Son Dakika Haberleri: Burun estetiği olmak için bıçak altına yatan genç kadının, operasyon esnasında kalbi durdu!

Burun estetiği olmak için bıçak altına yatan genç kadının, operasyon esnasında kalbi durdu!

2 ay önce

İngiltere'de 21 yaşındaki Maria Chiara isimli genç kadın, kendisine doğum günü hediyesi olarak burun estetiği yaptırmaya karar verdi. Operasyon için bıçak altına yatan talihsiz kadının, işlem esnasında kalbi durdu. Genç kadın sonrasında tedavi için alındığı yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybetti.

1
İngiltere'de yaşayan ve burnunun görüntüsünü beğenmeyen 21 yaşındaki Maria Chiara Mete, kendisine doğum günü hediyesi olarak burun estetiği yaptırmaya karar verdi.
2
Ameliyat için İtalya'ya giden Maria'nın, operasyon esnasında kalbi durdu.
3
Doktorların müdahalesi ile kalbi tekrar çalıştırılan Maria'nın beyni ağır hasar gördü.
4
Ameliyattan çıkarılıp yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Maria, bir kaç gün sonra hayatını kaybetti.
5
Maria'nın işlem esnasında fenalaşmasına neyin sebep olduğu tam olarak bilinmezken, ameliyat sırasında kendisine verilen oksijenin kesildiği ve doktorların bunu sonradan fark ettikleri tahmin ediliyor.Haber Yayın Tarihi: 16.07.2019 07:55 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

107 yıl önce batan Titanic'in son hali şoke ediyor! Resmen eridi Aşk Adası'nın fenomen güzeli, paylaştığı cinsel ilişki videosuyla pes dedirtti! Kraliçe Elizabeth'in oğlu şimdi yandı! Cinsel istismar kanıtlandı Troya'da büyük keşif! Kuruluş tarihi 600 yıl geriye gitti Yatak odasında unuttuğu fantezi kelepçesi yüzünden annesine rezil oldu!