04:4600
SON DAKİKA ERZURUM HABERLERİ

Son Dakika Erzurum Haberleri

   

  Erzurum'da 'En Uzun Gece'De Kayak Keyfi

  Erzurum'da "En Uzun Gece"De Kayak Keyfi

  Erzurum'da "en uzun gece"de kayak keyfi- Türkiye'nin önemli kayak merkezlerinden Palandöken'de, tatilciler özel aydınlatılan pistte kayak yapmanın keyfini yaşadı Palandöken'de, tatilciler en uzun gecede suni karlama yapılan ve özel aydınlatılan pistte kayak yaptı. (Dün 22:16)

   

  Erzurum'da "En Uzun Gece"De Kayak Keyfi

  Türkiye'nin önemli kayak merkezlerinden Palandöken'de, tatilciler özel aydınlatılan pistte kayak yapmanın keyfini yaşadı. (Dün 20:58)

   

  Türkiye Bayanlar Buz Hokeyi Ligi

  Türkiye Bayanlar Buz Hokeyi Ligi

  Türkiye Bayanlar Buz Hokeyi Ligi- Erzurum Narman Spor Kulübü: 4 - Milenyum Paten Spor Kulübü: 1 Buz Hokeyi Bayanlar Ligi'nde mücadele eden Erzurum Narman Spor Kulübü, Milenyum Paten Spor Kulübü'nü 4-1 mağlup etti. (Dün 19:48)

   

  Balkanlar'dan Türkiye'ye Kar Geliyor

  Balkanlar'dan Türkiye'ye Kar Geliyor

  Türkiye, bu gece Balkanlar'dan gelen soğuk havanın etkisine giriyor. Ülkede 2 gün etkili olacak soğuk hava dalgası, sıcaklıkları 5-7 derece düşürecek. (Dün 15:54)

   

  Pompalı Saldırgan Tazyikli Su ile Etkisiz Hale Getirildi

  Pompalı Saldırgan Tazyikli Su ile Etkisiz Hale Getirildi

  Bursa’da kendisinin Mehdi olduğunu öne sürerek pompalı tüfekle 3 polisi yaralayan şahıs, itfaiyenin tazyikli su sıkması ve özel harekat ekiplerinin geniş güvenlik önlemleri alarak içeriye girmesiyle 4 saat sonra etkisiz hale getirildi. (Dün 15:10)

   

  Pompalı Saldırgan Tayzikli Su ile Etkisiz Hale Getirildi

  Pompalı Saldırgan Tayzikli Su ile Etkisiz Hale Getirildi

  Bursa’da kendisinin Mehdi olduğunu öne sürerek pompalı tüfekle 3 polisi yaralayan şahıs, itfaiyenin tazyikli su sıkması ve özel harekat ekiplerinin içeriye girmesiyle 4 saat sonra etkisiz hale getirildi. (Dün 15:01)

   

  AK Parti Ankara İl Başkanlığı 5. Olağan Kongresi

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (4) "Siyasetimizin, adaletimizin, yargımızın ve bütün anayasal kurumlarımızın tam ve doğru yerine oturması için 2015 haziranından sonra yeni bir anayasa için yola çıkacağız" "Önümüzdeki hafta sosyal boyutlu sekiz sektörel alanda ilan edeceğimiz, toplamda bin 450 eylemle. (Dün 14:58)

   

  Egc'de Şener Dönemi

  Erzurum Gazeteciler Cemiyeti (EGC) Başkanlığına Selahattin Şener seçildi. (Dün 14:49)

   

  Mehdi' Olduğunu Söyleyip, Pompalı Tüfekle Ateş Açtı; 3 Polis Yaralı (3)

  Otomobili YAKMAYA ÇALIŞIRKEN YAKALANDI Bursa'nın merkez Yıldırım İlçesi'nde, "Ben mehdiyim. Beni İran'dan bekliyorlar. (Dün 14:32)

   

 

  Genç Memur-Sen ve Yönetim Kurulu Tanıtıldı

  Genç Memur-Sen ve Yönetim Kurulu Tanıtıldı

  Genç Memur-Sen Erzurum İl Başkanı Yunus Demir, Genç Memur-Sen ve Yönetim Kurulunu tanıttı. (Dün 11:58)

   

