SON DAKİKA ALİ ACAR HABERLERİ

Son Dakika Ali Acar Haberleri

 • 14:39Gürcü Soyguncuların Şehit Ettiği Polis Son Yolculuğuna UğurlanıyorGürcü Soyguncuların Şehit Ettiği Polis Son Yolculuğuna UğurlanıyorMarmaris’te Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik suikast girişiminde bulunan darbeci askerlere girilen çatışmada elinden yaralandıktan üç gün sonra otomobilini gasp etmek isteyen 5 Gürcü soyguncu tarafından vahşice katledilen polis memuru Çetin Şahan için İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde tören düzenlendi.
 • 16:13Malatya'da Bir İlk Daha YaşanacakMalatya'da Bir İlk Daha YaşanacakMalatya önümüzdeki günlerde önemli bir organizasyona daha ev sahipliği yapacak.
 • 21:18Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar: Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar: "Marmaris Nüfusunun 7 Katı Misafiri Ağırladı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar'in birim amirleri, başkan yardımcıları ile birlikte basın açıklamasından görüntüler -Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar: "Nüfusunun yedi katı misafir ağırlayan Marmaris'te bütün kurumlar ve birimler üzerine düşeni yaptı" Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Ramazan Bayramı süresince ilçenin nüfusunun yedi katı turisti ağırladığını bildirdi.
 • 18:41Marmaris Nüfusunun 7 Katı Misafiri Ağırladı"Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Ramazan Bayramı süresince ilçenin nüfusunun yedi katı turisti ağırladığını bildirdi.
 • 17:09Nüfusunun 7 Katı Misafiri AğırlıyorGüney Ege'nin önemli turizm merkezlerinden Muğla'nın Marmaris ilçesi, bayram tatilinde nüfusunun 7 katı turisti ağırlıyor.
 • 12:22Başkan Acar Hastaneleri Ziyaret EttBaşkan Acar Hastaneleri Ziyaret EttMarmaris Belediye Başkanı Ali Acar, her bayram olduğu gibi, bu Ramazan Bayramında da Marmaris Devlet Hastanesi, Ahu Hetman, Marmaris ve Yücelen Hastaneleri’nde yatan hastaları ve çalışan personeli ziyaret etti.
 • 03:42Hollandalı Gazeteciler Marmaris'teHollandalı Gazeteciler Marmaris'teGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Toplantıdan detaylar Marmaris Belediye başkanı Ali Acar'ın konuşması -Hollanda'nın Rotterdam kentinde çalışan gazeteciler, Marmarisli gazeteciler ve belediye başkanları ile iftarda buluştu Hollanda'nın Rotterdam kentinde çalışan gazeteciler, Marmarisli gazeteciler ve belediye başkanları ile bir araya geldi.
 • 00:02Hollandalı Gazeteciler Marmaris'teHollanda'nın Rotterdam kentinde çalışan gazeteciler, Marmarisli gazeteciler ve belediye başkanları ile bir araya geldi.
 • 17:11Romen Başkonsolos Marmaris'in Turizm Elçisi OlduRomen Başkonsolos Marmaris'in Turizm Elçisi OlduRomanya’nın İzmir Başkonsolosu Mioara Ştefan, iki ülke ilişkilerine katkı sağlamak amacıyla çıktığı bölge turu kapsamında Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’ı ziyaret etti.
 • 16:58Başkonsolos Ştefan Marmaris'teRomanya'nın İzmir Başkonsolosu Mioara Ştefan, Marmaris'te temaslarda bulundu.
 • 18:49Banvit'te Altyapı Seçmeleri YapıldıBanvit'te Altyapı Seçmeleri YapıldıBanvit Basketbol Kulübü altyapı seçmeleri bugün Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu'nda gerçekleştirildi.
 • 17:28Marmaris'te İlk Defa Koşu Maratonu DüzenlendiMarmaris'te İlk Defa Koşu Maratonu DüzenlendiMarmaris Belediyesi ve Uzunetap iş birliğiyle ilk kez düzenlenen RunMarisRun Yarı Maratonu spor ve eğlenceyi bir araya getirdi.
 • 15:42Runmarisrun Yarı MaratonuRunMarisRun (Koş Marmaris Koş) Yarı Maratonu'nun birincisi erkeklerde Mehmet Aydıngör, kadınlarda Rus Nina Byckov oldu.
