09:1800
SON DAKİKA CEYHAN HABERLERİ

Son Dakika Ceyhan Haberleri

   

  Ege'nin Gençlik Liderinden Başsağlığı Mesajı

  Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Ege Bölgesi Başkanı Behlül Murat Maral, şehit polisler ve komutanlar için başsağlığı diledi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Askeri Helikopterin Düşmesi - Şehit Askerlerin Cenazeleri Kocaeli'ne Gönderildi

  Askeri Helikopterin Düşmesi - Şehit Askerlerin Cenazeleri Kocaeli'ne Gönderildi

  Kocaeli'nde askeri helikopterin düşmesi- Bursa Adli Tıp Kurumu'na getirilen şehit askerlerin cenazeleri, Kocaeli'ne gönderildiBURSA (AA) - Kartepe ilçesinde Karaardıçlı mevkisinde "S-70B Sikorsky" tipi helikopterin düşmesi sonucu şehit olan 4 askerin cenazeleri, Bursa Adli Tıp Kurumu'ndaki işlemlerin ardından Kocaeli'ne gönderildi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen'den Taziye Mesajı

  Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde askeri helikopterin düşmesi ve Sivas’ın İmranlı ilçesinde otobüsün devrilmesi sonucu 4 asker, 3 polisin şehit olması nedeniyle başsağlığı mesaj yayımladı. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kocaeli'nde Askeri Helikopterin Düşmesi

  Kartepe ilçesinde düşen "S 70B Sikorsky'' tipi askeri helikopterin enkazına ilk ulaşan köylüler, yaşadıklarını anlattı. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Şehitler İçin Tören Düzenlenecek

  Kartepe ilçesi Cengiz Topel Havalananı'ndan kalktıktan bir süre sonra düşen askeri helikopterde şehit olan görevli personel için yarın sabah tören düzenlenecek. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Genelkurmay Başkanı Özel, 4 Şehit İçin Taziye Yayımladı

  Genelkurmay Başkanı Özel, 4 Şehit İçin Taziye Yayımladı

  Genelkurmay Başkanlığı, Kartepe Balaban köyü bölgesinde dün saat 12.25 sıralarında kaza kırımına uğrayan S-70B Skorsky tipi helikopterdeki şehit olan 4 personel için internet sitesi üzerinden şehitlerinin fotoğraflarının da bulunduğu bir taziye mesajı yayınladı. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 09:18:34. #.233#