65 yıllık aşk hikayesi! Yaşlı çift aynı gün el ele öldü - Son Dakika

65 yıllık aşk hikayesi! Yaşlı çift aynı gün el ele öldü

26 gün önce

ABD'nin Missouri eyaletinde yaklaşık 65 yıldır birlikte olan yaşlı çift kaldıkları huzurevinde aynı gün ölüme gitti. Son saatlerinde aynı yatağa yerleştirilen çift el ele öldü.

1
Yaklaşık 65 yıldır birlikte olan çift, aynı gün St.Louis bölgesinde huzurevinde öldü. Morrison çiftinin yatakları, son saatlerinde yan yana yerleştirildi ve el ele tutuşmalarına izin verildi.

2
1955'te Cadılar Bayramın'da tanışan Morrison çifti, tanıştıktan 6 ay sonra dünyaevine girdi ve o günden sonra hiç ayrılmadı.
3
İki çocukları olan çifften Jack, babasının VK Bus Lines şirketini yöneterek geçimini sağladı.
4
O günden sonra mutlu bir evlilik geçiren Morrison çiftinin, uzun evliliklerinin sırrı ise her şeyi birlikte yapmalarında saklı.

5
Jack ve Harriet başarılı evlilikleri boyunca sıradan işlerden yemek yemeğine kadar neredeyse her şeyi birlikte yaptılar.
6
Jack, kahvesini yapmak için her sabah Harriet'ten önce kalktı ve kuaföre giderken eşini arabada saatlerce bekledi. Çift, 65 yıllık sevgi dolu ilişkileri boyunca mümkün olduğu kadar birlikteydi.
7
Ayrılmaz çift Harriet ve John "Jack" Morrison, son anlarını St. Louis, Missouri yakınlarındaki Woodlands Huzurevi'nde yan yana geçirdiler.

8
86 yaşındaki Jack, 11 Ocak 2020 günü sabah saat 03.34'te öldü ve 83 yaşındaki sevgili eşi Harriet o akşam saat 23: 53'te öldü.

Haber Yayın Tarihi: 21.01.2020 02:01 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran yarışmacı! 2. soruda elendi, bin TL bile alamadı İngiliz kadın, kalça kaldırma operasyonundan hemen sonra fenalaşarak hayatını kaybetti Bir ülke panikte! İki Rus kadın koronavirüs karantinasından kaçtı 19 yaşındaki genç kızdan ilginç karar! 'Daha güçlüyüm' diyerek vücut kıllarını almayı bıraktı Gökyüzünde birden beliren meteor saniyeler içinde patlayarak kayboldu