20:1700
SON DAKİKA ERMENEK HABERLERİ

Son Dakika Ermenek Haberleri

  MHP'li Yeniçeri: İstediğimiz Her Yere Gidiyoruz

  MHP'li Yeniçeri: İstediğimiz Her Yere Gidiyoruz

  MHP'li Yeniçeri, "İstediğimiz her yere gidiyoruz. Siyasal ve sosyal ortamı bozmadan, halkta gerilim ve çatışma üretmeden Türkiye'nin her yerine ayak basacağız." dedi. (Bugün 15:47)

   

  Mersin'de Akut'un Malzemesi Çalındı

  Mersin'de Akut'un Malzemesi Çalındı

  Mersin'de AKUT'un malzemesi çalındı- AKUT'un operasyon binasından çalınan malzeme arasında, Ermenek'teki madende ekiplerin kurtarma çalışmalarında kullandığı aletler ile çocuklar için toplanan oyuncak ve kıyafetler de bulunuyor- AKUT Mersin ekip lideri Topal: "Hırsız ya da hırsızlar umarım bulunur ama bu olay, kötü bir anı olarak kalacak"MERSİN (AA) - AKUT'un Mersin'indeki operasyon binasından, aralarında Ermenek'teki madende kurtarma çalışmalarında kullanılan aletlerin de bulunduğu malzeme (Bugün 15:40)

   

  Tezel: İşçi Sağlığı ve Güvenliğini Bu Ülkede Uygulama İhtimali Yok

  Aydın’daki bir konferansta konuşan sosyal güvenlik uzmanı Ali Tezel, Türkiye'de işyeri güvenliği mevzuatının tam olduğunu ancak uygulama olmadığı ve maliyetli görüldüğü için işçi ölümleri yaşandığını söyledi. (Bugün 15:35)

   

  Karaman'da Diş Hekimleri Günü Kutlamaları Sürüyor

  Karaman'da Diş Hekimleri Günü Kutlamaları Sürüyor

  IHAAW151313-YRL/26-11-2014 - KARAMAN’DA DİŞ HEKİMLERİ GÜNÜ KUTLAMALARI SÜRÜYOR (FOTOĞRAFLI) KARAMAN (İHA) - Karaman’da Diş Hekimleri Günü çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor. (Bugün 15:16)

   

  Ermenek'teki Maden Kazası

  Ermenek'teki Maden Kazası

  SGK: "Kazada vefat eden Tezcan Gökçe'nin eşi ve 2 çocuğuna Kurumumuzca hem gelir hem de aylık bağlama işlemleri tamamlanmıştır" (Bugün 15:15)

   

  Sgk'dan Ermenek Kazası Açıklaması

  Sgk'dan Ermenek Kazası Açıklaması

  Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanlığı, Karaman’ın Ermenek ilçesinde madende meydana gelen kazada vefat eden Tezcan Gökçe’nin eşi ve 2 çocuğuna hem gelir hem de aylık bağlama işlemlerinin tamamlandığını açıkladı. (Bugün 15:12)

   

  Ölen Madencinin Ailesine 'Dul ve Yetim' Aylığı Bağlandı

  Ölen Madencinin Ailesine 'Dul ve Yetim' Aylığı Bağlandı

  Karaman'da günler sonra kömür ocağından cansız bedeni çıkarılan Tezcan Gökçe'nin eşi ve 2 çocuğuna SGK tarafından 1349 lira dul ve yetim aylığı bağlandı. (Bugün 15:06)

   

  "Türkiye'de Bazı İnsanların Varlığından Ölünce Haberdar Oluyoruz"

  MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Türkiye'de yoksullukla yolsuzluğun bir arada yaşandığını söyledi. (Bugün 15:01)

   

  AKUT'un Hayat Kurtardığı Malzemeler Çalındı

  AKUT'un Hayat Kurtardığı Malzemeler Çalındı

  AKUT'un operasyon binasından, Ermenek'teki madende kurtarma çalışmalarında kullanılan aletlerin de bulunduğu malzeme ile yardım için toplanan kıyafetler çalındı. (Bugün 14:54)

   

