19 yaşındaki Instagram fenomeni, kıskançlık krizine giren eski sevgilisi tarafından hunharca bıçaklandı! - Son Dakika

19 yaşındaki Instagram fenomeni, kıskançlık krizine giren eski sevgilisi tarafından hunharca bıçaklandı!

21.09.2019 08:31

Ukraynalı Instagram modeli Olga Burdeynaya, kıskançlık krizine giren eski erkek arkadaşı tarafından 19 kez bıçaklandı. Ölüme terk edilen talihsiz genç kız, yoldan geçen bir vatandaşın ambulansı araması üzerine hastaneye kaldırılıp tedavi altına alındı.

1
Ukraynalı Instagram fenomeni Olga Burdeynaya, kıskançlık krizine giren eski erkek arkadaşının bıçaklı saldırısına uğradı.
2
Odessa şehrinde meydana gelen olayda, Olga Burdeynaya, eski erkek arkadaşı Alexei D. ile kıskançlık meselesi yüzünden tartıştı.
3
Gözü dönmüş zanlı, 19 yaşındaki Olga Burdeynaya'yı 19 kere bıçaklayıp olay yerinden uzaklaştı.
4
Karaciğer ve boynuna aldığı bıçak darbeleri ile aşırı kan kaybeden Olga, o sırada yoldan geçen bir vatandaşın ambulansı araması üzerine hastaneye kaldırılıp tedavi altına alındı.

5
Talihsiz genç kız, kendisini 19 kez bıçaklayıp ölüme terk eden eski erkek arkadaşının, mahkemeye dahi çıkmadan kefaretle serbest bırakılmasına ''Yaşadığım acı ve hayal kırıklığının sınırı yok'' diyerek isyan etti.

6
Haberler.com/ Dış Haberler

Son Dakika 19 yaşındaki Instagram fenomeni, kıskançlık krizine giren eski sevgilisi tarafından hunharca bıçaklandı! - Son Dakika

YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular