Son Dakika Haberleri: Abur cubur yemekten 120 kiloya kadar çıkmıştı! 18 ayda bambaşka biri oldu

Abur cubur yemekten 120 kiloya kadar çıkmıştı! 18 ayda bambaşka biri oldu

29 gün önce

Abur cubur düşkünlüğüyle 120 kiloya kadar çıkan 32 yaşındaki İngiliz kadın, katıldığı zayıflama programıyla 18 ayda öyle bir değişti ki şimdi arkadaşları bile onu tanıyamıyor.

1
İngiltere Batı Sussex'te yaşayan, sosyal hizmet şirketinde yöneticilik yapan 32 yaşındaki Emma Aplin, 120 kiloya ulaştığında depresyonun eşiğindeydi.
2
Emma kendini bildi bileli zayıf olmamıştı ve bugüne dek herhangi bir diyet uygulamamıştı.
3
Hayatının büyük kısmını abur-cuburlar, patates cispleri ve kızartma yiyerek geçiren Emma, 120 kiloya kadar çıktı.
4
Artık aynaya artık bakamayan Emma, bir arkadaşının tavsiyesi üzerine, Slimming World (Her yaştan insanın kilo kaymetsine yardımcı olan 'Zayıflama Dünyası') programına katıldı.
5
Büyük bir azimle 18 ay içinde 60 kilo verdi.
6
Emma, verdiği kiloları sayesinde artık çok daha mutlu olduğunu, kendisine daha fazla güven duyduğunu ve zayıfladığı için bazı arkadaşlarının kendisini görünce tanıyamadığını söyledi.
7
8Haber Yayın Tarihi: 19.10.2019 02:20 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rusya'da bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca ortalık karıştı! Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular