Son Dakika Haberleri: Brezilyalı model sadece Instagram'da fotoğraf paylaşarak paraya para demiyor!

Brezilyalı model sadece Instagram'da fotoğraf paylaşarak paraya para demiyor!

2 ay önce

Miami'de yaşayan 26 yaşındaki Brezilyalı model Natalia Garibotto, sosyal medya hesabından bronz vücudunun fotoğraflarını paylaşarak yılda 300 bin dolar (1 milyar 700 bin lira) kazanıyor.

1
1,3 milyon takipçiye sahip Brezilyalı model Natalia Garibotto, kazandığı paranın yanı sıra her gün takipçilerinden yüzlerce evlenme teklifi alıyor.
2
Banyo yaptığım suyu satmamı istiyorlar!
Banyo yaptığım suyu satmamı istiyorlar!
Garibotto, hayranlarının sürekli yanına yaklaşıp kendisinden banyoda kullandığı sudan satmasını istediğini söyledi.
3
Hem kadın hem de erkek takipçilerinin kendisini örnek aldığını söyleyen Garibotto, takipçilerinin her hafta spora gidip daha güzel bir vücuda sahip olmak için çabaladıklarını görmenin kendisini mutlu ettiğini açıkladı.
4
Fotoğraf başına 5 bin dolar kazanıyorum
Fotoğraf başına 5 bin dolar kazanıyorum
İki yıl önce sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflar ile para kazanmaya başladığını söyleyen Garibotto, şu an fotoğraf başına 5 bin dolar kadar para kazandığını söyledi.
5
Garibotto, mutlu olmak istiyen insanın kendisini ile barışık olması gerektiğini ve vücuduna gereken özeni göztermesi gerektiğini söyledi.
6
Garibotto, her gün üç saatini spor salonunda harcıyor ve vücudunun mükemmel bir tonda olması için güneşlenmeyi ihmal etmiyor.
7
8
9
10


Haber Yayın Tarihi: 17.07.2019 10:25 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Hollandalı kadın futbolcu Anouk Hoogendijk, güzelliğiyle nefes kesiyor! Güzelliğiyle bir döneme damga vuran Marilyn Monroe'nun cesediyle ilgili şoke eden gerçek, yıllar sonra ortaya çıktı! Kadın dizisinin yıldızı Özge Özpirinçci, kendisini bikinili görüntüleyen magazincilere ters köşe yaptı! Üniversite sınav sonuçları açıklanan binlerce öğrenci, kendilerini sokaklara attı! Eğlencenin dozu fena kaçtı Fırtınadan korunmak için sığındığı konteynerde, ölümle burun buruna geldi!