  İki Çocuğa 'Yağma' Suçundan 45'er Yıla Kadar Hapis İstemi

  İki Çocuğa "Yağma" Suçundan 45'er Yıla Kadar Hapis İstemi

  Erzurum'da zorla yemeklerini yedikleri çocukların 25 lirasını alıp, yağma yapmakla suçlanan 2 çocuk hakkında 30 yıldan 45 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı (Dün 11:49)

   

  Turizmcilerin Yüzünü 'Yılbaşı' Güldürdü

  Turizmcilerin Yüzünü "Yılbaşı" Güldürdü

  Önemli kayak merkezleri arasında yer alan ve suni karlama sistemleri sayesinde kar kalınlığı istenilen seviyeye ulaşan Palandöken'deki oteller, yılbaşına hazır Yılbaşı için hummalı bir çalışma başlatan turizm işletmelerinin sahipleri, başta Rusya, Polonya, Ukrayna, Gürcistan, İran ve Azerbaycan olmak üzere farklı ülkelerden gelecek turistlere en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor. (Dün 11:26)

   

  Doğu'da Soğuk Hava ve Kar Yağışı

  Doğu'da Soğuk Hava ve Kar Yağışı

  Gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 15 dereceyle Ardahan'da ölçüldü. (Dün 10:38)

   

  Artvin'de Trafik Kazası: 2 Ölü, 4 Yaralı

  Artvin'de Trafik Kazası: 2 Ölü, 4 Yaralı

  Üniversite ğrencilerinin bulunduğu otomobilin kaza yapması sonucu 2 kişi öldü, 4 kişi yaralandı. (Dün 09:55)

   

  Meteoroloji'den 8 İle Kar Yağışı Uyarısı

  Meteoroloji'den 8 İle Kar Yağışı Uyarısı

  Meteoroloji, Bilecik, Isparta, Burdur, Yozgat, Nevşehir, Aksaray ve Kırşehir çevreleri ile Bursa'da karla karışık yağmur ve kar yağışı beklendiğini açıkladı. (Dün 09:11)

   

  Başbakan Ahmet Davutoğlu Açıklaması

  Başbakan Ahmet Davutoğlu Açıklaması

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye’nin yükselen bir yıldız olduğunu belirterek, “Ülkemiz ateş çemberinin içinde. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Trabzon Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması

  Başbakan Davutoğlu: "Çözüm süreci, milli birlik projeleri derken, Türkiye’nin doğusuyla batısını, kuzeyiyle güneyini tek bir bilinçte, şuurda bir araya getirmeyi hedefliyoruz. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Aşkale Eğlenceye Doydu

  Aşkale Eğlenceye Doydu

  Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve Aşkale Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği “Fıkralarla Erzurum ve Teyo Emi” programı büyük ilgi gördü. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Erzurum'da AGD'nin Siyer-i Nebi Yarışması Yapıldı

  Erzurum'da AGD'nin Siyer-i Nebi Yarışması Yapıldı

  Anadolu Gençlik Derneği Erzurum Şubesi, "Liseli Gençler Efendimizin İzinde" adlı Siyer-i Nebi yarışması il ve ilçe okullarında gerçekleşti. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Erzurum Halk Sağlığı Laboratuvarı 15 Kente Hizmet Veriyor

  Erzurum Halk Sağlığı Laboratuvarı 15 Kente Hizmet Veriyor

  Erzurum Halk Sağlığı Müdürlüğü Halk Sağlığı Laboratuvarında, 15 kente hizmet veriliyor. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Özbalık Anısına Halter Turnuvası Düzenlendi

  Valilik ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından, geçen yıl hayatını kaybeden Ağrılı halterci Ahmet Özbalık anısına turnuva düzenlendi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Doğu'da Kayak Keyfi - Erzurum/

  Doğu'da Kayak Keyfi - Erzurum/

  Doğu'da kayak keyfi- Türkiye'nin önemli kayak merkezleri arasında yer alan Erzurum'daki Palandöken ve Konaklı ile Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe'de, hafta sonunu fırsat bilen vatandaşlar kayak yapmanın keyfini yaşıyor- Pistleri dolduran kayak severler, snowboard ve kayak yaptı, kızakla kaydıERZURUM/ Türkiye'nin önemli kayak merkezleri arasında yer alan Erzurum'daki Palandöken ve Konaklı ile Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe'de, hafta sonunu fırsat bilen vatandaşlar pistleri (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Ağrı'da Ahmet Özbalık Anısına Halter Turnuvası Yapıldı

  Ağrı'da Ahmet Özbalık Anısına Halter Turnuvası Yapıldı

  Ağrı Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Halter İl Temsilciği tarafından organize edilen "Ahmet Özbalık Anısına Halter Turnuvası" düzenlendi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Türkiye Artistik Buz Pateni Şampiyonası Başladı

  Eski milli futbolcu İlhan Mansız ve partneri Olga Bestandigova'nın kısa program yarışı yarına ertelendi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Doğu'da Kayak Keyfi

  Türkiye'nin önemli kayak merkezleri arasında yer alan Erzurum'daki Palandöken ve Konaklı ile Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe'de, hafta sonunu fırsat bilen vatandaşlar kayak yapmanın keyfini yaşıyor Pistleri dolduran kayak severler, snowboard ve kayak yaptı, kızakla kaydı. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Müsiad'ın Girişimci Adayları Bilgilendirildi

  Müsiad'ın Girişimci Adayları Bilgilendirildi

  Atatürk Üniversitesi Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Recep Sadeler, MÜSİAD Erzurum Şubesi Gençlik Kurulu üyeleri ile bir araya gelerek, girişimcilik, yatırım projeleri hazırlanması ve hibe konularında bilgi verdi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Erzurum'da Gözaltına Alınan 50'e Yakın Öğrenci Serbest Bırakıldı

  Erzurum'da Gözaltına Alınan 50'e Yakın Öğrenci Serbest Bırakıldı

  Erzurum’da bulunan Atatürk Üniversitesi’nde dün akşam saatlerinde çıkan karşıt görüş öğrenci olaylarında gözaltına alınan 50’e yakın öğrenci, ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Tekman'de Köpeğin Isırdığı Çocuk Hastanelik Oldu

  Erzurum’un Tekman ilçesinde başıboş köpeğin saldırısına uğrayan çocuk hastanelik oldu. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Oktay Usta Erzurum'da Yerel Tatları Beğendi

  Oktay Usta Erzurum'da Yerel Tatları Beğendi

  Erzurum Umut Derneği tarafından Özel Aziziye Koleji Spor Salonu'nda, "Erzurum'un Kültürel Yemekleri" adıyla ödüllü yarışma düzenlendi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Özel Okul Öğretmenleri Asgari Ücretle Çalışacak

  Özel Okul Öğretmenleri Asgari Ücretle Çalışacak

  ‘Yeni Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği’nin 400 bine yakın öğretmeni asgari ücrete mahkûm ve mecbur hale getireceğini söyleyen DES Genel Başkanı Gürkan Avcı, yeni yönetmelikle birlikte önümüzdeki eğitim yılında özel okul, kolej ve diğer özel eğitim kurumlarında çalışan 120 bini aşkın çalışan öğretmenlerle birlikte bu kurumlarda iş arayan, iş başvurusunda bulunmuş 250 bin civarındaki öğretmen adayının şok yaşayacağını ve mağdur olacağını söyledi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Rize 5. Olağan İl Kongresi

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) "Hemen konuyu saptırarak, sanki basına dönük bir operasyon yapılıyormuş gibi bunu dünyaya şikayet edenler ve bu şikayet üzerinden Türkiye'yi dışarıda mahkum etmek isteyenler bilsinler ki Türkiye her açıdan özgürlükler ülkesidir, demokratik özgürlüklerin korunduğu. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Erzurum Halk Sağlığı Laboratuvarı 15 Kente Hizmet Veriyor

  Erzurum Halk Sağlığı Müdürlüğü laboratuvarında 15 kentten giden KKKA, tüberküloz, kızamık, kızamıkçık ve su numunelerinin analizi yapılıyor. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Atatürk Üniversitesi'ndeki Gerginlik

  Üniversite yerleşkesinde karşıt görüşlü öğrenciler arasında çıkan olaylarla ilgili gözaltına alınan 32 kişi, serbest bırakıldı. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Vali Altıparmak'tan Aziziye Çıkartması

  Vali Altıparmak'tan Aziziye Çıkartması

  Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, Aziziye ilçesinde incelemelerde bulundu. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 04:46:36. #.233#