SON DAKİKA ERMENEK HABERLERİ

Son Dakika Ermenek Haberleri

 • 21:54Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Ülkede Kaynak Var, Para da Var. Eksik Olan, Halkı Düşünen Siyaset"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP'nin Aydın mitingi- Miting alanından genel plan detaylar - Kılıçdaroğlu'nun alana gelişi ve halkı selamlaması - Kılıçdaroğlu'nun konuşması CHP'nin Aydın mitingi- Genel Başkan Kılıçdaroğlu (1): - "8 Haziran, Türkiye'nin yeni bir başlangıcı olmalıdır.
 • 20:40Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Ankara'daki Beyler Halktan Koptu"CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye’yi şaha kaldıracağını belirterek, “Ankara’daki beylerle aramızda Ağrı Dağı kadar fark var. Onlar inciden pırlantadan yana; ben çiftçiden, üreticiden ve halktan yanayım” dedi.
 • 20:31CHP'nin Aydın MitingiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "8 Haziran, Türkiye'nin yeni bir başlangıcı olmalıdır.
 • 20:27Manisa - Hdp'li Yüksekdağ'dan Cumhurbaşkanı ve Başbakan Mitingleri İçin 'Çift Dikiş' BenzetmesiManisa - Hdp'li Yüksekdağ'dan Cumhurbaşkanı ve Başbakan Mitingleri İçin 'Çift Dikiş' BenzetmesiHdp'li Yüksekdağ'dan cumhurbaşkanı ve başbakan mitingleri için 'çift dikiş' benzetmesi HDP Eş Başkanı Figen Yüksekdağ, Cumhurbaşkanı ile Başbakan'ın farklı zamanlarda bir kente iki kez gidip seçmenden Ak Parti için oy istediğini belirterek "Çift dikiş yapıyorlar" dedi.
 • 20:09Hdp'li Yüksekdağ'dan Cumhurbaşkanı ve Başbakan Mitingleri İçin 'Çift Dikiş' BenzetmesiHdp'li Yüksekdağ'dan Cumhurbaşkanı ve Başbakan Mitingleri İçin 'Çift Dikiş' BenzetmesiHdp Eş Başkanı Figen Yüksekdağ, Cumhurbaşkanı ile Başbakan'ın farklı zamanlarda bir kente iki kez gidip seçmenden Ak Parti için oy istediğini belirterek "Çift dikiş yapıyorlar" dedi.
 • 18:28Ermenek'teki Maden KazasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Ermenek'teki kazanın yaşandığı Has Şekerler Madencilik'te çalışan 155 işçi ile vefat eden 18 işçinin hak sahibi olan 56 kişiye (toplam 211 kişi) yaklaşık 411 bin liralık ödemenin Mayıs sonunda yapılacağını bildirdi.
 • 18:23Bakan Çelik'ten Ermenek Maden Kazası İçin 211 Kişiye Ödeme AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Karaman Ermenek ilçesinde meydana gelen maden kazasında vefat eden 18 işçinin hak sahibi olan 56 kişiye ve şirkette çalışan 155 kişiye Mayıs ayı sonunda yaklaşık 411 bin TL ödeme yapılacağını belirtti.
 • 12:35TMO Sürdürülebilir Üretim İçin Buğdayın Kilogramını 1,1 TL Olarak Açıklamalı'TMO Sürdürülebilir Üretim İçin Buğdayın Kilogramını 1,1 TL Olarak Açıklamalı'Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Adana Şube Başkanı Semih Karademir, bu yıl buğdayın çiftçiye maliyetinin 0,90 TL olduğuna dikkat çekerek, Toprak Mahsulleri Ofisi'nin kârlılık ve sürdürülebilir bir üretim için buğdayın kilogramını 1,1 TL olarak açıklaması gerektiğini söyledi.
