Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! - Son Dakika

Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim!

26 gün önce

Hollywood'daki cesur sahneleriyle bilinen 34 yaşındaki ABD'li oyuncu Scarlett Johansson, kariyerine dair olay açıklamalarda bulundu.

1
Hollywood'un en güzel kadınlarından biri kabul edilen ABD'li oyuncu Scarlett Johansson, oyunculuk hayatına dair ilginç itiraflarda bulundu.
2
Henüz 20'li yaşlarındayken kendisine +18 roller verilmesinden şikayet eden Johansson, sektörde kalıcı olmak uğruna kabul ettiği bu rollerin başına bela olduğunu söyledi.
3
Johansson'a göre kendisine genel olarak ''Baştan çıkarıcı, şuh ve ayartıcı'' kadın rolleri veriliyordu.
4
Sektörde devamlılığını sağlamak için bu rolleri genç yaşta kabul ettiğini söyleyen 34 yaşındaki oyuncu, zamanla cinsel bir objeye dönüştüğünü belirterek üzerine yapışan bu etiketten uzun süre kurtulamadığını söyledi.
5
Bir grup erkek tarafından cinselleştirildiğini anlatan yıldız, 'ayartıcı' yaftasından kurtulduğu için çok mutlu olduğunu da ekledi.
6
7
8
9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 17.11.2019 10:46 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Muhabiri canlı yayında taciz etmişti! Ağır siklet şampiyonu Anthony Joshua'nın karşısına çıkacak Ünlü oyuncu 'göğüs arkadaşım' notuyla emziren fotoğrafını paylaştı, beğeni butonu çöktü! Bileğini burktuğu için hastaneye gitti! 12 ay ömrü kaldığını öğrendi Hem kansere karşı koruyor hem de çocuk sahibi yapıyor! Herkes normal bir aile sanıyordu, meğer eşcinsel ilişki imparatorluğu işletiyorlarmış