Burun estetiği olmak için bıçak altına yatan genç kadının, operasyon esnasında kalbi durdu! - Son Dakika

Burun estetiği olmak için bıçak altına yatan genç kadının, operasyon esnasında kalbi durdu!

5 ay önce

İngiltere'de 21 yaşındaki Maria Chiara isimli genç kadın, kendisine doğum günü hediyesi olarak burun estetiği yaptırmaya karar verdi. Operasyon için bıçak altına yatan talihsiz kadının, işlem esnasında kalbi durdu. Genç kadın sonrasında tedavi için alındığı yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybetti.

1
İngiltere'de yaşayan ve burnunun görüntüsünü beğenmeyen 21 yaşındaki Maria Chiara Mete, kendisine doğum günü hediyesi olarak burun estetiği yaptırmaya karar verdi.
2
Ameliyat için İtalya'ya giden Maria'nın, operasyon esnasında kalbi durdu.
3
Doktorların müdahalesi ile kalbi tekrar çalıştırılan Maria'nın beyni ağır hasar gördü.
4
Ameliyattan çıkarılıp yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Maria, bir kaç gün sonra hayatını kaybetti.
5
Maria'nın işlem esnasında fenalaşmasına neyin sebep olduğu tam olarak bilinmezken, ameliyat sırasında kendisine verilen oksijenin kesildiği ve doktorların bunu sonradan fark ettikleri tahmin ediliyor.

Haber Yayın Tarihi: 16.07.2019 07:55 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bileğini burktuğu için hastaneye gitti! 12 ay ömrü kaldığını öğrendi Hem kansere karşı koruyor hem de çocuk sahibi yapıyor! Herkes normal bir aile sanıyordu, meğer eşcinsel ilişki imparatorluğu işletiyorlarmış Muhteşem Yüzyıl'ın Şeker Ağa'sı 65 kilo verdi, bambaşka biri oldu! Kim inanır 55 yaşında olduğuna! Ünlü oyuncu fiziğiyle genç kızlara taş çıkartıyor