SON DAKİKA AK PARTİ HABERLERİ

Son Dakika Ak Parti Haberleri

 • 23:56 Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır Açıklaması Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, vize serbestisi konusunda Türkiye'nin üzerine düşen yükümlülüklerini yerine getirdiğini belirterek, "Şimdi 'AB yan çizer mi, çizmez mi?' diye soruyorlar.
 • 23:02 Biz İdam Sehpalarından Döndük' Biz İdam Sehpalarından Döndük' Meral Akşener: HSYK'ya şikayet edeceğiz (ek)'BİZ İDAM SEHPALARINDAN DÖNDÜK'MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener, Antalya'nın Gazipaşa, Alanya ve Serik ilçelerini ziyaret ettikten sonra, Antalya'nın merkez ilçesi Konyaaltı'na gelerek partililere hitap etti.
 • 22:59 Yeni Türkiye Yolunda Kadın ve Siyaset' Konferansı Yeni Türkiye Yolunda Kadın ve Siyaset' Konferansı Canik Belediyesi tarafından düzenlenen ’Yeni Türkiye Yolunda Kadın ve Siyaset’ konulu konferansa katılan AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, “Türkiye Cumhuriyeti’nde eşit bir şekilde bütün kadınlara başörtülü, başörtüsüz ayrım yapmadan seçilme ve hizmet etme hakkı 23 Haziran 2015’te verilmiştir” dedi.
 • 22:30 Maltepe'de "Kutlu Doğum" Programı Düzenlendi Maltepe'de, Fatihin Nesli Gençlik Eğitim Derneği tarafından, "Kutlu Doğum" programı düzenlendi.
 • 22:23 Ömer Çelik - Çü'de Temel Atma ve Toplu Açılış Töreni - Adana GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten görüntüler Salondakilerden görüntüler Çelik'in açıklamaları Temel atma merasiminden görüntü Plaket verilmesi ÇÜ'de temel atma ve toplu açılış töreni (2) AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Çelik: "DAEŞ gibi lanetli bir terör örgütünün, İslamiyet'in kutsal kavramlarını istismar ederek insanlığa karşı tehdit oluşturduğu, ülkemizin PKK gibi bir terör örgütü karşısında tehditlerle karşı karşıya kaldığı bir dönemde ulusal, toplumsal barışımızı, siyasette hoşgörüyü, karşılıklı fikirlere saygıyı en yüksek düzeyde tutmak da üniversitelerin en önemli görevleri arasındadır" "Ulusal sınırlarımız Misak-ı Milli'dir ama entellektüel sınırlarımız, manevi sınırlarımıza baktığınızda, şehitlerimizin olduğu her yer bizim manevi ve entellektüel sınırımızdır" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "DAEŞ gibi lanetli bir terör örgütünün, İslamiyet'in kutsal kavramlarını istismar ederek insanlığa karşı tehdit oluşturduğu, ülkemizin PKK gibi bir terör örgütü karşısında tehditlerle karşı karşıya kaldığı bir dönemde ulusal, toplumsal barışımızı, siyasette hoşgörüyü, karşılıklı fikirlere saygıyı en yüksek düzeyde tutmak da üniversitelerin en önemli görevleri arasındadır" dedi.
 • 22:09 Giresun - Cumhurbaşkanı Erdoğan, Giresunlu Şehit Süleyman Kul?un Ailesine Ev Yaptıracak Giresun - Cumhurbaşkanı Erdoğan, Giresunlu Şehit Süleyman Kul?un Ailesine Ev Yaptıracak Cumhurbaşkanı Erdoğan, Giresunlu şehit Süleyman Kul'un ailesine ev yaptıracakAK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Nusaybin'de şehit olan Giresunlu Uzman Çavuş Süleyman Kul'un ailesinin ev ihtiyacını karşılayacağını söyledi.
 • 22:09 Manisa - Bülent Arınç'tan Damada, 'İtaat Et, Rahat Et' Tavsiyesi Manisa - Bülent Arınç'tan Damada, 'İtaat Et, Rahat Et' Tavsiyesi Bülent Arınç'tan damada, 'itaat et, rahat et' tavsiyesiTBMM eski Başkanı Bülent Arınç, Manisa'da katıldığı bir nikah töreninde evliliğin önemine değinerek, damada, "İtaat et, rahat et" tavsiyesinde bulundu.
 • 21:56 Bülent Arınç'tan Damada, 'İtaat Et, Rahat Et' Tavsiyesi Bülent Arınç'tan Damada, 'İtaat Et, Rahat Et' Tavsiyesi TBMM eski Başkanı Bülent Arınç, Manisa'da katıldığı bir nikah töreninde evliliğin önemine değinerek, damada, "İtaat et, rahat et" tavsiyesinde bulundu.
 • 21:51 Büyükşehir Belediye Erzurumspor 2. Lig'de Büyükşehir Belediye Erzurumspor 2. Lig'de GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Tribündeki seyircilerden görüntüler Maçtan görüntü Mehteran ekibinden görüntüler Şampiyonluk kutlamasından görüntüler Kupa töreni Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'in konuşması Büyükşehir Belediye Erzurumspor 2. Lig'de Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta bitime 1 hafta kala Spor Toto 2. Lig'e yükselmeyi garantileyen Büyükşehir Belediye Erzurumspor, ligin son maçında konuk ettiği Turgutluspor'u 4-2 mağlup etti.
 • 21:36 Bakan Tüfenkci Nikah Şahitliği Yaptı Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, danışmanı Taha Yasin Ateş'in nikah şahitliğinde bulundu.
 • 21:31 Yozgatlı Çiftçiler Yağmur Duasına Çıktı Yozgatlı Çiftçiler Yağmur Duasına Çıktı Yozgat’ta havaların kurak geçmesinden dolayı çiftçiler yağmur duasına çıktı.
 • 21:23 Davutoğlu AK Parti Varto İlçe Başkanlığının Açılışını Yaptı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Varto İlçe Başkanlığının açılışını yaptı.
 • 21:21 Aydın - CHP'li Tezcan: Ülkeyi Gericilerden Temizleyeceğiz Aydın - CHP'li Tezcan: Ülkeyi Gericilerden Temizleyeceğiz CHP'li Tezcan: Ülkeyi gericilerden temizleyeceğizCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Koçarlı İlçesi'nde CHP'li kadınlarla bir araya geldi.
 • 21:13 AK Parti Elazığ Milletvekili Bulut Açıklaması AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, "İnşallah başkanlık sistemi uzun sürmeyecek bir süre içinde Türkiye'ye gelecektir.
 • 20:36 Davutoğlu: Utanmasalar Anayasa Komisyonu'nun Önüne Çukur Kazacaklar Davutoğlu: Utanmasalar Anayasa Komisyonu'nun Önüne Çukur Kazacaklar Başbakan Davutoğlu, Muş'taki konuşmasında PKK'ya yüklendi. Davutoğlu "Sokaktaki terörü Meclise taşıyorlar, utanmasalar Anayasa Komisyonu'nun önüne çukur kazacaklar" dedi.
 • 20:35 Ramazanoğlu: Ramazanoğlu: "Demokrasiye Olan İnancımızdan Asla Taviz Vermedik" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Salondan görüntüler Bakan Ramazanoğlu konuşması AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki konusması - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ramazanoğlu: "Biz milletin evlatlarıydık.
 • 20:27 CHP'li Tezcan: Ülkeyi Gericilerden Temizleyeceğiz CHP'li Tezcan: Ülkeyi Gericilerden Temizleyeceğiz Chp Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Koçarlı İlçesi'nde CHP'li kadınlarla bir araya geldi.
