Acemi Cadı'nın Cenk'i son haliyle olay oldu! Her paylaşımına beğeni ve yorum yağıyor - Son Dakika

Acemi Cadı'nın Cenk'i son haliyle olay oldu! Her paylaşımına beğeni ve yorum yağıyor

Bir döneme damga vuran Acemi Cadı dizisiyle tanınan Cenk Gürpınar, son haliyle büyük beğeni topladı. Oyuncunun paylaşımlarına hayranlarından beğeni ve yorum yağıyor.

1
Başrolünde Merve Boluğur'un oynadığı 'Acemi Cadı' dizisinde okul arkadaşı rolündeki 'Cenk' büyüdü ve yağız bir delikanlı oldu.
2
Sosyal medyayı aktif kullanmayan Gürpınar, yıllar içindeki değişimiyle görenleri şaşkına çevirdi. Bıyık ve sakal bıraktığı görülen genç oyuncunun fotoğrafları çok sayıda beğeni ve yorum alıyor.
3
İşte Acemi Cadı'nın Cenk'inin son hali;

4
5
6
7
8
Instagram kullanıcıları, Gürpınar'ın son haline, "Cenk her zaman en yakışıklılarıydı", "Neden bu kadar yakışıklısın ya?", "Acemi Cadı'da sana aşıktım, baya ileri görüşlüymüşüm", "Kral özledik seni" ve "Çocukluk aşkım" gibi bir yığın yorum yapıldı.
9
10
Hayat Bilgisi, Selena ve Acemi Cadı ve çeşitli reklam filmlerinde rol olan Gürpınar, yazar İnci Doğruer ile dünya evine girmişti.

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yaşlı insanların yardımına koşan güzel tenisçi Katie Boulter büyük takdir topladı Cinsel içerikli film yıldızı Elle Knox, George Floyd ile ilgili konuşma yapınca uçaktan indirildi Temelini Cumhurbaşkanı Erdoğan atmıştı! İşte kaba inşaatı biten Atatürk Kültür Merkezi'nden ilk görüntüler Tüyleri diken diken eden sır dolu olay! Anne ve bebeğinin birbirinden ayrı yapılan mezarları her seferinde yeniden birleşti Madrid Belediye Başkan Yardımcısı, gazetecinin sorusuna bacak kasını göstererek cevap verdi