SON DAKİKA CEYLANPINAR HABERLERİ

Son Dakika Ceylanpınar Haberleri

22:24
Ceylanpınar'da Ölen Askerlerin Cenazeleri Memleketlerine Gönderildi Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde hayatını kaybeden askerlerin cenazeleri, GAP Havaalanında düzenlenen törenin ardından memleketlerine gönderildi.
Ceylanpınar'da Ölen Askerlerin Cenazeleri Memleketlerine Gönderildi
20:55
Şanlıurfa'da 3 Askerin Hayatını Kaybetmesi Ceylanpınar'da hayatını kaybeden askerlerin cenazeleri memleketlerine gönderildi.
19:05
İş Sağlığı ve Güvenliği Tasarısı TBMM'de Tasarıya göre, Ermenek'te meydana gelen maden kazasında, sigortalı olanlar ile kazada hayatını kaybedenlerin hak sahiplerine, 6 ay süreyle brüt asgari ücret tutarında İşsizlik Sigortası Fonu'ndan ödeme yapılacak Ermenek'te aynı mevkide faaliyette bulunan ve İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında "işin durdurulması" kararı gereği kapalı olan maden iş yerlerinde çalışan ve sigortalıların ödenmeyen net ücretleri, 6 ayı geçmemek üzere fondan aylık ödenecek.
15:37
Şanlıurfa'da 3 Askerin Hayatını Kaybetmesi Piyade Er Umut Aslan'ın İstanbul'daki baba ocağında taziyeler kabul ediliyor.
Şanlıurfa'da 3 Askerin Hayatını Kaybetmesi
13:56
Cinnet Getiren Askerin Baba Ocağına Ateş Düştü Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde cinnet getirerek 2 askeri şehit ettikten sonra intihar eden Piyade Çavuş Umut Aslan’ın İstanbul’daki baba ocağına ateş düştü.
Cinnet Getiren Askerin Baba Ocağına Ateş Düştü
13:42
Ceylanpınar'da İki Tetörist Yakalandı Genelkurmay Başkanlığı, sınırda yaşanan önemli olaylara ilişkin internet sitesi üzerinden yazılı duyuru yaptı.
Ceylanpınar'da İki Tetörist Yakalandı
11:31
Ceylanpınar'da 3 Asker Şehit Oldu Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesindeki Suriye sınırında nöbet tutan 3 asker silahlı saldırı sonucu şehit oldu.
Ceylanpınar'da 3 Asker Şehit Oldu
11:16
Vali Küçük - 3 Askerin Hayatını Kaybetmesi Şanlıurfa'da 3 askerin hayatını kaybetmesi- Şanlıurfa Valisi Küçük: "Elde ettiğimiz delillere göre olay bir terör hadisesi değil, sınırda nöbet tutan bir asker cinnet geçirip iki arkadaşını şehit edip, intihar ediyor" Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Ceylanpınar ilçesinde 3 askerin hayatını kaybetmesine ilişkin "Elde ettiğimiz delillere göre olay bir terör hadisesi değil, sınırda nöbet tutan bir asker cinnet geçirip iki arkadaşını şehit edip, intihar ediyor" dedi.
Vali Küçük - 3 Askerin Hayatını Kaybetmesi
11:13
Cinnet Getiren Asker, 2 Arkadaşını Vurduktan Sonra İntihar Etti (2) Vali KÜÇÜK BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Suriye sınırındaki Ceylanpınar'da cinnet getiren bir askerin 2 arkadaşını şehit ettiği tüfekle yaşamına son vermesine ilişkin basın toplantısı düzenledi.
Cinnet Getiren Asker, 2 Arkadaşını Vurduktan Sonra İntihar Etti (2)
11:10
Şanlıurfa Valisi Küçük: Terör Saldırısı Değil Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, 3 askerin hayatını kaybettiği olayın terör saldırısı olmadığını ifade etti.
Şanlıurfa Valisi Küçük: Terör Saldırısı Değil
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 11:19:51. #.233#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA CEYLANPINAR HABERLERİ
[Hata Bildir]