 • 20:25 Büyükşehir Belediye Erzurumspor 2. Lig'de Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta bitime 1 hafta kala Spor Toto 2. Lig'e yükselmeyi garantileyen Büyükşehir Belediye Erzurumspor, ligin son maçında konuk ettiği Turgutluspor'u 4-2 mağlup etti.
 • 20:17 Tüfenkci: Tüfenkci: "Tarlada Üretilen Ürünle Market Raflarında Satılan Ürün Arasındaki Fiyat Aralığı Çok... GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Toplantıdan detaylar Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'nin konuşması Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci: "Tarlada üretilen ürünle market raflarında satılan ürün arasındaki fiyat aralığı, farkı çok fazla, makas çok fazla" Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Türkiye'de en büyük sorunlardan birisi, tarlada üretilen ürünle market raflarında satılan ürün arasındaki fiyat aralığı, farkı çok fazla, makas çok fazla." dedi.
 • 20:02 TBMM Mülteci Hakları Alt Komisyon Üyeleri, Sığınmacıların Barındığı Çadır Kentte TBMM Mülteci Hakları Alt Komisyon Üyeleri, Sığınmacıların Barındığı Çadır Kentte GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : TBMM Mülteci Hakları Alt Komisyonu heyetini yetkililerin heyeti karşılaması Heyetin incelemelerde bulunması Heyetin Suriyelilerle görüşmesi Sosyal tesislerde mültecilerle konuşması AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu ve Suriyeli aile ile görüşmesi Suriyeli gençlerle görüşme Alt Komisyon Başkanı AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu'nun açıklamaları MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy'un açıklamaları CHP Ankara Milletvekili Şenal Sarıhan'ın açıklamaları HDP Kars Milletvekili Ayhan Bilgen açıklamaları Manastır ziyaretinden detaylar TBMM Mülteci Hakları Alt Komisyonu Alt komisyon üyeleri, Mardin'in Midyat ilçesinde Suriye ve Iraklı sığınmacıların barındığı çadır kentte incelemelerde bulundu TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu bünyesinde kurulan Mülteci Hakları Alt Komisyonu üyeleri, Mardin'in Midyat ilçesinde Suriye ve Iraklı sığınmacıların barındığı çadır kentte incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.
 • 19:55 Maltepe Stk'lar Buluşması Normal 0 false false false EN-US JA X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name: "Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size: 0; mso-tstyle-colband-size: 0; mso-style-noshow: yes; mso-style-priority: 99; mso-style-parent: ""; mso-padding-alt: 0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin: 0cm; mso-para-margin-bottom: .0001pt; mso-pagination: widow-orphan; font-size: 12.0pt; font-family: Cambria; mso-ascii-font-family: Cambria; mso-ascii-theme-font: minor-latin; mso-hansi-font-family: Cambria; mso-hansi-theme-font: minor-latin;}Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, terörün bir insanlık suçu olduğunu belirterek, "Terör örgütlerinin iyisi, kötüsü olmaz. Bir ülkeye yarayan terör örgütleri olmaz. Terör örgütleri, herhangi bir şekilde kendisini destekleyen çevrelere, ülkelere bile bir gün bumerang gibi döner, onları da vurur.
 • 19:54 Manisasporlu Futbolcular Şampiyonluğu Çiftetelli ile Kutladı Manisasporlu Futbolcular Şampiyonluğu Çiftetelli ile Kutladı Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta sahasında konuk ettiği Sivas Belediyespor’u 1-0 yenen Ege temsilcisi Manisaspor, şampiyon olarak PTT 1. Lig’e yükseldi.
 • 19:54 Bakan Sarı ve Çelik, Adana'da Temel Atma ve Toplu Açılış Törenine Katıldı Bakan Sarı ve Çelik, Adana'da Temel Atma ve Toplu Açılış Törenine Katıldı Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı ve AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Çukurova Üniversitesi'nce yapımı tamamlanan 12 tesisin açılışı ve Dr. Feyyaz Etiz Hematoloji ve Onkoloji Hastanesi'nin temel atma törenine katıldı.
