Son Dakika Haberleri: 8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi!

8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi!

24 gün önce

Hamileliğinin son dönemlerini yaşayan ünlü oyuncu Müge Boz, hamilelik sürecinde kendisini daha dişi hissettiğini söyleyerek cesur pozlar verdi.

1
Geçtiğimiz aylarda, bikinisiyle verdiği hamilelik pozuyla büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Müge Boz, bu kez iç çamaşırlı pozlarıyla nefes kesti.
2
Eşi Caner Erdeniz ile objektif karşısına geçen Boz, ünlü fotoğrafçı Fırat Meriç'e poz verdi.
3
Hamilelik sürecinde kendisini daha kadınsı hissettiğini söyleyen Boz, ''Hayatımın en önemli dönüm noktalarından birini bu fotoğraflarla ölümsüzleştirmek istedim. Konsepti ben belirledim, kıyafetleri de kendim seçtim.

4
Cicili bicili kıyafetler istemedim. Çünkü tam tersine daha dişi, daha kadınsı, daha özgüvenli, ayakları yere basan bir ruh hali içindeyim. Hamilelik süreci, kadının en dişi ve en çekici olduğu dönem bence.'' diyerek hamilelik süreciyle ilgili görüşlerini dile getirdi.


5
6
7
8
9
10Haber Yayın Tarihi: 11.11.2019 02:29 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Son görüntüsüyle korkutmuştu! 15 kilo veren İzel, göğüs dekoltesiyle büyüledi! Taraftarların çirkin tezahüratına maruz kalan İtalyan spiker, galaya dekoltesiyle damga vurdu! Bütün kadınların bilmesi gereken 6 savunma tekniği! Sosyal medya fenomeninin başı çıplak pozlarıyla dertte! Yaşlı adamları kandırmak için kullanıyorlar Öldü sandılar! 6,5 saat kalbi duran kadın hayata döndü