11:1500
SON DAKİKA ANTAKYA MERKEZ HABERLERİ

Son Dakika Antakya Merkez Haberleri

   

  2014 yerel seçim sonuçları - Sadullah Ergin -

  2014 yerel seçim sonuçları - Sadullah Ergin -

  AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin, "Hatay, tarihinin yerel seçimlerindeki en yüksek oyunu ve en başarılı sonucunu bu seçimlerde almıştır" dedi. (01 Nisan 2014 Salı )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ergin: "Hatay, tarihinin yerel seçimlerindeki en yüksek oyunu ve en başarılı sonucunu bu seçimlerde almıştır" (01 Nisan 2014 Salı )

   

  Hatay'da Sp Seçim Aracı Taşlandı, Olay Yine Cemaate Yıkılmaya Çalışıldı

  Hatay'da Sp Seçim Aracı Taşlandı, Olay Yine Cemaate Yıkılmaya Çalışıldı

  Hatay'daki Saadet Partili kadınların seçim çalışmasını 'ablaların propagandası' diye sunan hükümet yanlısı medya, SP seçim aracının taşlanmasını yine Cemaat'e yıkmaya çalıştı. (17 Mart 2014 Pazartesi )

   

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na Doğru

  Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, dünya tarihinde emsali görülmeyen Kurtuluş Savaşı ile ayağa kalkan milletin, çağdaş, modern ve halk odaklı yönetim şekli cumhuriyet rejiminin kabulüyle bağımsızlığını taçlandırdığını belirtti. (28 Ekim 2013 Pazartesi )

   

  Hatay İl Koordinasyon Kurulu Toplandı

  Hatay İl Koordinasyon Kurulu 2013 yılı 4. dönem toplantısı yapıldı (10 Ekim 2013 Perşembe )

   

  Kılıçdaroğlu, Atakan Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu

  Kılıçdaroğlu, Atakan Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gezi Parkı ve ODTÜ olaylarını protesto etmek amacıyla düzenlenen izinsiz gösteride hayatını kaybeden Ahmet Atakan'ın ailesine taziye dileklerini iletti. (21 Eylül 2013 Cumartesi )

   

  Hatay'da Çifte Deprem

  Hatay'da Çifte Deprem

  Hatay'ın Samandağ ilçesinde 4.2, Yayladağı ilçesinde ise 3.1 büyüklüğünde iki ayrı deprem meydana geldi. (26 Temmuz 2013 Cuma )

   

  Hatay'a Bin 266 Derslik Yapılması Planlanıyor

  Milli Eğitim Bakanlığı ve Hatay İl Özel İdaresinin desteği ile Antakya merkez ve ilçelere bin 266 derslik daha kazandırılması amaçlanıyor. (18 Temmuz 2013 Perşembe )

   

  Ramazan Geldi, Gıda Denetimleri Arttı

  Ramazan Geldi, Gıda Denetimleri Arttı

  Hatay İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Ramazan ayının gelmesiyle gıda ürünlerindeki hareketliliği dikkate alarak denetimlerini sıklaştırdı. (10 Temmuz 2013 Çarşamba )

   

  CHP Hatay Merkez İlçe Kongresi

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez İlçe Kongresi'nde seçime tek aday olarak giren Mevlüt Yeşildağ tekrar başkanlığa seçildi. (08 Nisan 2012 Pazar )

   

  CHP Hatay Merkez İlçe Teşkilatında Kongre Hazırlığı

  CHP eski Hatay Merkez İlçe Başkanı Mevlüt Yeşildağ, hafta sonu yapılacak ilçe teşkilatı olağan kongresinde, yeniden aday olduğunu açıkladı. (05 Nisan 2012 Perşembe )

   

  Kaçak Mazot Konulan Araç Alev Aldı: 1 Ölü, 2 Yaralı

  Kaçak Mazot Konulan Araç Alev Aldı: 1 Ölü, 2 Yaralı

  Hatay'da bir iş yerinde Suriye plakalı araca kaçak mazot olarak değerlendirilen akaryakıtın konulduğu sırada yangın çıktı. (22 Mart 2012 Perşembe )

   

  CHP'li Akgöl: Hatay, Afet Bölgesi İlan Edilsin

  CHP'li Akgöl: Hatay, Afet Bölgesi İlan Edilsin

  CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl, yaşanan sel felaketi nedeniyle Hatay'ın 'afet bölgesi' ilan edilerek, çiftçi ve üreticilerin borçlarının faizsiz olarak ertelenmesini istedi. (08 Şubat 2012 Çarşamba )

   

  Hatay'daki Sel Felaketi

  CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl, yaşanan sel felaketi nedeniyle Hatay'ın "afet bölgesi" ilan edilerek, çiftçi ve üreticilerin borçlarının faizsiz olarak ertelenmesini istedi. (08 Şubat 2012 Çarşamba )

   

  Amik Ovası Sular Altında Kaldı

  Amik Ovası Sular Altında Kaldı

  Hatay'da yoğun yağışlar ve Suriye'nin Eyzum Barajı'nın kapaklarını açması sonucu Amik Ovası sular altında kaldı. (03 Şubat 2012 Cuma )

   

  Hatay'da 'Kar' Hali

  Hatay'da 'Kar' Hali

  Antakya'da 60 yıl aradan sonra il merkezinde 18 santimetreyi bulan yoğun kar yağışı günlük yaşam olumsuz etkilendi. (23 Ocak 2012 Pazartesi )

   

 

  BBP Zeytineli ile Devam

  BBP Zeytineli ile Devam

  BBP Hatay İl Kongresi Süreyya Düğün Salonunda Remzi Çayır'ın katılımıyla gerçekleşti. (09 Ocak 2012 Pazartesi )

   

  CHP'den Kesk'in Grevine Destek

  CHP Antakya Merkez İlçe Başkanı Mevlüt Yeşildağ, KESK'in 21 Aralık tarihinde yapacağı bir günlük grevi desteklediklerini bildirdi. (19 Aralık 2011 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri