SON DAKİKA ERZURUM HABERLERİ

Son Dakika Erzurum Haberleri

15:54
Hacı Faruk Efendi Camii İmam Hatibi Son Yolculuğuna Uğurlandı Erzurum Valiliği Basın Bürosu görevlilerinden Ömer Savaş’ın ağabeyi, Hacı Faruk Efendi Camii İmam Hatibi Ekrem Savaş, yıllardır görev yaptığı camide cenaze namazı kılındıktan sonra son yolculuğuna uğurlandı.
Hacı Faruk Efendi Camii İmam Hatibi Son Yolculuğuna Uğurlandı
15:52
Erzurum 50 Besiciye Kura ile 50 Montofon Dağıtıldı Erzurum Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından 50 besiciye kura ile 50 damızlık montofon boğa verildi.
Erzurum 50 Besiciye Kura ile 50 Montofon Dağıtıldı
15:35
Yeni Sünnet Olan Çocuğun Komik Haykırışları Erzurumlu olduğu tahmin edilen çocuğun, sünnet olduktan sonraki sitemleri sosyal medyada büyük ses getirdi.
Yeni Sünnet Olan Çocuğun Komik Haykırışları
15:31
Başkan Orhan'dan Başsavcı Bingül'e Ziyaret Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Orhan, Erzurum Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcılığı görevine getirilen Ünal Bingül'ü ziyaret etti.
14:55
Yakutiye'de Dar Gelirli Aile Çocuklarına Kayak Kursu Düzenlendi Yakutiye Kaymakamlığı, Mahallebaşı ve Çevresi Sosyo Ekonomik Projesi kapsamında ilçedeki dar gelirli ailelerin çocukları için ücretsiz kayak kursu düzenledi.
Yakutiye'de Dar Gelirli Aile Çocuklarına Kayak Kursu Düzenlendi
14:47
Üniversite Bilgi Yönetimi Sistemi" Projesi Atatürk Üniversitesinde 1,5 yıldır altyapı hazırlıkları sürdürülen "Üniversite Bilgi Yönetimi Sistemi" Projesinin iki ay içinde hayata geçeceği belirtildi.
14:47
MHP Giresun Başkanı Dizdar, Görevi Devraldı MHP Giresun İl Başkanı Orhan Erzurum, görevini 25 Ocak tarihinde yapılan kongrede il başkanlığına seçilen İbrahim Dizdar’a devretti.
MHP Giresun Başkanı Dizdar, Görevi Devraldı
14:40
Kurayla Boğa Sahibi Oldular Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nca ülkenin kırmızı et ihtiyacının karşılanması amacıyla hibe desteği verdiği proje kapsamında, Erzurum'daki besicilere kurayla damızlık boğa dağıtıldı Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Akar: "Erkek damızlık materyalin tohumlama yaptığı anaç hayvana biz 350 lira,
14:38
Erzincan Tso Üyelerine "Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma" Semineri Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası tarafından üyelerine “Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma” konulu seminer düzenlendi.
Erzincan Tso Üyelerine 'Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma' Semineri
14:13
50 Besiciye Kura ile 50 Montofon Dağıtıldı Erzurum Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından 50 besiciye kura ile 50 damızlık montofon boğa verildi.
50 Besiciye Kura ile 50 Montofon Dağıtıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 23:08:02. #.233#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ERZURUM HABERLERİ
[Hata Bildir]