Son Dakika Haberleri: 10 yaşındayken okyanusa bırakmıştı! 9 sene sonra gelen cevapla şoke oldu

10 yaşındayken okyanusa bırakmıştı! 9 sene sonra gelen cevapla şoke oldu

24 gün önce

10 yaşındayken denize boş şarap şişesi içinde mektup bırakan Max Vredenburgh, 9 sene sonra gelen yanıtla en büyük sürprizi yaşadı.

1
Max Vredenburgh, 21 Ağustos 2010'da ABD'nin New England bölgesinde yer alan Massachusetts eyaletinin Boston şehrinde, bir plajdan okyanusa bir şişe içinde bir mesaj attı.
2
Okyanusa şişe içinde bıraktığı mesaja 9 yıl sonra 10 Ekim 2019'da, cevap geldi.
3
Bugün 19 yaşında olan Max Vredenburgh, şişeyi 2010 yılında okyanusa bırakmıştı. Dokuz yılda Atlantik Okyanusunu aşarak Fransa kıyısına ulaşan mektupta, genç Vredenburgh kendisinden de bahsediyor.
4
En sevdiği şeyleri sıralayan Vredenburgh, elma yemeyi, sahili ve uzayı favorileri arasında sayıyor. Vredenburgh dokuz yaşında kaleme aldığı mektubu, "Lütfen cevap yazın." diyerek sonlandırıyor.
5
2010 yılının Ağustos ayında yazılan mektubu, Ekim ayında bulduğunu söyleyen G. Dubois isimli kişi de Vredenburgh'un beklediği cevabı yazdı.
6
Şişeyi 10 Ekim'de bulduğunu açıklayan Dubois, mektuba eklediği harita ile tam olarak nerede şişenin karşısına çıktığını da belirtti.
7
19 yaşındaki Vredenburgh, kendisine geri yollanan orjinal mektubu da Twitter hesabından paylaştı. "9 yıl! Aklım başımdan gitti!" cümlesiyle biten paylaşım 4 günde 132 bin kere paylaşıldı.
8Haber Yayın Tarihi: 12.11.2019 09:27 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Belediyelerin kar diyaloğu gülümsetti: Temizliğe başladık kanka! Anavatanı Vietnam ama Muğla'da da yetişiyor! Bir tas çorbası 350 dolar 'Çocuklara yardım' için İngiltere'den yola çıktı, koşarak 1 yılda İstanbul'a vardı! Estetik operasyonlarla bambaşka birine dönüşen Zara'nın son haline eleştiri yağdı! Emmy Ödülü'nü kazanan ilk Türk Haluk Bilginer sanıyorduk! Kimsenin bilmediği gerçek ortaya çıktı