 • 20:33Yıldız: Yıldız: "Kimse Kimsenin Kara Kaşına Kara Gözüne Oy Vermez"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Karadon Müessese Müdürlüğüne gelişi- Yıldız'ın konuşması- AK Parti Kilimli İlçe Başkanlığına gelişi ve konuşması- Vatandaşlarla fotoğraf çekimi- Vatandaşlarla sohbeti Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - TTK Karadon Müessese Müdürlüğünde madencilere hitap eden Yıldız, AK Parti ve CHP Kilimli İlçe Başkanlıklarını ziyaret etti- Yıldız: "Kimse kimsenin kara kaşına kara gözüne oy vermez. Boş vaatlere hiç vermezler, artık pazar yerine, kim ne derse 5 fazlasını veriyorum diyenlere döndü, biz onların arasına katılmayacağız" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Kimse kimsenin kara kaşına kara gözüne oy vermez. Boş vaatlere hiç vermezler, artık pazar yerine, kim ne derse 5 fazlasını veriyorum diyenlere döndü, biz onların arasına katılmayacağız" dedi.
 • 18:54Zonguldak - Bakan Yıldız: Tehdit Dilini Kullanmak Hiçbir Partiye YakışmazZonguldak - Bakan Yıldız: Tehdit Dilini Kullanmak Hiçbir Partiye YakışmazBakan Yıldız: Tehdit dilini kullanmak hiçbir partiye yakışmaz (ek) 30 İŞÇİNİN ÖLDÜĞÜ MADEN OCAĞINA ZİYARET Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, 17 Mayıs 2010'da meydana gelen grizu faciasında 30 maden işçisinin yaşamını yitirdiği TTK Karadon Müessese Müdürlüğü maden ocağı önünde işçilerle bir araya geldi.
 • 17:43Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Kimse kimsenin kara kaşına kara gözüne oy vermez. Boş vaatlere hiç vermezler, artık pazar yerine, kim ne derse 5 fazlasını veriyorum diyenlere döndü, biz onların arasına katılmayacağız" dedi.
 • 17:43Bakan Yıldız: Tehdit Dilini Kullanmak Hiçbir Partiye Yakışmaz (3)Bakan Yıldız: Tehdit Dilini Kullanmak Hiçbir Partiye Yakışmaz (3)30 İŞÇİNİN ÖLDÜĞÜ MADEN OCAĞINA ZİYARET Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, 17 Mayıs 2010'da meydana gelen grizu faciasında 30 maden işçisinin yaşamını yitirdiği TTK Karadon Müessese Müdürlüğü maden ocağı önünde işçilerle bir araya geldi.
 • 17:10Bakan Yıldız Madencilerle BuluştuBakan Yıldız Madencilerle BuluştuEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, TTK Karadon Müessesi’nde vardiya değişimi sırasında işçilerle buluştu.
 • 17:00Arşivkaraman Ermenek'teki Maden Faciasının Arşiv GörüntüleriArşivkaraman Ermenek'teki Maden Faciasının Arşiv Görüntüleri(Tür: Yurt)
 • 12:39En Çok da Senin Şampiyonluğun Kutlu Olsun ÇocukEn Çok da Senin Şampiyonluğun Kutlu Olsun ÇocukGalatasaraylı'ın şampiyonluğunun ardından taraftar grupları, Karaman'ın Ermenek ilçesindeki maden ocağında cansız bedenlerine ulaşılan 18 işçiden Mehmet Özcan'ın, "Babama 'Galatasaraylı maçı var' dersek madenden çıkar" diyen oğlu Ömer Asaf'ı unutmadı.
 • 12:02Ermenek Okul Müdürü, Başarılı Öğrencilerin Başından Para SaçtıErmenek Okul Müdürü, Başarılı Öğrencilerin Başından Para SaçtıKaraman'da Başyayla İlkokulu Müdürü Ümit İbrahim Öztürk'ün, geçen sömestırda, iddiaya göre karnesinde not ortalamasında sınıfında dereceye giren öğrencilerin başından para saçtığı ortaya çıktı.