 • 19:41 Antalya - Bakan Elitaş: Teröristin Yeri TBMM Değildir Antalya - Bakan Elitaş: Teröristin Yeri TBMM Değildir Bakan Elitaş: Teröristin yeri TBMM değildirMehmet ÇINAR/ANTALYA, (DHA) - EKONOMİ Bakanı Mustafa Elitaş, Anayasa Komisyonu görüşmelerindeki olayları hatırlatarak, "TBMM'de kimse terör estiremez. TBMM'de, hiç kimsenin, titri ne olursa olsun, terörist faaliyette bulunmasına müsaade edilmez, teröristin yeri TBMM değildir" dedi.
 • 19:29 İzmir - Koray Aydın; 'Yeni Kararların Kıymeti Harbiyesi Yok' İzmir - Koray Aydın; 'Yeni Kararların Kıymeti Harbiyesi Yok' Koray Aydın; 'Yeni kararların kıymeti harbiyesi yok'MHP Genel Başkan adayı Koray Aydın, MHP'yi olağanüstü Kurultay'a götürecek kayyum heyetinin yetkileri ve kongre çağrısına karşı ihtiyati tedbir kararı veren iki mahkeme kararı hakkında sert konuştu.
 • 19:20 Amasyalı Şehidin Eşinin Sözleri Yürekleri Burktu Amasyalı Şehidin Eşinin Sözleri Yürekleri Burktu Mardin'de şehit düşen yüzbaşının naaşı, askeri uçakla memleketi Amasya'ya gönderildi. Şehidin eşi, 6 aylık bebeğine, "Bak baban geldi" diyerek gözyaşı döktü.
 • 19:20 Bakan Elitaş: Teröristin Yeri TBMM Değildir Bakan Elitaş: Teröristin Yeri TBMM Değildir Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Anayasa Komisyonu görüşmelerindeki olayları hatırlatarak, "TBMM'de kimse terör estiremez. TBMM'de, hiç kimsenin, titri ne olursa olsun, terörist faaliyette bulunmasına müsaade edilmez, teröristin yeri TBMM değildir" dedi.
 • 19:20 Çü'de Temel Atma ve Toplu Açılış Töreni (2) AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "DAEŞ gibi lanetli bir terör örgütünün, İslamiyet'in kutsal kavramlarını istismar ederek insanlığa karşı tehdit oluşturduğu, ülkemizin PKK gibi bir terör örgütü karşısında tehditlerle karşı karşıya kaldığı bir dönemde ulusal, toplumsal barışımızı, siyasette hoşgörüyü, karşılıklı fikirlere saygıyı en yüksek düzeyde tutmak da üniversitelerin en önemli görevleri arasındadır" dedi.
 • 19:18 Şehidin Evinin Masraflarını Cumhurbaşkanı Karşılayacak Şehidin Evinin Masraflarını Cumhurbaşkanı Karşılayacak GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli'nin açıklaması AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli'nin Giresun Üniversitesi rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Cevdet Coşkun'u ziyareti Şehidin evinin masraflarını Cumhurbaşkanı karşılayacak AK Parti Grup Başkanvekili Canikli: "(Şehit Uzman Çavuş Süleyman Kul'un ailesine) Yeni ev alınması ya da taşınması hem de taşınılacak evle ilgili masrafların Sayın Cumhurbaşkanım kendisi tarafından yapılması talimatını verdi.
 • 19:15 Şampiyon Erzurumspor Kupayı Aldı Şampiyon Erzurumspor Kupayı Aldı Spor Toto 3'üncü Lig 1'inci Grubun şampiyonu Büyükşehir Belediye Erzurumspor, muhteşem bir gösteri ile kupasını Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Ali Dürüst'ün elinden aldı.
