Ünü tüm Türkiye'ye yayıldı! Su akan tünelde şifa bulmak için iki büklüm oluyorlar - Son Dakika

Ünü tüm Türkiye'ye yayıldı! Su akan tünelde şifa bulmak için iki büklüm oluyorlar

Bursa'da bulunan ve içinden su akan tünelden geçenlerin şifa bulduğuna inanılıyor. Tünelin şifa dağıttığını duyan hastalar bu tünelden geçmek için buraya akın ediyor.

1
Orhaneli ilçesinde bulunan 20 metre uzunluğundaki tünelin içinden su akıyor. Yüzyıllardır bu tünelden 5 ve 7 defa geçenlerin psikolojik rahatsızlıklarından kurtulduğu ve çocuğu olmayanların çocuk sahibi olduğuna inanılıyor.

2
Bu tünelin ünü ise tüm Türkiye'ye yayılmış durumda. Tünelin şifa dağıttığını duyan hastalar bu tünelden geçmek için buraya akın ediyor. Özellikle hafta sonları doğal güzellikleriyle ön plana çıkan bölge çok sayıda vatandaşı ağırlıyor.
3
İçi su dolu tünelden geçen Ali Kabran, "Buraya özellikle hafta sonları çok sayıda insan geliyor. Hafta sonları o kadar çok insan geliyor ki yürüyecek yer bulmakta zorluk çekiyorlar.
4
"Psikolojik rahatsızlığı olanlar ve çocuğu olmayanlar buradaki tünele gelip 5 veya 7 defa geçiyorlar. Bu tünelden geçince şifa bulunduğuna inanılıyor. Türkiye'nin her yerinden geliyorlar" dedi.
5
Şifa bulmak isteyenler bu tünelden ancak eğilerek geçebiliyor.
6
7

YORUMLAR (21)
  • DERSIMLI: Sevgili toplum bizdede bu cehalet yuvalari var yok duzgun baba yok munzur baba ALLAH cumlesine Lanet eylesin hepsi SIRK Yuvasidir hepsi Batil pisliktir. ALLAH deyin KURAN deyin ISLAM deyin ALLAHtan baskasina el acmayin medet ummayin. Cevap Yaz 8 1 Yayından Kaldır
  • Vatandas: ALLAH var dedim KURAN var dedim bu cehalete uymayin uydurmayin dedim benim yorumumu vermedin editor neden.! Bu cehaletide senin iki gundur yaptigin bu SIRK haberide ALLAH Goruyor bbiliyorsun degilmi.! Cevap Yaz 9 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek Eliyle balık tutan kadın neye uğradığını şaşırdı! Balığın içinden küçük balık çıktı