 • 11:59En Çok da Senin Şampiyonluğun Kutlu Olsun Çocuk"Galatasaraylı'ın şampiyonluğunun ardından taraftar grupları, Karaman'ın Ermenek ilçesindeki maden ocağında cansız bedenlerine ulaşılan 18 işçiden Mehmet Özcan'ın, "Babama 'Galatasaraylı maçı var' dersek madenden çıkar" diyen oğlu Ömer Asaf'ı unutmadı.
 • 20:31Sigorta Haftası BaşladıBaşbakanlık Hazine Müsteşarı Yardımcısı ve SEGEM Yönetim Komitesi Başkanı Ahmet Genç, son 10 yılda sigortacılık sektöründe güveni tesis etmek ve kurumsal altyapıyı geliştirmek anlamında önemli adımlar attıklarını belirterek, "2014-2018 dönemlerini kapsayan stratejik plan kapsamında sigorta sektörünün büyümesini harekete geçirmek, sigorta bilincini ve finansal bilinci artırmak amacıyla çalışmalarımız devam ediyor" dedi "Sigortacılık Sektöründe Yeni Gelişmeler" başlıklı IV. Ulusal Sigorta Sempozyumu ile başlayan Sigorta Haftası kapsamında, 25-31 Mayıs tarihlerinde çeşitli etkinlikler düzenlenecek.
 • 18:20İmib'den Bakan Yıldız'a Vefa YemeğiEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, iş sağlığı ve işçi güvenliğine daha fazla hassasiyet göstermek gerektiğini belirterek, "Kazaların yalnızca bulunduğu iş yerlerinde değil bütün Türkiye çapında da tahribatlar oluşturduğunu bir kez daha hepimize hatırlatalım" dedi.
 • 16:20Sigorta Sektöründe Prim Üretimi Yüzde 13 Arttı'Sigorta Sektöründe Prim Üretimi Yüzde 13 Arttı'Hazine Müsteşarlığı Müsteşar Yardımcısı ve Sigortacılık Eğitim Merkezi (SEGEM) Yönetim Komitesi Başkanı Ahmet Genç, sigorta sektöründe prim üretiminin 2015’in ilk 3 ayında yüzde 13 büyüdüğünü bildirdi.
 • 13:53Ermenek Mustafa Yıldızdoğan KonseriSevilen sanatçı Mustafa Yıldızdoğan, Ermenek Ülkü Ocakları tarafından organize edilen konserde vatandaşlara coşkulu anlar yaşattı.
 • 17:14Tekrar) Tekrar) "Oğlumun Mekanı Cennet Olsun Yeter"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Nazmiye Gölbaşı'nın su tahliye borusunun altını temizlemesi- Nazmiye- Ali Gözbaşı detay- Nazmiye Gözbaşı röpörtaj- İsa Gözbaşı fotoğrafı "Oğlumun mekanı cennet olsun yeter"- Ermenek'teki kömür ocağında bir yaşındayken evlat edindikleri İsa Gölbaşı'nı kaybeden Nazmiye ile Ali Gözbaşı çifti, yaşamını yitiren madenci ailelerine sağlanan maddi olanakları, kendilerinden daha çok ihtiyacı olanların faydalanması için kabul etmedi- Verilen evi ve büyükbaş hayvan desteğini almayan, 105 bin lirayı da Kur'an kursu yapılması için bağışlayan çift, parasızlık içinde büyüttükleri oğullarına hayattayken çok istediği otomobili alamamanın burukluğunu yaşıyor- Nazmiye Gözbaşı: - "Eşimin emekli olabilmesi için bir oğlağı büyütüp, sattım. Onun parasıyla emekli olabildi.
 • 13:08Ermenek Şehidi Annesi 'Para Oğlumu Geri Getirmez' Deyip Reddetti!Ermenek Şehidi Annesi 'Para Oğlumu Geri Getirmez' Deyip Reddetti!Gözbaşı çifti, üvey evlatları İsa Gözbaşı'nın Ermenek'te faciada ölmesinin ardından verilen evi ve hayvan desteğini almadı, yardım için verilen 105 bin lirayı da bağışladı.
