Banyoya giren genç kadın hayatının şokunu yaşadı! Duyan kulaklarına inanamıyor - Son Dakika

Banyoya giren genç kadın hayatının şokunu yaşadı! Duyan kulaklarına inanamıyor

28 gün önce

Avustralya'nın Melbourne kentinde yaşayan 23 yaşındaki model Erin Langmai, banyoda hayatının şokunu yaşadı.

1
23 yaşındaki model Erin Langmaid, Avustralya'nın Melbourne kentinde nişanlısıyla birlikte yaşıyordu. Hiç kilo almamıştı, sabah bulantısı, baş dönmesi gibi herhangi bir hamilelik belirtisine sahip değildi.
2
Alkol tüketmeme ya da yeme-içme konusunda titiz davranmamıştı.
3
Nişanlısı Dan Carty ile aynı evi paylaşan Erin, bir gün banyoya girdi.
4
Nişanlısı Dan o anı şu sözlerle ifade etti: "Büyük bir çığlık duydum ve hemen Erin'in yanına banyoya koştum, kapıyı açtığımda Erin'i gördüm, yerdeydi ve onun için çok endişelendim. Sonra ise bebeğimizin kafasını gördüm. Kendi kendime 'Bir kişi girdiler iki kişi çıkacaklar' diye düşündüm."
5
Bebeğini dünyaya getirene kadar hamile olduğundan bihaber olan 38 beden model Erin, doğum yaptığı güne kadar neredeyse hiç kilo almadı. Gardırobundaki giysilerin hepsini, o güne dek giymeye devam etti.
6
Erin çıktığında, 3.4 kilogram ağırlığındaki sağlıklı bebeğini kucağında tutuyordu.
7
Çiftin bebeklerii 37'nci haftada dünyaya geldi. Erin ve Dan, kızlarının adını Isla koydu.
8
"Hayatımın şokunu yaşadım" diyen Erin, bu beklenmedik sürprizin hayatına renk kattığını söylüyor.
9
Dan ve Eric'in mucize bebekleri Isla...
10
Uzmanların yaptığı açıklamaya göre, her 500 kadından biri 20'nci haftaya kadar hamile olduklarından haberdar olmuyor. Her 2500 kadından biri ise, doğum yapmaya başlayana dek hamile olduğunu bilmiyor.
11
12
13
14
15
16
17

Haber Yayın Tarihi: 14.11.2019 11:02 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Muhabiri canlı yayında taciz etmişti! Ağır siklet şampiyonu Anthony Joshua'nın karşısına çıkacak Ünlü oyuncu 'göğüs arkadaşım' notuyla emziren fotoğrafını paylaştı, beğeni butonu çöktü! Bileğini burktuğu için hastaneye gitti! 12 ay ömrü kaldığını öğrendi Hem kansere karşı koruyor hem de çocuk sahibi yapıyor! Herkes normal bir aile sanıyordu, meğer eşcinsel ilişki imparatorluğu işletiyorlarmış