 • 14:10Marmaris'te Runmarisrun Yarımaratonu HeyacanıMarmaris'te Runmarisrun Yarımaratonu HeyacanıMarmaris Belediyesi ve Uzunetap iş birliğiyle ilk kez düzenlenen RunMarisRun Yarı Maratonu'na 602 sporcu katıldı.
 • 17:33Marmaris Belediye Başkanı Acar'dan Dizi Setine ZiyaretMarmaris'te çekimi devam eden ve özel bir televizyon kanalında yayınlanan, "Hanım Köylü" dizisinin seti ilgi görüyor.
 • 16:51Marmaris'te Darp İddiasıMarmaris'te Darp İddiasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Darp edildiğini iddia eden Avukat Yamaç Kaya'nın şikayetinin ardından polis merkezindeki açıklaması - Avukat Yamaç Kaya, kendisini darbettikleri iddiasıyla Marmaris Belediye Başkanı Acar ve koruması Şahin'den şikayetçi oldu Muğla'nın Marmaris ilçesinde avukat Yamaç Kaya, kendisini darbettikleri iddiasıyla Belediye Başkanı Ali Acar ve koruması Yunus Şahin'den şikayetçi oldu.
 • 15:41Marmaris'te Darp İddiasıMuğla'nın Marmaris ilçesinde avukat Yamaç Kaya, kendisini darbettikleri iddiasıyla Belediye Başkanı Ali Acar ve koruması Yunus Şahin'den şikayetçi oldu.
 • 12:35Marmaris'te Başkanın Korumasına 'Tartaklama' SuçlamasıMarmaris'te Başkanın Korumasına 'Tartaklama' SuçlamasıMuğla'nın Marmaris Belediyesi'ne dilekçe teslimine giden CHP'den milletvekili aday adayı olan, ancak seçilemeyen Avukat Yamaç Kaya, CHP'li Başkan Ali Acar'ın da olduğu ortamda başkanın koruması tarafından tartaklandığını öne sürdü.
 • 17:11CHP'li Belediyede CHP'li Üyeye Dayak İddiasıCHP'li Belediyede CHP'li Üyeye Dayak İddiasıMuğla’nın Marmaris ilçesinde, eski milletvekili aday adayı da olan CHP’li Yamaç Kaya, CHP’li belediye başkanının koruması tarafından darp edildiğini iddia etti.
 • 19:59Aquamasters Yüzme Maratonu Sona ErdiAquamasters Yüzme Maratonu Sona ErdiMuğla’nın Marmaris ilçesinde bu yıl ikincisi düzenlenen Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası, Martı Hotel Açık Su Yüzme Maratonu ile sona erdi.
 • 17:06Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası Sona ErdiMarmaris'te düzenlenen Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası, Martı Hotel Açık Su Yüzme Maratonu ile sona erdi.
 • 22:31Spor Toto Basketbol LigiSpor Toto Basketbol LigiSpor Toto Basketbol Ligi Play-off final serisi ikinci maçında Banvit, sahasında Darulşafaka Doğuş’a 73-86 mağlup oldu.
 • 21:24Marmaris'in İlk Bisiklet Yolu AçıldıMarmaris Belediyesince bisiklet kullanıcıların güvenli seyri için bisiklet yolu açıldı.
 • 20:53Marmaris Bisiklet Yolu Hizmete AçıldıMarmaris Bisiklet Yolu Hizmete AçıldıMarmaris Belediyesi tarafından 6,5 milyon liraya mal olan 5,5 kilometrelik bisiklet yolu projesinin açılışı gerçekleştirildi.
 • 20:00Balıkesir - Bandırma'da Kırkpınar Başpehlivanları Acar Kardeşlerin Heykelleri AçıldıBalıkesir - Bandırma'da Kırkpınar Başpehlivanları Acar Kardeşlerin Heykelleri AçıldıBandırma'da Kırkpınar Başpehlivanları Acar kardeşlerin heykelleri açıldıBANDIRMA Güreş İhtisas Kulübü'nün belediyenin katkılarıyla sahil bandına Tarihi Kırkpınar Yağlı güreşlerinde başpehlivanlık kazanan Ali Acar, Hasan Acar ve Sabri Acar'ın heykelleri bugün düzenlenen törenle açıldı.