 • 11:39Oğlumun Mekanı Cennet Olsun YeterOğlumun Mekanı Cennet Olsun Yeter"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Nazmiye- Ali Gözbaşı detay- Nazmiye Gözbaşı röpörtaj- İsa Gözbaşı fotoğrafı "Oğlumun mekanı cennet olsun yeter"- Ermenek'teki kömür ocağında bir yaşındayken evlat edindikleri İsa Gölbaşı'nı kaybeden Nazmiye ile Ali Gözbaşı çifti, yaşamını yitiren madenci ailelerine sağlanan maddi olanakları, kendilerinden daha çok ihtiyacı olanların faydalanması için kabul etmedi- Verilen evi ve büyükbaş hayvan desteğini almayan, 105 bin lirayı da Kur'an kursu yapılması için bağışlayan çift, parasızlık içinde büyüttükleri oğullarına hayattayken çok istediği otomobili alamamanın burukluğunu yaşıyor- Nazmiye Gözbaşı: - "Eşimin emekli olabilmesi için bir oğlağı büyütüp, sattım. Onun parasıyla emekli olabildi.
 • 20:20Demirtaş: AKP Bedavadan 65-70 Milletvekili İçin ÇirkefleşiyorHalkların Demokratik Partisi(HDP) Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Gündoğdu Meydanı'nda düzenlenen seçim mitingde AK Parti’ye yüklendi.
 • 17:55Osmanlı Sadrazamı Sinan Paşa'nın 5 Asırlık Külliyesi Restore EdiliyorOsmanlı Sadrazamı Sinan Paşa'nın 5 Asırlık Külliyesi Restore EdiliyorBursa'nın Yenişehir ilçesindeki Sinan Paşa Külliyesi’nde restorasyon çalışmaları başladı.
 • 20:26Yıldız: Yıldız: "Devletin Nasıl Yönetildiğini Hep Beraber Gördüler"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tören alanından detaylar ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın alana gelmesi- Bakan Yıldız, Menderes Belediye Başkanı Soylu ve İZMİRGAZ AŞ Genel Müdürü Yandımata'nın doğalgaz borusunu imzalamaları- Tören alanında küçük bir çocuğu kucağına alması- Lokma yemesi- Menderes Belediyesini ziyareti - Bakan Yıldız: "Bizi, iktidara geldiğimizde bir şeye benzetemeyenler, 'yalnızca iki belediyede, iki şirkette başarı sağlanmakla devlet yönetilmez' diyenler devletin nasıl yönetildiğini hep beraber gördüler" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Bizi, iktidara geldiğimizde bir şeye benzetemeyenler, 'yalnızca iki belediyede, iki şirkette başarı sağlanmakla devlet yönetilmez' diyenler devletin nasıl yönetildiğini hep beraber gördüler" dedi.
 • 19:33Taner Yıldız'dan Ucuz Mazot Tepkisi: Vatandaşın, Çiftçinin Ümitleriyle Oynamayacaksınız (2)Taner Yıldız'dan Ucuz Mazot Tepkisi: Vatandaşın, Çiftçinin Ümitleriyle Oynamayacaksınız (2)Menderes'e DOĞALGAZ GELECEK Menderes İlçesi'ne doğalgaz verilmesi için ilk boruların kaynak törenine Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız da katıldı.
 • 19:30Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, “İktidara geldiğimizde bir şeye benzetmeyenler, Türkiye iki belediye ile yönetilemez diyenler, bugün devletin nasıl yönetildiğini hep beraber gördüler” dedi.
 • 19:27Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, İzmir'deEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Bizi, iktidara geldiğimizde bir şeye benzetemeyenler, 'yalnızca iki belediyede, iki şirkette başarı sağlanmakla devlet yönetilmez' diyenler devletin nasıl yönetildiğini hep beraber gördüler" dedi.
