03:4900
SON DAKİKA CEYHAN HABERLERİ

Son Dakika Ceyhan Haberleri

   

  Ceyhan'da Kentsel Dönüşüm Başlıyor

  Ceyhan'da Kentsel Dönüşüm Başlıyor

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Alt yapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedad Gürgen, Ceyhan’da yapılacak olan kentsel dönüşüm alanlarını inceledi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Şehitlerin Cenazeleri Otopsi İçin Adli Tıpa Getirildi

  Kocaeli'nde, Cengiz Topel Havaalanı'ndan kalktıktan bir süre sonra düşen helikopterde şehit olan 4 askerin naaşı Bursa Adli Tıp Kurumu'na getirildi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kocaeli'nde Askeri Helikopterin Düşmesi

  Şehit Astsubay Üstçavuş Öğüt'ün Gölcük ilçesindeki evinde yas var Öğüt'ün kayınpederi Barış: "Vatanımız ve milletimiz için her konuda birlik ve beraberlik içinde olacağız" (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kılıçdaroğlu'ndan Şehit Pilotlar İçin Taziye Mesajı

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, düşen askeri helikopterde şehit olan Deniz Pilot Binbaşı Deniz Akdeniz ve Deniz Pilot Üsteğmen Çağrı Ceyhan ile, Radar Astsubayı Kıdemli Üstçavuş Mehmet Karakaşoğlu ve DSA Astsubay Üstçavuş Ömer Burak Öğüt için Türk Silahlı Kuvvetleri'ne başsağlığı diledi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Eskişehir Şehit Astsubay Öğüt'ün Eskişehir'deki Babaevinde Yas

  Eskişehir Şehit Astsubay Öğüt'ün Eskişehir'deki Babaevinde Yas

  Kartepe Balaban Köyü yakınlarına düşen S-70B Sikorsky tipi helikopterdeki 4 şehitten DSA Astsubay Üstçavuş Ömer Burak Öğüt'ün Eskişehir'deki baba evi yasa büründü. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  TOBB İstişare Toplantısı

  Başbakan Davutoğlu: (3) "Türkiye'de yargının bağımsızlığı ve yargının herhangi bir grubun ipoteği altına girmemesi, bütün bu ekonomik kalkınma ve siyasi demokratikleşme çabalarının en önemli ayağıdır" "Yargı mensupları dün kullandıkları hür iradeleriyle bu konudaki en güzel mesajı toplumumuza vermişlerdir. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Eskişehirli Şehit İçin Site Açıldı, Helikopterli Resmi Yayınlandı

  Eskişehirli Şehit İçin Site Açıldı, Helikopterli Resmi Yayınlandı

  İzmit Cengiz Topel Havaalanı'ndan havalandıktan bir süre sonra düşen askeri helikopterde şehit olan DSA Astsb.Üçvş. Ömer Burak Öğüt'in Eskişehirli olduğu öğrenildi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.10.2014 03:49:36. #.233#