Son Dakika Haberleri: Bebekli kadına büyük ayıp! Trende kimse yer vermeyince yere oturup emzirdi

Bebekli kadına büyük ayıp! Trende kimse yer vermeyince yere oturup emzirdi

25 gün önce

İngiltere'de bebekli bir anne, trende bebeğini emzirmek için yolculardan yer istedi. Kimse kabul etmeyince yere oturup emzirmek zorunda kaldı.

1
İngiltere'de yaşayan 22 yaşındaki Sophie Molineux, bebeğiyle Shropshire şehrinden Ludlow şehrine trenle seyahat ediyordu.

2
30 dakikalık yolculuk sırasında karnı acıkan bebeğini emzirmek için trende oturan diğer yolculardan izin istedi. Sophie'nin bebeğini ayakta emzirmesi mümkün değildi ve oğlu Chester ağlıyordu..
3
Şoke eden fotoğraf, Sophie'nin vagonun zemininde Chester'ı emzirdiğini gösteriyor!
Şoke eden fotoğraf, Sophienin vagonun zemininde Chesterı emzirdiğini gösteriyor!
Kimse yer vermeyi kabul etmeyince Sophie, mecburen kirli yere oturup bebeğini emzirmek zorunda kaldı.

4
Hem yer vermediler hem de garip garip baktılar!
Hem yer vermediler hem de garip garip baktılar!
Sophie Molineux, çocuğunu emzirmek istediği sırada aynı kompartımanda 50 kişi olduğunu, bu kişilerden yer istediğini ve kimsenin kendisine yer vermediğine çok şaşırdığını söyledi. Kirli zeminde oturup çocuğunu emzirirken insanların kendisine tuhaf bir şekilde baktıklarını ama kimsenin bir şey yapmadığını ekledi.Haber Yayın Tarihi: 23.08.2019 08:14 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

24 yaşındaki kadın, kendisine para vermeyen sevgilisine yaptığı hareket yüzünden hapse düştü! İngiltere'de üniversite sınavını kazanan öğrenciler, eğlencenin dozunu fena kaçırdı! Bozuk burger etini yiyen 10 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti Otel odasında tek gecelik ilişki yaşayan ünlü oyuncuya şantaj şoku! Seksenler dizisinin Rukiye'sini gören tanıyamıyor! Mide ameliyatıyla bambaşka biri oldu