  Ermenek'te 8 Madencinin Arandığı Kömür Ocağı Kar Altında

  Ermenek'te 8 Madencinin Arandığı Kömür Ocağı Kar Altında

  Karaman'ın Ermenek İlçesi'nde facianın meydana geldiği kömür ocağınu bulunduğu bölgede kalındığı yer yer 30 santimetreye kadar ulaştı. (Bugün 14:08)

   

  MHP'li Yeniçeri Açıklaması

  MHP'li Yeniçeri Açıklaması

  "(Dört eski bakan hakkındaki soruşturma komisyonu) Yayın yasağı koyarsanız suçüstü yakalandığınızı komuoyuna göstermiş olursunuz" (Bugün 13:47)

   

  Gezdiği Ülkeleri Resmederek Tabloya Taşıdı

  Kuşadası'nda 25 yıllık profesyonel tur rehberliği yapan emekli İngilizce öğretmeni Münire Kalkım, yurt içinde ve dışında gezip gördüğü tarihi ve turistik yerleri kendine özgü teknik kullanarak tabloya işledi Kalkım: "Türkiye'de ve dünyada gezdiğim gördüğüm yerleri, tablolarımda anlatıyorum. (Bugün 12:53)

   

  Maden Ocağı Çevresinde Kar Kalınlığı 25 Santimetreyi Buldu

  Maden Ocağı Çevresinde Kar Kalınlığı 25 Santimetreyi Buldu

  Ermenek'te mahsur kalan 8 işçi için arama kurtarma çalışmasının devam ettiği maden ocağı çevresinde kar kalınlığı 25 santimetreyi buldu. (Bugün 12:47)

   

  Ermenek'te Maden Ocağında İşçilerin Mahsur Kalması

  Ermenek'te Maden Ocağında İşçilerin Mahsur Kalması

  Mahsur kalan 8 işçinin arama kurtarma çalışmasının devam ettiği maden ocağı çevresinde kar kalınlığı 25 santimetreyi buldu Yoğun kar yağışı sonrasında madenden çıkan kömürün depolandığı silonun çatısının büyük kısmı, kar kütlesini taşıyamayınca çöktü. (Bugün 11:46)

   

  MHP'li Çetin: Bebek Katilinin İtibarını Düşünmek AKP'ye mi Kaldı?

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, İç Güvenlik Paketi’nin jandarmayı AK Parti’nin emrine verdiğini belirterek, "AKP’nin önündeki PKK talep listesi gün geçtikçe uzamaktadır. (Bugün 10:40)

   

  İşçilerden Taşeron isyanı !

  Yargının kadrolu işçi olduklarına karar vermesine rağmen 4 yıldır hakları tanınmayan binlerce taşeron yol işçisi, Karayolları Genel Müdürlüğü önünde eylem yaptı. İşçilerin öfke ve coşkusunun öne çıktığı eylemde, "kral çıplak" diyerek, hükümeti yargı kararlarını uygulamaya çağırdı. (Bugün 10:07)

   

  Çevre Yatırımları Açılış ve Temizlik Araçları Dağıtım Töreni

  Başbakan Davutoğlu: "Belediye başkanlarımıza özellikle söylüyorum; şehirlerimizi muhafaza edin, bize emanet edilen mekana sahip çıkın, o mekan içinde olan insana saygıyla belediyelerimizi en temiz belediyeler, şehirler haline dönüştürün. Bu bizim için ahlaki bir sorumluluktur" "2002'de sadece 15 olan katı atık tesis sayısını 77'ye yükselttik, şimdi bugün 79'a çıkacak. (Dün 20:04)

   

  Gülnar'da Etkili Kar Yağışı

  Gülnar'da Etkili Kar Yağışı

  Mersin'in Gülnar ilçesinin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle ulaşımda sıkıntı yaşanıyor. (Dün 19:59)

   

  Belediye Başkanlarımıza Özellikle Söylüyorum...'

  Belediye Başkanlarımıza Özellikle Söylüyorum...'

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Belediye başkanlarımıza özellikle söylüyorum; şehirlerimizi muhafaza edin, o mekan içinde olan insana saygıyla belediyelerimizi en temiz belediyeler, şehirler haline dönüştürün.” dedi. (Dün 19:49)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.11.2014 20:17:13. #.233#