Son Dakika Haberleri: Annesinin düğününe gelmişti, gördüğü manzara karşısında şoke oldu!

Annesinin düğününe gelmişti, gördüğü manzara karşısında şoke oldu!

8 gün önce

İngiltere'de yaşayan 34 yaşındaki Kate Cunningham isimli kadın, yaşlı bir ağaçla evlenmeye karar verdi. Düğün yerine gelen oğlu, gözlerine inanamadı.

1
İngiltere Liverpool'da yaşayan 34 yaşındaki Kate Cunningham isimli kadın, hayatını yaşlı bir ağaçla birleştirmeye karar verdi. Eş olarak seçtiği yaşlı ağacın, kendisinin en büyük destekçisi olduğunu ve hiç kıskançlık yapmadığını söyleyen genç kadın, soyadını dahi değiştirdi.
2
'Yaşça büyük' anlamına gelen 'Elder' soyadını alan Kate, "Sevgilim sabah tören için hazırlanmama yardımcı oldu. Bu durumdan en çok utanan oğlum oldu. Onun için zor bir durumdu. Ancak son anda törene gelmeye karar verdi ve gözlerine inanamadı. Yanımda olması benim için çok önemliydi. Hep beraber bir aile olarak töreni gerçekleştirdik" dedi.
3
Babasının en büyük destekçisi olduğunu belirten genç kadın, ''Düğün için her şeyi organize etmemize yardımcı oldu ve kendi minibüsünü kullandı. İlk başta sadece bir fikirdi. Hayata geçirmeye kalkınca çevremden destek görmeye başladım. Hepimizin bir araya gelmesi harika oldu. Bugün bizim günümüz" dedi.
4
Aslında Kate Cunningham'ın bu tuhaf evliliğinin bir sebebi var. Vatandaşlar, Rimrose Vadisi üzerinden geçecek yol için kesilecek ağaçların hayatta kalmasını istiyor. Yolun mevcut halinin doğanın korunması açısından çok önemli olduğu vurgusu yapılıyor ancak ağaçların kesilmesini istemeyen halkın çığlıkları bir türlü duyulmuyor.
5
Bu tür eylemlerle hedeflenen şeylerin daha hızlı karşılık bulduğunu belirten Cunningham, bu evlilik ile insanların konuyu daha iyi öğrenip bilgi sahibi olacağını söyledi.
Haber Yayın Tarihi: 10.09.2019 10:02 

YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Diğer Galeriler

Süt Kardeşler'in Afife'si bakın hangi ünlünün eşi çıktı! Başını çarptıktan sonra filizlendi, 5 yılda bu hale geldi! Ölümle ilgili tüyler ürperten araştırma! Ölüler çürürken hareket edebiliyor Uzmanlar uyardı! Grip benzeri hastalık 80 milyon insanı öldürebilir Babam ve Oğlum filminin küçük yıldızı son haliyle şoke etti!