 • 14:22Konuk: Konuk: "Taşeli Bölgesinde Ekonomi Yeniden Canlanacak"AK Parti Karaman Milletvekili Adayı Recep Konuk seçim çalışmalarını Taşeli bölgesinde sürdürüyor.
 • 20:4142. Uluslararası Silifke Kültür Festivali Başladı42. Uluslararası Silifke Kültür Festivali BaşladıMersin'in Silifke ilçesinde bu yıl “Göksu Yılı” temasıyla kutlanan Uluslararası Silifke Kültür Haftası etkinlikleri törenle başladı.
 • 15:44Soma ve Ermenek ile Akkuyu Nükleer Santrali AB RaporundaHollandalı parlamenter Kati Piri’nin hazırladığı 2014 AB ilerleme raporu bugün yapılacak görüşmeler sonucunda yarın oylamaya sunulacak.
 • 14:10AP Ankara'ya 'Önce Medya Özgürlüğü' DiyecekAP Ankara'ya 'Önce Medya Özgürlüğü' DiyecekAvrupa Parlamentosu'nun (AP) Türkiye hakkındaki yıllık olağan raporu bugün Strasbourg'daki genel kurul toplantılarında tartışılacak.
 • 14:01CHP'li Türkmen Madencilerle BuluştuCHP'li Türkmen Madencilerle BuluştuCHP Adana milletvekili adayı Elif Doğan Türkmen, Aladağ ilçesinde maden işçileriyle bir araya geldi.
 • 13:46CHP'li Türkmen Madencilerle BuluştuCHP'li Türkmen Madencilerle BuluştuCHP Adana Milletvekili Adayı Av. Elif Doğan Türkmen, Aladağ ilçesinde maden işçileriyle bir araya geldi.
 • 13:37Şehit Yakınları ve Gaziler İçin İş Kurası TöreniBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Şehit ve gazi yakınlarımıza bir kez daha söz veriyorum.
 • 15:13AK Parti'nin Karaman MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Ben AK Parti teşkilatlarına güvenerek diyorum ki (Başarı da benim hanemdedir, başarısızlık da. Ne olursa olsun gereğini yaparım)" dedi.
 • 14:18Davutoğlu: "Dörtlü Çeteye Ülkeyi Bırakmayız"Başbakan Ahmet Davutoğlu, Karaman’da partisinin düzenlediği mitingde yaptığı konuşmada, başından beri bu tür provokasyonu beklediklerini belirterek, HDP’ye yönelik saldırıları şiddetle kınadıklarını ve saldıranların sonuna kadar takipçisi olacaklarını söyledi.
 • 12:26Maden Faciasında Ölen 30 İşçi Dualarla AnıldıMaden Faciasında Ölen 30 İşçi Dualarla Anıldı17 Mayıs 2010 tarihinde, Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Karadon Müessesesine bağlı maden ocağında grizu patlamasında hayatlarını kaybeden 30 madenci, facianın 5. yıldönümünde Karadon Yenikuyu başında düzenlenen törenle anıldı.
 • 12:17Zonguldak Grizuda Ölen 30 Madenciye 5'inci Yılda AnmaZonguldak Grizuda Ölen 30 Madenciye 5'inci Yılda AnmaZonguldak'ın Kilimli İlçesi Gelik Beldesi'nde, 17 Mayıs 2010'da meydana gelen grizu patlamasında yaşamını yitiren 30 maden işçisi, facianın 5'inci yıldönümünde maden ocağı önünde dualarla anıldı.
 • 11:36Grizu Faciasında Ölen 30 Maden Şehidine Hüzünlü AnmaGrizu Faciasında Ölen 30 Maden Şehidine Hüzünlü AnmaZonguldak’ta 17 Mayıs 2010’da Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Karadon Müessesesi -540 kodundaki maden ocağında, grizu patlaması sonucu hayatını kaybeden 30 madenci, olayın meydana geldiği kuyu başında dualarla anıldı.
