13:3400
SON DAKİKA ÇİĞLİ HABERLERİ

Son Dakika Çiğli Haberleri

  İzmir Bayrama Hazırlanıyor

  Zabıta ekipleri, kent genelinde uygunsuz kurban kesimlerini önlemek için bayram süresince denetim yapacak. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Çiğli Belediyesinden Kurban Broşürü

  Çiğli Belediyesinden Kurban Broşürü

  Çiğli Belediyesi Kurban Bayramına günler kala, kurbanlıkların kesimi ve muhafazasına ilişkin önemli bilgilerin yer aldığı bir broşür hazırladı ve mahallelerde dağıttı. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Çiğli'nin Minik Hayvan Dostları

  Çiğli'nin Minik Hayvan Dostları

  İlköğretim öğrencilerine hayvan hakları ve hayvan sevgisi konularında eğitici seminerler veren Çiğli Belediyesi bu hizmetiyle büyük takdir topluyor. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Komutan Konutu Eğitime Hizmet Edecek

  Ege Ordusu ve Garnizon Komutanlarının yıllarca kullandığı ve uzun süredir boş olan konut, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğü olarak düzenlendi Bina, hem rektörlük hem de çeşitli eğitimlerin yapılacağı sürekli eğitim merkezi olarak hizmet verecek İKÇÜ Rektörü Prof. Dr. Akhan: "Burayı, şehir merkezinde. (21 Eylül 2014 Pazar )

   

  Başkan Kocaoğlu'ndan Ak Partili Vekillere Çöp Tepkisi

  Başkan Kocaoğlu'ndan Ak Partili Vekillere Çöp Tepkisi

  İzmir’de AK Partili bazı milletvekillerinin Yamanlar Dağı’na kurulmak istenen katı atık tesisine karşı çıkmalarına tepki gösteren Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Duyarlı çevre örgütlerine, bilim adamlarına ve İzmir’i sevenlere sesleniyorum: Bu kentin geleceğinin üç beş siyasetçinin hırsına kurban edilmesine izin vermeyin. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Başkan Kocaoğlu'ndan Tarihi Çağrı

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, iktidar partisine mensup bazı milletvekillerinin Katı Atık Değerlendirme ve Bertaraf Tesisi'nin kurulmasına yönelik engelleme çabalarını "samimiyet sınavından ikmale kalmış siyasetçilerin küçük hesapları" olarak nitelendirdi. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Başkan Kocaoğlu'ndan Katı Atık Tesisi Çıkışı

  Başkan Kocaoğlu'ndan Katı Atık Tesisi Çıkışı

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Karşıyaka’da yapılması planlanan katı atık tesisine karşı AK Parti'li bazı milletvekillerinin açıklamalarına tepki gösterdi. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.11.2014 13:34:55. #.233#