16:2900
SON DAKİKA ÇİĞLİ HABERLERİ

Son Dakika Çiğli Haberleri

  Danıştay'dan Çevre Bakanlığı'nın Kıyı Düzenlemesine Durdurma Kararı

  Danıştay'dan Çevre Bakanlığı'nın Kıyı Düzenlemesine Durdurma Kararı

  Danıştay 14'üncü Dairesi, Karşıyaka Belediyesi'nin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı aleyhine açtığı davada, 'Tabiat Varlıkları ve Doğal SİT Alanları ile Özel Çevre Koruma Bölgelerinde Bulunan Devletin Hüküm ve Tasarrufu Atındaki Yerlerin İdaresi Hakkında Yönetmeliği'nin 65'inci maddesinin yürütmesini durdurdu. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Çiğli'de Mahalle Sorunlarına Muhtarlarla Çözüm

  Çiğli'de Mahalle Sorunlarına Muhtarlarla Çözüm

  Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, mahalle sorunlarının tespiti ve çözümü için muhtarlarla işbirliği yapmaya devam ediyor. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  İZSU'dan Dört Dörtlük Yatırım

  İZSU'dan Dört Dörtlük Yatırım

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, çevre için 88,4 milyon liralık yeni bir yatırıma daha başladı. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Foça'da Masterler Dostluğu: 2-2

  Foça'da Masterler Dostluğu: 2-2

  Yaş gruplarında bölgeler arası iletişimi arttıran, turistik amaçlı faaliyetlerle sportif müsabakaları birleştiren özellikleriyle Masterler futbolu gelişimini sürdürüyor. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  İzmir'de 'İl Özel İdaresi Mallarının Paylaşımı'

  İzmir'de "İl Özel İdaresi Mallarının Paylaşımı"

  Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu: "Hem Türkiye'ye hem bütün dünyaya İzmir'in mallarının nasıl gasbeldiğini duyuracağız, ilan edeceğiz" (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Karşıyaka'da Zemin Korkusu

  Karşıyaka'da Zemin Korkusu

  Karşıyaka'da yeni sezon öncesi tesislerdeki saha ve kamp merkezini elden geçiren yöneticilerin yüreği geçtiğimiz gün taraftarın yaptığı antrenman ziyaretinde ağızlarına geldi. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Kocaoğlu: İzmir'i Seviyorsan, İzmir'in Malına Sahip Çıkacaksın

  Kocaoğlu: İzmir'i Seviyorsan, İzmir'in Malına Sahip Çıkacaksın

  İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin maddi desteğiyle Çiğli Belediyesi tarafından yaptırılan Ataşehir Çok Amaçlı Salonu’nun temel atma töreninde konuşan Başkan Kocaoğlu, İl Özel İdaresi mallarının paylaşımı konusunda önemli açıklamalar yaptı. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

 • ABD'den YPG'lilere Zengin Yemek Menüsü

  ABD'den YPG'lilere Zengin Yemek Menüsü ABD'nin YPG'lilere havadan attığı gıda yardımı zengin bir yemek menüsü içeriyor. Aynı hazır yemekleri ülke dışında savaşan ABD askerleri de tüketiyor.

 • Meclis'te Başörtülü Milletvekili Sayısı 6 Oldu

  Meclis'te Başörtülü Milletvekili Sayısı 6 Oldu AK Parti Aydın Milletvekili Semiha Öyüş grup toplantısına ilk kez başörtülü olarak katıldı. Milletvekili Öyüş, "Hacdan önce kapandım. Hacla bunu taçlandırdım." dedi.

 • Zorla Girdiği Kadının Evinde Vuruldu

  Zorla Girdiği Kadının Evinde Vuruldu Eskişehir'de daha önce ilişkisi olduğu öne sürülen kadının evine giden kişi, eve gelen kadının eşi ile erkek kardeşi tarafından saklandığı yerde bulunarak, vuruldu.

[Hata Bildir]
21.10.2014 16:29:54. #.232#