 • 11:30Grizuda Ölen 30 Madenciye 5'inci Yılda AnmaGrizuda Ölen 30 Madenciye 5'inci Yılda AnmaZonguldak'ın Kilimli İlçesi Gelik Beldesi'nde, 17 Mayıs 2010'da meydana gelen grizu patlamasında yaşamını yitiren 30 maden işçisi, facianın 5'inci yıldönümünde maden ocağı önünde dualarla anıldı.
 • 09:40Zonguldak'taki Grizu Faciasının 5. YılıTürkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Karadon Müessese Müdürlüğü maden ocağında, 17 Mayıs 2010'daki grizu patlamasında hayatını kaybeden 30 madenci, Yeni Karadon Servis Kuyusu'nun önünde törenle anıldı.
 • 16:52Zonguldak'taki Grizu Faciasının 5. YılıZonguldak Demokrasi Platformunca, Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Karadon Müessese Müdürlüğü maden ocağında 30 madencinin hayatını kaybettiği grizu patlamasının unutturulmayacağı bildirildi.
 • 12:59Kömürü, İşçi Değil Makine ÇıkaracakKömürü, İşçi Değil Makine ÇıkaracakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İzmir Makine Fuarı'nda sergilenen kömür çıkarma makinesi - Tavşanlı ilçesi kömür sahasında makinenin çalışması - Madenden kömür çıkaran makine illüstrasyonu - Makineyi ithal eden firmanın genel müdürü Sedat Yılmaz ile röportaj Kömürü, işçi değil makine çıkaracak- Madenlerde yaşanan kazalarla sarsılan Türkiye'de kömürün makineler tarafından çıkarıldığı sistem, denenmeye başlandı- İthalatçı şirketin genel müdürü Yılmaz: "Maden işçilerinin galerilerde kazma kürekle kömür çıkarmasına gerek bırakmayan sistem uzaktan kumandayla da çalışabiliyor"Kömürü işçi değil makine çıkaracak- Kömürün makineler tarafından çıkarıldığı sistem, Türkiye'de denenmeye başlandı- İthalatçı şirketin genel müdürü Yılmaz: "Maden işçilerinin galerilerde kazma kürekle kömür çıkarmasına gerek bırakmayan sistem uzaktan kumandayla da çalışabiliyor" TOLGA ALBAY - Kömür madenlerindeki can kayıplarıyla sarsılan Türkiye'de, insansız kömür çıkaran teknolojilerin denemesine başlandı.
 • 12:47Kömürü İşçi Değil Makine ÇıkaracakKömür madenlerindeki can kayıplarıyla sarsılan Türkiye'de, insansız kömür çıkaran teknolojilerin denemesine başlandı.
 • 18:45Soma'da İşçi, Memur ve Stk Üyeleri 301 Madenci İçin Yürüdü-EkSoma'da İşçi, Memur ve Stk Üyeleri 301 Madenci İçin Yürüdü-EkManisa'nın Soma İlçesi'nde, 301 madencinin hayatını kaybettiği facianın ardından DİSK, KESK, TTB, TMMOB'un çağrısıyla yapılan yürüyüşe yaklaşık 10 bin kişi katıldı.
 • 16:20Milletvekili Adayları Konuk ve Şeker'in Seçim ÇalışmasıMilletvekili Adayları Konuk ve Şeker'in Seçim ÇalışmasıAK Parti Karaman Milletvekili Adayları Recep Konuk ve Recep Şeker seçim çalışmalarını Ermenek’te sürdürdü.
 • 16:05Karaman'da Çıkan Yangında 3 Ev Kül OlduKaraman'da Çıkan Yangında 3 Ev Kül OlduKaraman’ın Başyayla ilçesinde çıkan yangında 3 ev kullanılamaz hale geldi.