Afganistan'da görev yapmış ABD'li kadın asker cesur paylaşımlarıyla fenomen oldu - Son Dakika

Afganistan'da görev yapmış ABD'li kadın asker cesur paylaşımlarıyla fenomen oldu

2 ay önce

Afganistan'da görev yapmış olan 29 yaşındaki eski ABD kadın asker Caroline Elizabeth Page, Instagram'da paylaştığı cesur fotoğraflarla kısa sürede influencer oldu.

1
29 yaşındaki eski deniz piyade, Afganistan'da görev yapmış olan 29 yaşındaki eski ABD kadın asker Caroline Elizabeth Page, kısa sürede instagram'da paylaştığı fotoğraflar sayesinde influencer oldu.

2
Genç kadın yaptığı paylaşımlarla büyük para kazanan Caroline, son zamanlarda lüks bir hayat yaşıyor.
3
Askeri geçmişi olduğunu öğrenen herkesin şaşırdığını söyleyen Caroline, 2010 yılında Afganistan'a yollandığını, kadınların görev almadığı çatışma birliklerine gönderildiğini söyledi.
4
Caroline, görev yaptığı ünitede 160 kişi arasında tek kadın olmaktan gurur duyduğunu, bu pozisyonda kalarak kadınlara karşı oluşan ön yargıyı kırdığını söyledi.
5
Caroline, her ne kadar şuan Instagram fenomeni olsa ve farklı bir yaşam sürse de geçmişte yaşadığı askeri anılarını canlı tuttuğunu söyledi.
6
Çoğu insan için Afganistan gibi bir yerde görev yapmanın korkunç olduğunu ama kendisinin hayatının en güzel tecrübesi olduğunu söyledi.
7
Caroline, askerlik mesleğini çok sevmesine rağmen ruhen ve fiziken tükendiğini ve yorulduğunu hissettiği için ordudan ayrılmaya karar verdiğini söyledi.
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Haber Yayın Tarihi: 15.01.2020 05:51 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bu köyde 10 yıldır tek erkek bebek dünyaya gelmiyor! Ünlü yönetmenin 23 yaşındaki kızı yetişkin film yıldızı oldu! Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'ine sert eleştiri: Görüntü var, ses yok! Sibirya'da -30 derece soğuğa rağmen sokakta yaşıyorlar! Yürekleri acı dolu evsizlerden kareler Zemheri'nin masum güzeli Elvan'a bir de Instagram'da bakın! İddialı pozlarıyla büyülüyor