14:0900
SON DAKİKA ÇİĞLİ HABERLERİ

Son Dakika Çiğli Haberleri

  Çine Madraspor, Çiğli'yi Ağırlayacak

  Çine Madraspor, Çiğli'yi Ağırlayacak

  Grupta liderliği geçtiğimiz hafta Bodrum deplasmanında garantileyen Bölgesel Amatör Lig (BAL) 7.Grubun lideri Çine Madranspor, Çiğli Belediyespor'u ağırlayacak. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  Başkan Hasan Arslan'dan Söz

  Başkan Hasan Arslan'dan Söz

  Çiğli’nin spor kenti olması için çalışmalar başlıyor. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  İzmir'de Uyuşturucu Operasyonu

  İzmir'de Uyuşturucu Operasyonu

  Kentte son bir haftada 11 ayrı adrese yapılan baskında 21 kişi gözaltına alındı, 8 kişi tutuklandı Operasyonlarda 193 kilogram kubar esrar, 90 uyuşturucu hap, 835 gram bonzai ve 2 ruhsatsız silah ile bir pompalı tüfek ele geçirildi. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Menemenli Şoförlere İletişim Eğitimi

  Menemenli Şoförlere İletişim Eğitimi

  İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile Menemen Şoförler ve Otomobilciler Odası işbirliğiyle Menemen’de yolcu taşımacılığı yapan şoför esnafına müşterilerle iletişim eğitimi verildi. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Gaziler Çiğli'nin Baştacı

  Gaziler Çiğli'nin Baştacı

  Kıbrıs Harekatı ve Kore Savaşı’nda aktif görev alan gaziler, Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan’ı ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Arslan Başkan'a Güveniyoruz'

  Arslan Başkan'a Güveniyoruz"

  Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Ali Engin, 30 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde belediye başkanı seçilen İnşaat Mühendisi Hasan Arslan’ı, il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaret etti. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  İzmir'de 'Bıçak Tehdidiyle' Kadınların Çantasının Alınması

  İzmir'de "Bıçak Tehdidiyle" Kadınların Çantasının Alınması

  Çiğli'de 2 kadının çantasını bıçak tehdidiyle alan kişinin yakalanması için özel ekip oluşturulduğu bildirildi Emniyet yetkilileri, zanlıyla ilgili sosyal medya üzerinden yürütülen "sapık, bıçaklı saldırgan"gibi paylaşımların gerçeği yansıtmadığını bildirdi. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  İzmir'de Huzurevindeki Yangın

  Yangının elektrik tesisatındaki kısa devreden kaynaklandığı belirlendi İş yeri sahibi ve 2 huzurevi çalışanının ifadesi alındı. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Sarp Kayalıklarda Bulunan Yaşlı Adam Öldü

  Sarp Kayalıklarda Bulunan Yaşlı Adam Öldü

  İzmir'de, üç gün boyunca kendisinden haber alınamayan, daha sonra sarp kayalıkların arasında, AKUT görevlilerinin askeri helikopter yardımıyla kurtardığı 74 yaşındaki Ramazan Utkun, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Başkan Hasan Arslan'dan Kadın Projeleri

  Başkan Hasan Arslan'dan Kadın Projeleri

  Çiğlili kadınlar seçim sonrası bir araya geldikleri Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan’la eğlenceli bir gün geçirdiler. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Çine Madranspor'da Play-off'a Kalma Sevinci

  Bölgesel Amatör Lig (BAL) 7.Grup takımlarından Çine Madranspor'un 3. Lig'e yükselme maçı oynamayı hak etmesi camiada büyük sevinç yarattı. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Bu İmza 1500 Ağaca Bedel

  Bu İmza 1500 Ağaca Bedel

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, atık su arıtma tesislerinden çıkan çamuru güneş enerjisiyle kurutabilmek için Menderes'e yaklaşık 2 milyon liralık "Solar Çamur Kurutma Tesisi" kuruyor. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Yangından Etkilenen Yaşlılar Taburcu Edildi' Haberine Ek

  Yangından Etkilenen Yaşlılar Taburcu Edildi" Haberine Ek

  İzmir'in Çiğli İlçesi'ndeki özel bir yaşlı bakım ve huzurevinde çıkan yangında hayatını kaybeden emekli hava astsubay 91 yaşındaki Tahsin Erten'in cenazesi, İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'ndaki otopsinin ardından askerler tarafından alınıp Hatay Semti'ndeki Muratreis Camii'ne getirildi. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Huzurevi Yangınında Hastaneye Kaldırılan 24 Yaşlı Taburcu Edildi