 • 18:44Bandırma'da Kırkpınar Başpehlivanları Acar Kardeşlerin Heykelleri AçıldıBandırma'da Kırkpınar Başpehlivanları Acar Kardeşlerin Heykelleri AçıldıBandırma Güreş İhtisas Kulübü'nün belediyenin katkılarıyla sahil bandına Tarihi Kırkpınar Yağlı güreşlerinde başpehlivanlık kazanan Ali Acar, Hasan Acar ve Sabri Acar'ın heykelleri bugün düzenlenen törenle açıldı.
 • 14:33Otopark Zammına TepkiOtopark Zammına TepkiTÜKDES Genel Başkan Yardımcısı Ali Acar, otopark zamlarını değerlendirerek, bu zamların incelenmesi ve iptal edilmesi gerektiğini söyledi.
 • 15:32Ralli İçin Test Sürüşünü Belediye Başkanı YaptıMarmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Marmaris'te gerçekleştirilecek Türkiye Rallisi öncesinde, Türkiye Şampiyonu Yağız Avcı'nın otomobili ile pistte test sürüşü yaptı.
 • 13:03Marmaris'te Engelli Asker Adaylarına Kına GecesiMarmaris'te Engelli Asker Adaylarına Kına GecesiMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde bir günlüğüne temsili askerlik yapacak olan 5 engelli gence, öncesinde kına gecesi düzenlendi.
 • 12:54Marmaris'te Engelli Asker Adaylarına Kına GecesiMarmaris'te Engelli Asker Adaylarına Kına GecesiMarmaris'te engelli asker adaylarına kına gecesiMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde bir günlüğüne temsili askerlik yapacak olan beş engelli gence, öncesinde kına gecesi düzenlendi.
 • 00:11Engelli Gençler İçin Engelli Gençler İçin "Asker Kınası Gecesi"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Engelli gençlere yakılan asker kınası Pasta kesilmesi Marmaris Engelliler Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Eğitim ve Kültür Derneği (MENDER) Şennur Ünlü açıklaması Engelli gençler için "Asker Kınası Gecesi" Marmaris'te bir günlük temsili askerlik yapacak 5 engelli gence kına yakıldı Marmaris Engelliler Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Eğitim ve Kültür Derneği (MENDER) tarafından Engelliler Haftası dolayısıyla bir günlük askere gidecek 5 engelli gence asker kınası yakıldı.
 • 00:02Lüks Yatlar Görücüye ÇıktıLüks Yatlar Görücüye ÇıktıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Marmaris'te 35. kez kapılarını açan "Marmaris Yacht Charter Show"dan görüntüler Yatlardan görüntüler Marmaris Uluslararası Yat Kulübü Başkanı İskender Akbaş'ın açıklaması Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar'ın konuşması Lüks yatlar görücüye çıktı Marmaris ilçesinde düzenlenen "Marmaris Yacht Charter Show" fuarında değeri 5 milyon avro ile 56 milyon avro arasında değişen lüks yatlar sergilendi Muğla'nın Marmaris ilçesinde bu yıl 35'incisi düzenlenen "Marmaris Yacht Charter Show" fuarı başladı.
 • 23:14Engelli Gençler İçin "Asker Kınası Gecesi"Marmaris Engelliler Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Eğitim ve Kültür Derneği (MENDER) tarafından Engelliler Haftası dolayısıyla bir günlük askere gidecek 5 engelli gence asker kınası yakıldı.
 • 21:24Spor Toto Basketbol LigiSpor Toto Basketbol LigiSpor Toto Basketbol Ligi 29. hafta karşılaşmasında Banvit, sahasında Beşiktaş’ı 83-68 mağlup etti.
 • 18:01Malatya'da Uluslararası Tenis Turnuvası DüzenlenecekMalatya'da Uluslararası Tenis Turnuvası DüzenlenecekMalatya’da Mayıs ve Ağustos ayında uluslararası tenis turnuvası düzenlenecek.
 • 15:03Milli Satranççı Başkan Ali Acar'ı Ziyaret EttiMilli Satranççı Başkan Ali Acar'ı Ziyaret Etti23-29 Nisan tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Küçükler ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda dereceye giren Marmarisli satranççı Gülden Postoğlu ve annesi Nehir ile babası Levent Postoğlu Belediye Başkanı Ali Acar’la bir araya geldi.
 • 16:27Üniversiteler Arası Yaz Oyunları Muhteşem Bir Açılışla BaşladıÜniversiteler 2016 Yaz Spor Oyunlarının Açılış Seremonisi Marmaris Amfi Tiyatro'da gerçekleştirilen ve uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir törenle gerçekleştirildi.
