Yarış pilotluğundan istediği parayı kazanamayınca, cinsel içerikli sitede video yayınlamaya başladı - Son Dakika

Yarış pilotluğundan istediği parayı kazanamayınca, cinsel içerikli sitede video yayınlamaya başladı

25 yaşındaki pilot, motor sporlarından yeterli kazancı elde edememesini gerekçe göstererek sporculuk kariyerini noktaladı ve cinsel içerikli fotoğraf ve videoların satıldığı bir siteye içerik üretmeye başladı.

1
Avustralya'da Supercars pilotu olan Renee Gracie radikal bir karar aldı ve sporculuk kariyerini noktaladı. Başarılı sporcunun bu kararı almasının arkasında ilginç bir neden yatıyor.

2
25 yaşındaki pilot, cinsel içerikli fotoğraf ve videoların satıldığı bir siteye içerik üretmeye başladı.
3
Cinsel içerikli film yıldızı olma kararı alan Gracie, bu alanda kariyerine devam ederken kazancının ciddi oranda arttığını söyledi.
4
"Hayal edemeyeceğim bir ekonomik ferahlığa ulaştım" diyen Gracie, "Bu karardan dolayı pişman değilim. Pilotluk yaparken çok az kazanıyordum, hatta tatile gitmek için bile yeterli kazancım olmuyordu" şeklinde konuştu.
5
2015 yılında yarışmaya başlayan ancak bir süre sonra tutkusunu kaybettiğini söyleyen 25 yaşındaki Gracie, iki arkadaşının tavsiyesiyle bu işe girdiğini söylerken "Tutkum kaybolunca araç alım satımıyla uğraşmaya başladım.
6
Bir gün iki arkadaşım üye oldukları siteden bahsettiler ve ilgimi çekti. İlk başta sadece çıplak fotoğraflarla haftada 2 bin dolardan fazla kazanmaya başladım. Sonrasında ise cinsel ilişkilerimin videolarını paylaştım ve kazancım arttı.
7
"Artık kazancım, haftada 18 bin dolara kadar çıktı" ifadelerini kullandı.
8
Renee Gracie, sahip olduğu ekonomik durum nedeniyle ailesinin destek verdiğini, hatta babasının yaptığı işi çok iyi bildiğini ve kendisiyle gurur duyduğunu ifade etti.
9
10
11
12
13

YORUMLAR (4)
  • Asii: Arkadaşlar ben şu vardı grubuna şaşıyorum nasıl oluyor da tepki veremiyorlar gs sikeleri ne 8.0ankaragucu kitabında açıkladı gs şike yapmıştır diye t.direktorun biri 87 sezonu hala tff baskan çıkıp diyor ki ben şike göremedim gormediysen bari duy oku bu nedir ya yapanın yanına kar mi kalacak Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

İstanbul'un bu ilçelerinde evi olanlar yaşadı! Paraya para demeyecekler 'İç çamaşırsız sahaya çıkıyorum' diyen güzel sporcu: 18 yaşıma kadar bebek maması yedim Kennedy suikastını bilen büyük kahinin tüyler ürperten 2020 kehaneti ortaya çıktı Doğum için hastaneye gitti! Saatler sonra tüm ülkeyi yasa boğan haber geldi İrem banyosundan paylaştı: Bikini, mayo astığım yere maske astım