Ateşli oyuncu Nesrin Cavadzade yine çok iddialı! Dergi pozları yürek hoplattı - Son Dakika

Ateşli oyuncu Nesrin Cavadzade yine çok iddialı! Dergi pozları yürek hoplattı

28 gün önce

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de baş döndüren Nesrin Cavadzade, ALEM Dergisi'nin yeni sayısına verdiği pozlarla yürek hoplattı.

1
2019 yılının kendisi için çok uğurlu geçtiğini söyleyen başarılı oyuncu Nesrin Cavadzade, ALEM Dergisi için kamera karşısına geçti.
2
'Aşk Tesadüfler Sever 2' filmiyle beyaz perdede izleyici ile buluşmak için gün sayan Nesrin Cavadzade, yoğun temposuna rağmen film tadında bir çekim gerçekleştirdi.
3
Instagram pozlarıyla hayranlarının başını döndüren Cavadzade, esans üretim merkezindeki çekimlerde adeta şekilden şekle girdi.
4
Güzel oyuncu, fabrikadaki üretim makinelerinin etrafında minisiyle sere serpe poz verdi.
5
İşte Nesrin Cavadzade'nin çekiminden kareler...
İşte Nesrin Cavadzadenin çekiminden kareler...
6
'Arayıp anneme şikayet ediyorum'
Arayıp anneme şikayet ediyorum
Sosyal medyayı çok sevdiğini söyleyen Cavadzade; kötü yorumlar geldiğinde, "Valla üzülüyorum her insan gibi. Yorumları okumuyorum yalanına giremeyeceğim. Okuyorum ve bazen üzülüyorum. Arayıp anneme şikayet ediyorum. Böyle böyle yazdılar filan diye. Annem bana çok şaşırıyor. "Kızım 15 yıldır bu işi yapıyorsun hala mı ya?" diyor. Ben de "Evet, hala…" diyorum.

7
'13 yıllık en yakın dostlarım onlar'
13 yıllık en yakın dostlarım onlar
Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade'ye 1 günün nasıl geçiyor diye sorulduğunda "Sette. Şaka bir yana çalışmadığım ve kendime zaman ayırabileceğim günler azınlıkta olsa da kendime çok iyi bakmaya çalışıyorum. Erken uyanıyorum, kedilerime vakit ayırıyorum (13 yıllık en yakın dostlarım onlar), evde kahvaltı yapıyorum, spora gidiyorum, sevdiğim bir kafede oturuyorum, sevdiğim arkadaşlarımı görüyorum, haftada en azından bir günü bakım günü ilan edip masaja ya da cilt bakımına gidiyorum, her zaman güzel besleniyorum. Üç aşağı beş yukarı hayatım böyle geçiyor." dedi.
8
'Şeker yerine yağ yiyorum'
Şeker yerine yağ yiyorum
Cavadzade, formda kalmasının sırrını "Şeker yerine yağ yiyorum. Unlu hiçbir şey tüketmiyorum. Bakliyat da çok az. Sebze, meyve, kuruyemişler, bolca balık ve bazen başka protein kaynakları ile besleniyorum." sözleriyle açıkladı. Hem çok naif hem de bir o kadar sert bir duruşa sahip olan güzel oyuncu bunu Aslan kadını olmasına bağlıyor…" O sertlik oradan geliyor herhalde. Ama aynı zamanda çok da romantik ve duygusalım. Yani yeterince sabreden birisi o sert görüntümün ardında pamuk gibi bir kalbim olduğunu görür.
9

Haber Yayın Tarihi: 14.11.2019 04:39 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Muhabiri canlı yayında taciz etmişti! Ağır siklet şampiyonu Anthony Joshua'nın karşısına çıkacak Ünlü oyuncu 'göğüs arkadaşım' notuyla emziren fotoğrafını paylaştı, beğeni butonu çöktü! Bileğini burktuğu için hastaneye gitti! 12 ay ömrü kaldığını öğrendi Hem kansere karşı koruyor hem de çocuk sahibi yapıyor! Herkes normal bir aile sanıyordu, meğer eşcinsel ilişki imparatorluğu işletiyorlarmış