SON DAKİKA DATÇA HABERLERİ

Son Dakika Datça Haberleri

01:08
Datça'nın Genç Aşçıları Türkiye 2.'si Oldu Datça Kazım Yılmaz Meslek Yüksek Okulu öğrencileri, Altın Kep Yarışmasından Türkiye 2.’si olarak döndü.
Datça'nın Genç Aşçıları Türkiye 2.'si Oldu
23:33
Datça Jandarması Mahalle Sakinlerini Bilgilendirdi Datça İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, mahallelerde vatandaşlara çeşitli konularda bilgiler verdi.
Datça Jandarması Mahalle Sakinlerini Bilgilendirdi
20:51
Türk Denizci Dilek Ergül Türkiye'ye Döndü Atlantik Okyanusu’nu yelkenlisiyle tek başına geçmek isterken kaza geçiren ve bir Rus yük gemisi tarafından kurtarılan Türk denizci Dilek Ergül, Türkiye’ye döndü.
Türk Denizci Dilek Ergül Türkiye'ye Döndü
20:04
Türk Denizci Dilek Ergül Türkiye'ye Döndü Atlantik Okyanusu’nu yelkenlisiyle tek başına geçmek isterken kaza geçiren ve bir Rus yük gemisi tarafından kurtarılan Türk denizci Dilek Ergül, Türkiye’ye döndü.
Türk Denizci Dilek Ergül Türkiye'ye Döndü
17:49
Muğla'da Sahilde Erkek Cesedi Bulundu Datça'da vatandaşlar tarafından sahilde erkek cesedi bulundu.
17:12
Datça'da Parçalanarak Kıyıya Vuran Ceset Bulundu Muğla’nın Datça ilçesinde parçalanmış halde kıyıya vuran bir ceset bulundu.
Datça'da Parçalanarak Kıyıya Vuran Ceset Bulundu
15:15
ABD'deki Bal Yarışmasında Datça Birinci Oldu Kuzey Karolina'da düzenlenen "Siyah Kavanoz" isimli bal yarışmasına Muğla'nın Datça ilçesinden katılan Arıcı Ahmet Kuyucu, birincilik ödülüne layık görüldü.
ABD'deki Bal Yarışmasında Datça Birinci Oldu
23:13
Datça Hava Radar Mevzi Komutanlığı Öğrencileri Ağırladı Datça Hava Radar Mevzi Komutanlığı, askeri okulların tanıtım faaliyetleri kapsamında ortaokul öğrencilerini ağırladı.
Datça Hava Radar Mevzi Komutanlığı Öğrencileri Ağırladı
17:59
Hakkarili Öğrencilere Giyim, Ayakkabı ve Kırtasiye Yardımı Hakkarili öğrencilere giyim, ayakkabı ve kırtasiye yardımı Uluslararası Aktivist Sanatçılar Birliği(UASB), 'Deniz yıldızlarından kardelenlere' adı altında başlattıkları kampanya kapsamında, Hakkari'nin 4 köy okulunda okuyan 700 öğrenciye giyim, ayakkabı ve kırtasiye yardımında bulundu.
Hakkarili Öğrencilere Giyim, Ayakkabı ve Kırtasiye Yardımı
17:03
Deniz Yıldızlarından Kardelenlere" Kampanyası "Deniz Yıldızlarından Kardelenlere" Kampanyası- Uluslararası Aktivist Sanatçılar Birliği'nin köy okullarında eğitim gören öğrenciler için başlattığı "Deniz Yıldızlarından Kardelenlere" isimli kampanya kapsamında, Hakkari'deki 700 öğrenciye giyim ve kırtasiye yardımı yapıldı- "Deniz Yıldızlarından Kardelenlere" isimli kampanya kapsamında Hakkari'ye bağlı köylerde eğitim gören 700 öğrenciye giyim ve kırtasiye yardımında bulunuldu.
Deniz Yıldızlarından Kardelenlere' Kampanyası
16:33
Deniz Yıldızlarından Kardelenlere" Kampanyası Uluslararası Aktivist Sanatçılar Birliği'nin köy okullarında eğitim gören öğrenciler için başlattığı "Deniz Yıldızlarından Kardelenlere" isimli kampanya kapsamında, Hakkari'deki 700 öğrenciye giyim ve kırtasiye yardımı yapıldı.
16:28
Hakkarili Öğrencilere Giyim, Ayakkabı ve Kırtasiye Yardımı Uluslararası Aktivist Sanatçılar Birliği(UASB), 'Deniz yıldızlarından kardelenlere' adı altında başlattıkları kampanya kapsamında, Hakkari'nin 4 köy okulunda okuyan 700 öğrenciye giyim, ayakkabı ve kırtasiye yardımında bulundu.
Hakkarili Öğrencilere Giyim, Ayakkabı ve Kırtasiye Yardımı
15:40
Güney Egeli Turizmciler, Hollanda Pazarından Umutlu Hollanda fuarından umutlu dönen Güney Egeli turizmciler, yaşanan olumsuzluklara rağmen, bu pazarda geçen yılın rakamlarının yakalanmasını beklediklerini bildirdi.
10:08
Tüm Yurtta Hava Durumu,Yoğun Kar Yağışları Kapıda Tüm yurtta hava durumu. Kar yağışları tekrar geliyor. Meteoroloji Mühendisleri Odası 2. Başkanı Ahmet Köse "Bu sözü ben söylemedim. Ocak sonunda kış tamamen başlayacak, mart sonuna kadar sürecek" dedi.
Tüm Yurtta Hava Durumu,Yoğun Kar Yağışları Kapıda
09:10
Yeni Kar Yağışları İçin Tarih Verildi, Kar Yağışları Kapıda Kar yağışları tekrar geliyor. Meteoroloji Mühendisleri Odası 2. Başkanı Ahmet Köse "Bu sözü ben söylemedim. Ocak sonunda kış tamamen başlayacak, mart sonuna kadar sürecek" dedi.
Yeni Kar Yağışları İçin Tarih Verildi, Kar Yağışları Kapıda
09:09
Kar Geliyor ! Meteorolojiden Yeni Kar Yağışı Uyarısı Kar yağışları tekrar geliyor. Meteoroloji Mühendisleri Odası 2. Başkanı Ahmet Köse "Bu sözü ben söylemedim. Ocak sonunda kış tamamen başlayacak, mart sonuna kadar sürecek" dedi.
Kar Geliyor ! Meteorolojiden Yeni Kar Yağışı Uyarısı
08:44
Ocak Sonundan İtibaren Kış Bastıracak Meteoroloji Mühendisleri Odası 2. Başkanı Ahmet Köse "Bu sözü ben söylemedim. Ocak sonunda kış tamamen başlayacak, mart sonuna kadar sürecek" dedi.
Ocak Sonundan İtibaren Kış Bastıracak
15:29
Martab Finlandiya Fuarında “Dünya’nın Buluşma Noktası” sloganıyla Kuzey Avrupa’nın en büyük turizm fuarı olan Matka Nordic Finlandiya Turizm Fuarı 15 Ocak 2015 tarihinde Helsinki’nin Messukeskus bölgesinde yer alan Helsinki Fuar Merkezi’nde kapılarını bir kez daha turizm profesyonellerine açtı.
Martab Finlandiya Fuarında
09:33
Kapkaça Uğrayan İngiliz Kadın Markete Sığındı Muğla’nın Marmaris ilçesinde evine giden 53 yaşındaki İngiliz Carole Janes Bayliss kapkaça uğradığını iddia ederek bir markete sığındı.
Kapkaça Uğrayan İngiliz Kadın Markete Sığındı
18:07
AK Parti Muğla 5. Olağan Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3) "Milli iradeye meydan okuyanlar bilsinler ki hiçbir yer AK Parti için başkasının kalesi, başkasının önemli bir güç merkezi değildir.
17:58
Davutoğlu: "Öyle Birileri 'Şurası Bizim Kalemizdir' Diyemez" AK Parti Muğla 5. Olağan Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3)-"Milli iradeye meydan okuyanlar bilsinler ki hiçbir yer AK Parti için başkasının kalesi, başkasının önemli bir güç merkezi değildir.
Davutoğlu: 'Öyle Birileri 'Şurası Bizim Kalemizdir' Diyemez'
14:15
Datça'da İnsan Kaçakçılığı Operasyonu Muğla'nın Datça ilçesinde yasa dışı yollardan Yunanistan'a geçmeye çalışan yabancı uyruklu 5 kişi ile bu kişilere yardım eden bir Türk organizatör yakalandı.
Datça'da İnsan Kaçakçılığı Operasyonu
14:07
Muğla Datça Sahil Güvenliğe Yakalanmak İstemeyen Kaptan Suya Atladı-ek 1 Muğla Datça Sahil Güvenliğe yakalanmak istemeyen kaptan suya atladı-ek 1 (Tür: Yurt)
Muğla Datça Sahil Güvenliğe Yakalanmak İstemeyen Kaptan Suya Atladı-ek 1
13:03
Sahil Güvenliğe Yakalanmak İstemeyen Kaptan Suya Atladı Muğla'nın Datça İlçesi'nden 4 metrelik fiber tekneyle Yunanistan'ın Simi Adası'na geçmeye çalışan 5 kaçakla, 1 Türk kaptan, Sahil Güvenlik ekiplerince yakalandı.
Sahil Güvenliğe Yakalanmak İstemeyen Kaptan Suya Atladı
12:48
Sahil Güvenliği Gören İnsan Kaçakçısı Denize Atladı Muğla’nın Datça ilçesinde, 5 kaçak göçmeni Yunan adalarına götürmek isteyen kişi, Sahil Güvenlik ekiplerini görünce denize atlayarak kaçmaya çalıştı.
Sahil Güvenliği Gören İnsan Kaçakçısı Denize Atladı
12:42
Sahil Güvenliğe Yakalanmak İstemeyen Kaptan Suya Atladı Muğla'nın Datça İlçesi'nden fiber tekneyle Yunanistan'ın Simi Adası'na geçmeye çalışan beş kaçakla bir Türk kaptan Sahil Güvenlik ekiplerince yakalandı.
Sahil Güvenliğe Yakalanmak İstemeyen Kaptan Suya Atladı
12:30
Muğla'da Sahil Güvenliği Gören İnsan Kaçakçısı Denize Atladı Muğla'nın Datça ilçesinde, 5 kaçak göçmeni Yunan adalarına götürmek isteyen kişi, Sahil Güvenlik ekiplerini görünce denize atlayarak kaçmaya çalıştı.
Muğla'da Sahil Güvenliği Gören İnsan Kaçakçısı Denize Atladı
11:44
Muğla'da "İnsan Kaçakçılığı" Operasyonu Datça ilçesinde yasa dışı yollardan Yunanistan'ın Simi Adasına geçmeye çalışan yabancı uyruklu 5 kişi ile bu kişilere yardım eden bir Türk organizatör yakalandı.
19:40
Datça AK Parti Kongrelerini Tamamladı AK Parti Datça İlçe Teşkilatı’ndan ilçe kongresinin ardından kadın ve gençlik kolları seçimleri de tamamlandı.
Datça AK Parti Kongrelerini Tamamladı
10:48
Muğla, Tarihinin Turist Rekorunu Kırdı Marmaris, Bodrum ve Fethiye gibi dünyaca ünlü tatil beldeleri ile Türkiye’nin önemli turizm ili Muğla’ya 2014 yılında gelen turist sayısı ile Muğla tarihinin turist rekoru kırıldı.
Muğla, Tarihinin Turist Rekorunu Kırdı
18:36
Güney Ege'de "Yalancı Bahar" Sevinci Güney Ege'de "yalancı bahar" sevinci- Son yılların en soğuk günlerinin yaşandığı Güney Ege'de sıcaklık mevsim normallerinin üzerine çıktı, kırlar çiçeklerle kaplandı- Kırlarda çiçek toplayan vatandaşlar, eğlenceli zaman geçirdi Güney Ege'de bahar havası yaşanmaya başlandı, kırlar rengarenk çiçeklerle kaplandı.
Güney Ege'de 'Yalancı Bahar' Sevinci
15:53
Güney Ege'de "Yalancı Bahar" Sevinci Son yılların en soğuk günlerinin yaşandığı Güney Ege'de sıcaklık mevsim normallerinin üzerine çıktı, kırlar çiçeklerle kaplandı Kırlarda çiçek toplayan vatandaşlar, eğlenceli zaman geçirdi.
16:48
Datça'nın Yüksek Kesimlerine Kar Yağdı İlçede 3 yıl aradan sonra yağan karla yüksek kesimlerdeki tepeler beyaza büründü.
15:58
İngiliz Kadınlar Salgın Hastalık Yaşanan Barınağı Dezenfekte Etti Marmaris Belediyesi sahipsiz 170 köpekten 20'sinin "gençlik hastalığı" dolayısıyla telef olması üzerine başlatılan kampanyaya bölgede yaşayan İngiliz kadınlar katıldı.
İngiliz Kadınlar Salgın Hastalık Yaşanan Barınağı Dezenfekte Etti
14:21
İngiliz Kadınlar Salgın Hastalık Yaşanan Barınağı Dezenfekte Etti Marmaris Belediyesi Hayvan Rehabilitasyon Merkezi'ndeki sahipsiz 170 köpekten 20'sinin "gençlik hastalığı" dolayısıyla telef olması üzerine başlatılan kampanyaya dernek üyesi dışında sadece bölgede yaşayan İngiliz uyruklu kadınlar katıldı Marmaris Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Tören: "Kampanyamıza destek vererek gelenlerin neredeyse tamamı yabancılardan oluşuyor.
10:13
Datça'ya 6 Yıl Sonra Kar Yağdı Muğla'nın Datça İlçesi'nin yüksek kesimlerine 6 yıl aradan sonra kar yağdı.
Datça'ya 6 Yıl Sonra Kar Yağdı
23:13
Datça'da Geleneksel Voleybol Turnuvası Başladı Datça’da gençleri kötü alışkanlıklardan kurtarıp spora yönlendirmek amacıyla başlatılan ve geleneksel hale getirilen Datça Kent Konseyi Voleybol Turnuvası başladı.
Datça'da Geleneksel Voleybol Turnuvası Başladı
13:16
Türk Balına Amerika'dan Birincilik Muğla'nın Datça ilçesinde bir arıcı tarafından üretilen kekik ve keçiboynuzu balı, Amerika’da düzenlenen ‘Siyah Kavanoz Bal Yarışması’nda birinci seçildi.
Türk Balına Amerika'dan Birincilik
13:10
Datça Balı Amerika'dan Birincilikle Döndü Muğla’nın Datça ilçesinde bir arıcı tarafından üretilen kekik ve keçiboynuzu balı, Amerika’da düzenlenen ‘Siyah Kavanoz Bal Yarışması’nda birinci seçildi.
Datça Balı Amerika'dan Birincilikle Döndü
23:22
Mehmetçik Datça'yı Yeşillendirdi Datça Hava Radar Mevzi Komutanlığı’nda vatani görevlerini yapan erler gerçekleştirdikleri doğa yürüyüşü kapsamında 550 fidanı toprakla buluşturdu.
Mehmetçik Datça'yı Yeşillendirdi
19:38
Sevgilisiyle Barıştığı Gün Ölen Genç Kız Toprağa Verildi Marmaris’te barıştığı sevgilisiyle yılbaşı eğlencesinden dönerken geçirdiği kazada hayatını kaybeden genç kız gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
Sevgilisiyle Barıştığı Gün Ölen Genç Kız Toprağa Verildi
17:49
Nişanlı Çifti Barıştıkları Gün Kaza Ayırdı Muğla'nın Marmaris ilçesinde, virajı alamayıp takla atan otomobilin sürücüsü Çağdaş İçten ağır yaralanırken, yanındaki nişanlısı Gamze Gül yaşamını yitirdi.
Nişanlı Çifti Barıştıkları Gün Kaza Ayırdı
17:29
Nişanlı Çifti Barıştıkları Gün Trafik Kazası Ayırdı Muğla'nın Marmaris ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitiren 23 yaşındaki Gamze Gül, Datça'da gözyaşları arasında toprağa verildi.
Nişanlı Çifti Barıştıkları Gün Trafik Kazası Ayırdı
16:39
Marmaris'teki Trafik Kazası Kazada hayatını kaybeden 23 yaşındaki Gamze Gül'ün üniversitesi öğrencisi olduğu, beyaz eşya bayiliği yapan arkadaşıyla eğlenceden döndükleri öğrenildi.
16:05
Nişanlı Çifti Barıştıkları Gün Kaza Ayırdı 1 yıl ayrı kaldıktan sonra yeni barışan nişanlı çift Çağdaş İçten ile Gamze Gül, Marmaris'te kaza yaptı. Gül, olay yerinde hayatını kaybederken İçten ağır yaralandı.
Nişanlı Çifti Barıştıkları Gün Kaza Ayırdı
14:41
Marmaris'te Otomobil Takla Attı: 1 Ölü, 1 Yaralı Marmaris'te kontrolden çıkarak takla atan otomobildeki 2 kişiden biri öldü, diğeri ağır yaralandı.
14:15
Ölüm Onları Barıştıkları Gün Ayırdı Marmaris'te meydana gelen kazada üniversite öğrencisi genç kız hayatını kaybederken, sevgilisi ağır yaralandı. Bir süre önce ayrılan çift, yeni barışmış.
Ölüm Onları Barıştıkları Gün Ayırdı
14:01
Spor Akademisi Öğrencisi Trafik Kurbanı Oldu Muğla’nın Marmaris ilçesinde meydana gelen kazada üniversite öğrencisi genç kız hayatını kaybederken, sevgilisi ağır yaralandı.
04:57
Asa MUĞLA(İHA)Muğla’nın Marmaris İlçesinde eğlence dönüşü karayolunda aşırı hız nedeniyle kontrolden çıkan otomobilin takla atması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 1 kişi ağır yaralandı.
Asa
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 12:06:46. #.233#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DATÇA HABERLERİ
[Hata Bildir]