Son Dakika Haberleri: Bebekli kadına büyük ayıp! Trende kimse yer vermeyince yere oturup emzirdi

Bebekli kadına büyük ayıp! Trende kimse yer vermeyince yere oturup emzirdi

4 ay önce

İngiltere'de bebekli bir anne, trende bebeğini emzirmek için yolculardan yer istedi. Kimse kabul etmeyince yere oturup emzirmek zorunda kaldı.

1
İngiltere'de yaşayan 22 yaşındaki Sophie Molineux, bebeğiyle Shropshire şehrinden Ludlow şehrine trenle seyahat ediyordu.

2
30 dakikalık yolculuk sırasında karnı acıkan bebeğini emzirmek için trende oturan diğer yolculardan izin istedi. Sophie'nin bebeğini ayakta emzirmesi mümkün değildi ve oğlu Chester ağlıyordu..
3
Şoke eden fotoğraf, Sophie'nin vagonun zemininde Chester'ı emzirdiğini gösteriyor!
Şoke eden fotoğraf, Sophienin vagonun zemininde Chesterı emzirdiğini gösteriyor!
Kimse yer vermeyi kabul etmeyince Sophie, mecburen kirli yere oturup bebeğini emzirmek zorunda kaldı.

4
Hem yer vermediler hem de garip garip baktılar!
Hem yer vermediler hem de garip garip baktılar!
Sophie Molineux, çocuğunu emzirmek istediği sırada aynı kompartımanda 50 kişi olduğunu, bu kişilerden yer istediğini ve kimsenin kendisine yer vermediğine çok şaşırdığını söyledi. Kirli zeminde oturup çocuğunu emzirirken insanların kendisine tuhaf bir şekilde baktıklarını ama kimsenin bir şey yapmadığını ekledi.



Haber Yayın Tarihi: 23.08.2019 08:14 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti! Hükümet için çalışıyordu, çıplak fotoğrafları ortaya çıkınca hayatı tepetaklak oldu 'Arılar bana bir şey yapmaz' dedi, yarı çıplak peteklerin arasına daldı! İşte Benim Stilim'le ünlenen Niran Yalaz, estetik operasyonlarla bambaşka biri oldu!