 • 20:04Rusya ve Esed Rejiminin Halep'e Yönelik Saldırıları Protesto EdildiRusya ve Esed Rejiminin Halep'e Yönelik Saldırıları Protesto EdildiRusya ve Esed rejiminin Halep'e yönelik saldırıları, Şanlıurfa'da protesto edildi.
 • 19:12Şanlıurfa'da Stk'lardan Halep'teki Saldırılara TepkiŞanlıurfa'daki sivil toplum kuruluşları Suriye rejimi ve Rus güçlerinin Halep'e düzenlediği hava saldırılarını protesto etti.
 • 11:2052. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun 8. ve son ayağı olan Marmaris-Selçuk etabı başladı.
 • 18:25Spor Toto Basketbol LigiSpor Toto Basketbol LigiSpor Toto Basketbol Ligi 27. hafta karşılaşmasında Banvit, sahasında Demir İnşaat Büyükçekmece’ye 74-85 mağlup oldu.
 • 12:43Malatya'da Çocuklar Tenisle BuluştuMalatya Tenis Kulübü tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında etkinlik düzenlendi.
 • 19:39Marmaris'te Çocuklar İçin ParkMarmaris Belediyesinin, çocuklar için hazırladığı "Mehmet Çelebi Spor ve Bisiklet Eğitim" parkının açılışı yapıldı.
 • 16:12Tenis Doğu Ligi İnönü Üniversitesi Ev Sahipliğinde YapılacakTenis Doğu Ligi İnönü Üniversitesi Ev Sahipliğinde YapılacakTenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, İnönü Üniversitesi’ni ziyaretinde Tenis Doğu Ligi maçlarının İnönü Üniversitesi ev sahipliğinde yapılacağının müjdesini verdi.
 • 15:47Türkiye Basketbol 1. LigiTürkiye Basketbol 1. Ligi'nde Bandırma Kırmızı, sahasında Finalspor'u 87-75 mağlup etti.
 • 18:24Spor Toto Basketbol LigiSpor Toto Basketbol LigiSpor Toto Basketbol Ligi 24. hafta karşılaşmasında Banvit, sahasında Torku Konyaspor’u 92-90 mağlup etti.
 • 15:57Kdv Sorununun Çözülmesi Avrupalı Turisti Yüzde 10 Artırır"Afyonkarahisar Termal Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği Başkanı Ali Acar, "Avrupa ülkeleri turizm ve sağlık bakanlarıyla görüşülerek, KDV sorununa çözüm bulunabilirse, inanıyorum ki Avrupa'dan gelen turist sayısı yüzde 5 ila 10 arasında artacaktır.
 • 16:26Türkiye Basketbol 1. LigiTürkiye Basketbol 1. Ligi'nde, Acıbadem Üniversitesi deplasmanda Bandırma Kırmızı'yı 94-78 mağlup etti.
 • 22:30Banvit - Fenerbahçe: 76-75Banvit - Fenerbahçe: 76-75salon: Kara Ali AcarHAKEMLER: Murat Biricik (xxx), Ali Serkan Emlek (xxx), Halil Baldemir (xxx)BANVİT: İsmal (xx), Fortson (xx)5, Johnson (xxx)8, Slaughter (xxx)19, Tolga (xxx)13, Simmons (xxx)4, Vidmar (xxx)6, Moerman (xxx)15, Carmıchael (xxx)6FENERBAHÇE: Hickman (xxx)6, Barış (xx)4, Melih (xxx)8,Bogdanovic (xxxx)22, Berk (xx)5, Vesely (xxx)10, Kalınıc (x)2, Dixson (xxx)12, Datome (xx)61.PERİYOT: 20-31 (Fenerbahçe' )DEVRE: 36-45 (Fenerbahçe)3.PERİYOT: 55-555 FAUL İLE ÇIKANLAR: 39.04 Jan Vesely (Fenerbahçe)Spor Toto Basketbol Ligi 20. haftasında son haftaların formda ekibi Fenerbahçe'yi konuk eden Banvit zorlu geçen karşılaşmadan 76-75 galip geldi.
 • 22:11Türkiye Basketbol LigiTürkiye Basketbol LigiTürkiye Basketbol Ligi’nin 20. haftasında Banvit, kendi evinde Fenerbahçe’yi 76-75 mağlup etti.