miting sonrası Başbakan ve adaylar vatandaşları selamlaması- Başbakan Ahmet Davutoğlu'na efe kıyafetleri giydirilmesi- Yörük kıyafeti giyen Başbakan Ahmet Davutoğlu halka çiçek attı İZMİR - AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, İzmir Gündoğdu Meydanı'nda partisince düzenlenen mitinge katıldı.
 • 22:07Ayder Yaylasında Arenada Boğa ve Pasta SavaşıAyder Yaylasında Arenada Boğa ve Pasta SavaşıRize'nin Çamlıhemşin İlçesi'nde bu yıl 21'incisi düzenlenen Ayder Doğa ve Kültür Festivali ile 1'inci Uluslar arası Pastacılar Festivali'nin son gününde Galer Düzü arenasında ödüllü boğa güreşleri ile pasta savaşları yapıldı.
 • 22:07Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker AçıklamasıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, "Çözüm Sürecinin başarıya ulaşması, AK Parti'nin tekrar güçlü bir şekilde tek başına parlamentoda yüksek bir temsil gücüyle gelmesiyle olur" dedi.
 • 21:58AK Parti Milletvekili Adayı Özlem Zengin, Pendik'de Kadınlarla BuluştuAK Parti Milletvekili Adayı Özlem Zengin, Pendik'de Kadınlarla BuluştuAK Parti İstanbul Milletvekili adayı Özlem Zengin, “Benim kendi adıma Türkiye’nin en temel meselesi olarak gördüğüm konu, yeni anayasayı yapmak.
 • 21:57İzmir - Davutoğlu, İzmir'de Başbakanlık Ofisi'ni Açtıİzmir - Davutoğlu, İzmir'de Başbakanlık Ofisi'ni AçtıDavutoğlu, İzmir'de Başbakanlık Ofisi'ni açtı (3) KONAK TÜNELİ'NDEN BAŞBAKAN GEÇTİ Başbakan Ahmet Davutoğlu, 1674 metre uzunluğundaki iki tüpten oluşan Konak Tüneli'nin açılışını, tünelin Konak tarafından gerçekleştirdi.
 • 21:55Vatan Partisi'nden Menderes'te Kirlilik EylemiVatan Partisi'nden Menderes'te Kirlilik EylemiDenizli'nin Sarayköy İlçesi'nde Vatan Partisi, Büyük Menderes Nehri'ndeki kirlenmeye dikkat çekmek ve kirliliğin önlenmesi için parti olarak geliştirdikleri projeyi açıklamak için eylem yaptı.