Son Dakika Haberleri: 24 yaşındaki kadın, kendisine para vermeyen sevgilisine yaptığı hareket yüzünden hapsi boyladı!

24 yaşındaki kadın, kendisine para vermeyen sevgilisine yaptığı hareket yüzünden hapsi boyladı!

1 ay önce

ABD'de, 24 yaşındaki Serina Wolfe isimli kadın, seyahat masraflarını karşılamayan sevgilisine yaptığı hareket yüzünden kendisini hapishanede buldu.

1
ABD'nin Florida eyaletinde yaşayan 24 yaşındaki Serina Wolfe isimli kadın, erkek arkadaşına New York'a seyahat edeceğini ve masrafları karşılamasını gerektiğini söyledi.
2
Sevgilisinin seyahat masraflarını karşılamayacağını söylemesi üzerine öfkelenen Wolfe, erkek arkadaşının kredi kartını çalıp bir restorana gitti.

3
Bir süre bir şeyler yiyip içtikten sonra, erkek arkadaşının kredi kartı ile garsona 5 bin dolar bahşiş bıraktı.

4
Kredi kartı çalınan 29 yaşındaki Michael Crane'nin şikayeti üzerine hakkında hırsızlık suçlaması ile dava açılan Serina Wolfe, tutuklandı.
Haber Yayın Tarihi: 17.09.2019 04:28 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Pınar Altuğ'un yeni imajı sosyal medyada olay oldu! Yorum yağmuruna tuttular Her çıkışıyla tüm dünyaya yaka silktiriyor! Bakın burcu ne Bir haftadır kayalıklarda mahsur kalan keçi, 7 saat süren çalışmanın ardından kurtarıldı Dünyaca ünlü giyim markasına büyük darbe! Kadınları cinsel obje olarak gösterdiği için reklamları kaldırıldı Dünyanın en itibarlı ülkeleri açıklandı! Bakın Türkiye kaçıncı sırada