Boşanma öncesi sınırları yıktı geçti! Kim Kardashian bu kez tamamen soyundu - Son Dakika

Boşanma öncesi sınırları yıktı geçti! Kim Kardashian bu kez tamamen soyundu

27.02.2021 15:36

Eşi Kanye West ile boşanma aşamasında olan reality şov yıldızı Kim Kardashian, kendi markasının reklam çekiminde çırılçıplak poz verdi.

1
Dünyanın en gözde çiftlerinden biri olan Kim Kardashian ile Kanye West, evliliklerinin sonuna geldi.
2
Hayatında yeni bir sayfa açmayı planlayan ABD'li reality şov yıldızı Kim Kardashian şu sıralar tamamen işine odaklanmış durumda.
3
40 yaşındaki dünyaca ünlü realite şov yıldızı kendi korse ve çorap markası Skims için altında sadece çorap olan üstsüz bir poz verdi.
4
Kim Kardashian katıldığı bir programda eşi Kanye'nin artık açık giyinmesini istemediğini dile getirmişti.

5
Bu paylaşım "Kardashian, boşanmak üzere olduğu eşi Kanye West'e adeta nispet yapıyor" yorumlarının yapılmasına sebep oldu.
6
Kimi sosyal medya kullanıcıları ise yıldız ismin artık özgür olduğunu, bundan sonra istediği şekilde poz vermesinin sorun teşkil etmeyeceğini söyledi.
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Boşanma öncesi sınırları yıktı geçti! Kim Kardashian bu kez tamamen soyundu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

2021'nin ilk bomba ayrılık haberi geldi! Jennifer Lopez, uzatmalı nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrıldığını duyurdu Topraktan tabut fışkırdı! Arkeologları şaşırtan içindeki insanlar değil, tabutun şekli oldu Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez