21:2500
SON DAKİKA DİYARBAKIR EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Son Dakika Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Haberleri

   

  Diyarbakır Polis, 'Suça Sürüklenen Öğrenci' Listesi Yapıp Uyardı

  Diyarbakır Polis, 'Suça Sürüklenen Öğrenci' Listesi Yapıp Uyardı

  Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü, son 2 ay içerisinde başta toplumsal olaylar olmak üzere bir çok suça karışan, kayıtlara 'Suça sürüklenen çocuk' olarak geçen yaklaşık 200 öğrenciyi tespit edince Milli Eğitim Müdürlüğü'nü uyardı. (Bugün 15:30)

   

  Polis, 'Suça Sürüklenen Öğrenci' Listesi Yapıp Uyardı

  Polis, 'Suça Sürüklenen Öğrenci' Listesi Yapıp Uyardı

  Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü, son 2 ay içerisinde başta toplumsal olaylar olmak üzere bir çok suça karışan, kayıtlara 'Suça sürüklenen çocuk' olarak geçen yaklaşık 200 öğrenciyi tespit edince Milli Eğitim Müdürlüğü'nü uyardı. (Bugün 13:29)

   

  Diyarbakır'da 1 PKK Üyesi Yakalandı

  Diyarbakır’da, çeşitli olaylarda güvenlik güçlerine silahlı, bombalı ve molotoflu saldırı gerçekleştiren 1 PKK mensubunun yakalandığı açıklandı. (Dün 14:21)

   

  Diyarbakır'da Uyuşturucu Operasyonu

  Lice Cumhuriyet Başsavcılığının arama kararı üzerine yapılan operasyonda Lice'de 523 kilogram esrar ele geçirildiği bildirildi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Diyarbakır'da Olaylı Gece: 1 Çocuk Öldürüldü /Diyarbakır Olayları

  Diyarbakır'da Olaylı Gece: 1 Çocuk Öldürüldü /Diyarbakır Olayları

  Diyarbakır' da dün gece yaşanan olaylar sırasında açılan ateş sonucu ağır yaralanan 17 yaşındaki Abdulkadir Çakmak hayatını kaybetti. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Diyarbakır'da 26 Aralık'a Kadar AK Parti'ye Yaklaşmak Yasaklandı

  Türkiye’yi sarsan yolsuzluk ve rüşvet operasyonuna tepki gösteren sivil toplum kuruluşları, sendika ve vatandaşlar bulundukları illerdeki AK Parti binaları önünde açıklamalar yaparak tepkilerini dile getiriyor. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Diyarbakır'da Polise Silahlı Saldırı

  Diyarbakır'ın Sur ilçesinde düzenlenen izinsiz gösteride güvenlik güçlerine silah ve el yapımı patlayıcı ile saldıran gruba müdahale edildi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Polise Silah ve El Yapımı Patlayıcı ile Saldırı

  Diyarbakır'da polise silahlı saldırı- Sur ilçesinde düzenlenen izinsiz gösteride güvenlik güçlerine silah ve el yapımı patlayıcı ile saldıran gruba müdahale edildi- Çıkan olaylarda bir kişi yaşamını yitirdi, bir polis yaralandı Sur ilçesinde düzenlenen izinsiz gösteride güvenlik güçlerine silah ve el yapımı patlayıcı ile saldıran gruba müdahale edildi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Diyarbakır Emniyetinden Abdulkadir Çakmak Açıklaması

  Diyarbakır’ın Sur ilçesinde dün yaşanan olaylarda polisin açtığı ateş sonucu ölen Abdulkadir Çakmak ile ilgili Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü yazılı bir açıklama yaptı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 21:25:10. #.233#