 • 19:15 Sözen, Kamuoyundaki İddialara Açıklık Getirdi Sözen, Kamuoyundaki İddialara Açıklık Getirdi Karabük İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen, kamuoyunda hakkında yer alan açıklamaların gerçeği yansıtmadığını ifade etti.
 • 19:15 Adana'da 160 Milyon Liralık Açılış ve Temel Atma Töreni Adana'da 160 Milyon Liralık Açılış ve Temel Atma Töreni Adana'da 160 milyon liralık açılış ve temel atma töreniÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı ile AK Parti Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, Adana'daki Çukurova Üniversitesi'nde 160 milyon liralık bütçeyle yaşama geçirilen 12 tesisin açılışını yapıp, bir sağlık merkezinin de temelini attı.
 • 19:10 Karaman'da Turizm Çalıştayı Karaman'da Turizm Çalıştayı Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) tarafından Karaman’da düzenlenen Turizm Çalıştayına katılan seyahat acentelerinin temsilcilerine tarihi ve turistik yerler gezdirildi.
 • 19:06 Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Açıklaması Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Açıklaması Muş’un düşman işgalinden kurtuluşunun 99’uncu yıldönümü etkinliği ve toplu açılış törenine katılan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ve Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, yapılan yatırımları anlattı.
 • 19:06 AK Parti 2. Bölge Yerel Yönetimler Toplantısı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, AK Parti'nin Türk siyasetine yeni bir soluk getirip siyaset yapma geleneğini değiştirdiğini belirterek "Biz milletin evlatlarıydık.
 • 19:04 Bisiklet Şenliği Bisiklet Şenliği GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Mimarsinan Parkı'nda yapılan bisiklet şenliği Şenlikteki gösterilerden gröüntüler KAYBİS sistemine eklenen beş istasyonun açılışı Kayseri'de bisiklet şenliği Kayseri Büyükşehir Belediyesince bisiklet şenliği düzenlendi.
 • 19:03 Ak Partili Belediye Başkanları Denizli'de Buluştu Ak Partili Belediye Başkanları Denizli'de Buluştu AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı 2. Bölge Toplantısı için 13 ilden Denizli'ye gelen yüzlerce AK Partili yerel yönetici, parti kurmayı, bakan yardımcıları ve müsteşarlarla bir araya geldi.
 • 18:59 Ekonomi Bakanı Elitaş Açıklaması Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, "Milletvekilliği yapacaksın, maaşını alacaksın, arkasından gideceksin teröristin eştiği çukurda teröristle beraber Türk Silahlı Kuvvetlerine, güvenlik güçlerine kurşun sıkmaya çalışacaksın.
 • 18:59 Bilecik'ten Kısa Kısa Bilecik'in Bozüyük ilçesinde belediye tarafından yaptırılan Osman Gazi Parkı, hizmete açıldı.
 • 18:57 Ekonomi Bakanı Elitaş Ekonomi Bakanı Elitaş GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bakan Elitaş'ın, Vali Muammer Türker'i makamında ziyareti Ekonomi Bakanı Elitaş'ın konuşması Ekonomi Bakanı Elitaş: "Olağanüstü bir şey olmadığı takdirde, piyasaya dışarıdan farklı bir şekilde, ekonomi kurallarının dışında bir müdahale olmadığı takdirde, hangi alan olursa olsun biz serbest piyasa ekonomisini benimseyen bir iktidarız" "İhracatta dış alemde rekabet edebilmek için Türkiye'de dış aleme karşı korunan değil, dış alemle başa baş mücadele eden sektörler oluşturamadığımız takdirde onlarla aynı sahaya, aynı ringe çıkabilmemiz mümkün değil" Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, "Olağanüstü bir şey olmadığı takdirde, piyasaya dışarıdan farklı bir şekilde ekonomi kurallarının dışında bir müdahale olmadığı takdirde, hangi alan olursa olsun biz serbest piyasa ekonomisini benimseyen bir iktidarız." dedi.
 • 18:55 Çukurova Üniversitesi'ne Sağlık Alanında 160 Milyonluk Dev Yatırım Çukurova Üniversitesi'ne Sağlık Alanında 160 Milyonluk Dev Yatırım ADANA (İHA) – AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “DAEŞ gibi lanetli bir terör örgütünün, İslamiyet’in kutsal kavramlarını istismar ederek insanlığa karşı tehdit oluşturduğu, ülkemizin PKK gibi bir terör örgütü karşısında tehditlerle karşı karşı olduğu bir dönemde ulusal barışımızı, toplumsal barışımızı, siyasette hoşgörüyü, karşılıklı fikirlere saygıyı en yüksek düzeyde tutmak da üniversitelerimizin en önemli görevleri arasındadır” dedi.
 • 18:55 Germece Köyünde Yağmur Duası Germece Köyünde Yağmur Duası Çankırı’ya bağlı Germece Köyünde yağmur duası yapıldı.
 • 18:52 Davutoğlu; 'Sokaktaki Terörü Meclise Taşıyorlar, Utanmasalar Anayasa Komisyonu'nun Önüne Çukur... Davutoğlu; 'Sokaktaki Terörü Meclise Taşıyorlar, Utanmasalar Anayasa Komisyonu'nun Önüne Çukur... Başbakan Ahmet Davutoğlu, Muş'un düşman işgalinden kurtuluşunun 99'ncu yıldönümü ve 174 tesisin toplu açılış programlarına katılmak üzere geldiği Muş'ta HDP ve CHP'yi eleştirdi.
 • 18:52 Dokunulmazlıkların Kaldırılması Konusu AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, "Yani devamlı dokunulmazlıklar kalkıyor diye bir şey yok. Bir kereye mahsus olmak üzere kalkacak, herkes adliyeye gidecek, hesabını verecek.
 • 18:45 Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci Esnafı Ziyaret Etti Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci Esnafı Ziyaret Etti Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Malatya’da esnafı ziyaret etti.
 • 18:45 Türkiye Kent Konseyleri Birliği Çankırı'da Toplandı Türkiye Kent Konseyleri Birliği Çankırı'da Toplandı Türkiye Kent Konseyleri Birliği Bölge Toplantısı 10 kent konseyinin katılımı ile Çankırı’da yapıldı.
 • 18:44 AK Parti Çorum İl Başkanı Rumi Bekiroğlu; AK Parti Çorum İl Başkanı Rumi Bekiroğlu; AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Rumi Bekiroğlu, Kut’ül Amare Zaferi’nin 100. yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
 • 18:03 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Giresunlu Şehit Süleyman Kul'un Ailesine Ev Yaptıracak Cumhurbaşkanı Erdoğan, Giresunlu Şehit Süleyman Kul'un Ailesine Ev Yaptıracak Ak Parti Grup Başkanvekili Canikli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Nusaybin'de şehit olan Giresunlu Uzman Çavuş Süleyman Kul'un ailesinin ev ihtiyacını karşılayacağını söyledi.
 • 14:43 Ekonomi Eski Bakanı Zeybekci'nin Fabrikası Soyuldu Ekonomi Eski Bakanı Zeybekci'nin Fabrikası Soyuldu Ekonomi eski Bakanı Nihat Zeybekci'nin ortak olduğu Turkuaz Tekstil'e giren hırsızlar, kasadan hediyelik altınları ve güvenlikçinin silahını alarak kayıplara karıştı.
 • 14:22 Meral Akşener: Ülkücüler ve Türk Milletiyle Hiç İnatlaşmadım Meral Akşener: Ülkücüler ve Türk Milletiyle Hiç İnatlaşmadım MHP'de Bahçeli'nin koltuğuna aday olan isimlerden Meral Akşener, hayatında ülkücü ve Türk milleti ile inatlaşmadığını belirterek "Ne yaparlarsa yapsınlar kongre olacak" dedi.