SON DAKİKA ÇİĞLİ HABERLERİ

Son Dakika Çiğli Haberleri

10:27
Kaçak Akaryakıt Üreten Firmaya Operasyon Çiğli'de bir madeni yağ firmasının ithal ettiği ürünleri kaçak akaryakıt haline getirip piyasaya sürmesi üzerine yapılan operasyonda 10 kişi gözaltına alındı.
Kaçak Akaryakıt Üreten Firmaya Operasyon
22:11
Osb'ler Dolana Kadar Teşvik Ekonomi Bakan Yardımcısı Adnan Yıldırım, İzmir'de organize sanayi bölgelerinin atıl kapasite çalıştığını belirterek, bunda komşu il Manisa'ya verilen teşviğin etkili olduğunu söyledi.
Osb'ler Dolana Kadar Teşvik
13:31
Kaybolan Ayşe Bilir'in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı İzmir'de, evinde kriz geçirdikten sonra, 112 ambulansıyla götürüldüğü devlet hastanesinin acil servisinde kaybolan Ayşe Bilir'in yeni görüntüleri ortaya çıktı.
Kaybolan Ayşe Bilir'in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı
12:39
Kaybolan Ayşe Bilir'in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı İzmir'de, evinde kriz geçirdikten sonra, yasak olduğu için refakatçi alınmadan 112 ambulansıyla götürüldüğü Karşıyaka Devlet Hastanesi'nin acil servisinden kaybolan Ayşe Bilir'den, ailesinin çabalarına rağmen 11 gündür haber alınamadı.
Kaybolan Ayşe Bilir'in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı
01:44
Kadınlar Urla'da Elele Verdi İzmir Büyükşehir Belediyesi ve 30 İlçe Belediye’nin “Kadın” ve “Kadın Sorunları”na yönelik çalışmalar yapan birimlerinin yöneticileri ve çalışanlarının bir araya gelerek, işbirliği, ortak akıl ve deneyim bilgi paylaşımı yapılmasının amaçlandığı Yerel Yönetimlerde Kadın Birimleri Koordinasyonu kasım ayı toplantısı İskele Urit Restorant’ta gerçekleşti.
Kadınlar Urla'da Elele Verdi
14:37
Kocaoğlu: Özel İdare Malları Davası Lehimize Sonuçlanacak Kapatılan özel idarelere ait malların paylaşımında yaşanan kriz devam ediyor.
18:36
Katip Çelebi Üniversitesinde Rektörlük Seçimleri İzmir'in en genç devlet üniversitesi olan Katip Çelebi Üniversitesinde rektörlük seçimlerinin birinci etabı tamamlandı.
Katip Çelebi Üniversitesinde Rektörlük Seçimleri
16:17
Vinç Kurarken Düşüp Ölen İşçinin Ağabeyinden İhmal İddiası İzmir'in Bornova İlçesi'nde, İZSU'ya ait inşaatı yapan alt yüklenici firmanın başka bir firmaya vinç kurdurduğu sırada, takılan parçanın yerinden çıkması üzerine düşüp ölen Serkan Gültepe için cenaze töreni düzenlendi.
Vinç Kurarken Düşüp Ölen İşçinin Ağabeyinden İhmal İddiası
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 22:20:29. #.232#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇİĞLİ HABERLERİ
[Hata Bildir]