12:0400
SON DAKİKA ELBİSTAN HABERLERİ

Son Dakika Elbistan Haberleri

  Park Teknik'te İşçiler Grev Başlattı

  Park Teknik'te İşçiler Grev Başlattı

  Türkiye Maden İşçileri Sendikası'nın yaklaşık 7 yıldır örgütlü olduğu Park Teknik Elektrik Madencilik Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.'de çalışan işçiler greve çıktı. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Torba Yasasıyla Maden Şehitlerine Yeni Haklar Verilecek

  MHP'li Dedeoğlu, "Soma'da hayatını kaybeden maden şehitlerine yeni haklar kazandırmak için hazırlanan torba yasanın içinde vatandaşların aleyhine düzenlemeler var." dedi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Öyk Kararları

  Öyk Kararları

  Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), özelleştirme kapsamındaki bazı taşınmazlara ilişkin nazım ve uygulama imar planı değişiklikleri ile Gayrimenkul AŞ adına kayıtlı kimi taşınmazların satışını onayladı. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Elbistan'da Yaşlı Adam Ölü Bulundu

  Elbistan'da Yaşlı Adam Ölü Bulundu

  Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde 65 yaşındaki yaşlı adam, bir iş yerinin ardiye olarak kullanılan bölümünde ölü bulundu. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Elbistan'da Evden Hırsızlık

  Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde bir evden ziynet eşyası ve bilgisayar çalındığı iddia edildi. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Elbistan'da Trafik Kazası: 1 Yaralı

  Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Elbistan'da Geçici Köy Korucuları İftarda Buluştu

  Elbistan'da Geçici Köy Korucuları İftarda Buluştu

  Elbistan İlçe Jandarma Komutanlığınca, geçici köy korucularına yönelik iftar programı düzenlendi. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Elbistan'da Hizmetler İki Katına Çıkacak'

  Elbistan'da Hizmetler İki Katına Çıkacak"

  Elbistan Belediye Başkanı Durmuş Küçük, esnafları ziyaret etti, isteklerini dinledi, bu dönem de Elbistan'da hizmetlerin iki katına çıkacağını söyledi. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Gençlik Merkezi, Ramazan Ayında da Boş Durmuyor

  Gençlik Merkezi, Ramazan Ayında da Boş Durmuyor

  Elbistan Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Yılmaz, ilçedeki cami ve Kur’an Kurslarını ziyaret ederek buralardaki gençlere merkezin faaliyetleri ve önümüzdeki dönemdeki projeleri hakkında bilgiler aktardıklarını söyledi. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.07.2014 12:04:10. #.232#