Ayşen Gruda'yla, Müjdat Gezen'in nişan attığını biliyor muydunuz? - Son Dakika

Ayşen Gruda'yla, Müjdat Gezen'in nişan attığını biliyor muydunuz?

28 gün önce

Ayşen Gruda ile çok yakın dost olan Müjdat Gezen'in, bir zamanlar nişanlı olduğunu duymuş muydunuz? İşte alevlenen bir aşkın, sonsuz dostluğa dönüştüğü hikayenin aslı...

1
Bir zamanlar Ayşen Gruda ve Müjdat Gezen nişanlıydı!
Bir zamanlar Ayşen Gruda ve Müjdat Gezen nişanlıydı!
Müjdat Gezen askerdeyken Ayşen Gruda'ya sinirlenip yüzüğü tuvalete atmış. Müjdat Gezen'in anlattıklarına göre resmen zorlamış flört için. Çok peşinden koşmuş.

2
Müjdat Gezen'e nispet yapar gibi 'Başkasıyla evleniyorum' demiş!
Müjdat Gezene nispet yapar gibi Başkasıyla evleniyorum demiş!
Beraber katıldıkları bir röportajlarında konuşan Müjdat Gezen; Çok peşinden koştum ama bunun karşılığında ne oldu? Bir gün Ayşen bana, 'Ben başkasıyla evleniyorum' dedi!
3
Ayrılığın sebebi: kıskançlık!
Ayrılığın sebebi: kıskançlık!
Hem de bunu yoktan bir sebepten yapmış Ayşen Gruda. Askerden izin alıp gelen Müjdat Gezen bir filmde asistanlık yapmış. Pervin Par'ın kıyafetleriyle taklit yapmış.

4
Ayşen Gruda, Pervin Par'ın taklidini yapmasını çok kıskanmış
Ayşen Gruda, Pervin Parın taklidini yapmasını çok kıskanmış
"İntikam için! Aslında, çocukça bir şey diyeyim. Bu yine askerden izne geldi; 'Yasak Sokaklar' isminde bir film çekiliyor ve Müjdat da orada asistan. Bir gün baktım ki filmde oynayan Pervin Par'ın kirpiğini takmış, kıyafetlerini giymiş, taklitler yapıyor. Çok sinirlendim. Neden başkasının elbiselerini değil de Pervin'inkileri giyiyor diye..."
5
Yine de aralarında küslük olmamış
Yine de aralarında küslük olmamış
İkisi de ayrı ayrı insanlarla evlenip mutlu olmuşlar. Gırgıriye, Görgüsüz gibi filmlerde arkadaşça çalışmışlar.
6
Kızları da dost!
Kızları da dost!
Hatta kızları Elvan Gruda ve Elif Gezen de arkadaşlarmış.


Haber Yayın Tarihi: 23.01.2020 03:53 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü yönetmenin 23 yaşındaki kızı yetişkin film yıldızı oldu! Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'ine sert eleştiri: Görüntü var, ses yok! Sibirya'da -30 derece soğuğa rağmen sokakta yaşıyorlar! Yürekleri acı dolu evsizlerden kareler Zemheri'nin masum güzeli Elvan'a bir de Instagram'da bakın! İddialı pozlarıyla büyülüyor 3 çocuğunun bulunduğu aracı ateşe veren eski yıldız sporcu kendisini bıçaklayarak intihar etti