  İzmir'in Çiğli İlçesi'ndeki özel bir yaşlı bakım ve huzurevinde, iki yaşlının yaşamını yitirdiği yangında dumandan etkilenen 25 yaşlıdan 24'ü tedavilerinin ardından taburcu edildi. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Kula'da Kutlu Doğum Haftası Kutlandı

  Kula'da Kutlu Doğum Haftası Kutlandı

  Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'i (SAV) anmak için her yıl Nisan ayında organize edilen ve Peygamberimizin dünyaya teşrifleri olan Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri bu yıl 14-20 Nisan 2014 tarihlerinde Kula'da kutlanmaya başlandı. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  3 Gündür Kayıp Olan Yaşlı Adam Donmak Üzereyken Bulundu

  Izmir’de 3 gün önce ortadan kaybolan Ramazan Utkun (74), Türk Silahlı Kuvvetleri Arama Kurtarma Birliği ve AKUT tarafından yapılan arama çalışması sonrası donmak üzereyken bulundu. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Bin 500 Ağaca Bedel 'Solar Çamur Kurutma Tesisi'

  Bin 500 Ağaca Bedel 'Solar Çamur Kurutma Tesisi'

  Izmir Büyükşehir Belediyesi, atık su arıtma tesislerinden çıkan çamuru güneş enerjisiyle kurutabilmek için Menderes’e yaklaşık 2 milyon liralık 'Solar Çamur Kurutma Tesisi' kuruyor. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Bin 500'lük Ağaca Bedel İmza

  Bin 500'lük Ağaca Bedel İmza

  Çiğli’deki Atık Su Arıtma Tesisi sahası içinde Avrupa’nın en büyük kurutma ve dünyanın sayılı büyük çamur çürütme tesislerinden birini hayata geçiren İzmir Büyükşehir Belediyesi, çevre ilçelerde kurduğu arıtma tesislerindeki çamuru kurutmak için de önemli çevre yatırımına daha “imza” attı. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  İzmir'de Çevreci Atık Yönetimi

  İzmir Büyükşehir Belediyesi ilçelerde yaptırılan atık su arıtma tesislerinden çıkan çamuru, kurulacak "solar çamur kurutma tesisileri" ile yerinde dönüştürecek. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Kayıp Adam Donmak Üzereyken Bulundu

  İzmir'de, 3 gündür kayıp 74 yaşındaki Ramazan Utkun, AKUT ile Türk Silahlı Kuvvetleri Arama Kurtarma Birliği tarafından ortaklaşa yapılan bir operasyonla, yaralı ve hipodermi geçirmiş bir durumdayken kurtarıldı. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  İzmir Ek 3 Gündür Kayıp Adam Donmak Üzereyken Bulundu

  İzmir Ek 3 Gündür Kayıp Adam Donmak Üzereyken Bulundu

  Bornova İlçesi'nde Gökdere Köyü Mevkii'nde 3 gündür kayıp olan Ramazan Utkun, bölgeden geçen bir çoban tarafından yere yatar vaziyette görüldü. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Üç Gündür Kayıp Adam, Donmak Üzereyken Bulundu

  Üç Gündür Kayıp Adam, Donmak Üzereyken Bulundu

  Bornova İlçesi'nde Gökdere Köyü Mevkii'nde 3 gündür kayıp olan Ramazan Utkun, donmak üzereyken askeri helikopterle kurtarıldı. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

 

  3 Gündür Kayıp Adam Donmak Üzereyken Bulundu

  3 Gündür Kayıp Adam Donmak Üzereyken Bulundu

  İzmir'de, 3 gündür kayıp olan 74 yaşındaki Ramazan Utkun, AKUT ile Türk Silahlı Kuvvetleri Arama Kurtarma Birliği tarafından yapılan operasyonla yaralı ve hipodermi geçirmiş halde bulundu. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  3 Gündür Kayıp Adam Donmak Üzereyken Bulundu

  İzmir'de, kayıp olan Ramazan Utkun, AKUT ile TSK Arama Kurtarma Birliği tarafından yapılan operasyonla yaralı ve hipodermi geçirmiş halde bulundu. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri