Cüce striptizci, sevgilisini başka kadınla basınca dehşeti yaşatmıştı! Şimdi başı belada - Son Dakika

Cüce striptizci, sevgilisini başka kadınla basınca dehşeti yaşatmıştı! Şimdi başı belada

21.10.2019 14:00

'Cüce Bridget' lakabıyla tanınan Cheryl Murphy isimli direk dansçısı, aldatıldığını öğrenince sevgilisini bacağından bıçaklamıştı. Murphy'nin, bu saldırıyı önceden planladığı ortaya çıktı.

1
Aynı zamanda cinsel içerikli film yıldızlığı da yapan 38 yaşındaki Bridget, sevgilisini başka bir kadınla yatakta basınca gözü döndü. Erkek arkadaşını bacağından bıçakladı.
2
'Cüce Bridget'' sahne adıyla bilinen Cheryl Murphy isimli direk dansçısı, geçtiğimiz günlerde kendisini aldatan sevgilisini bıçakladığı için Las Vegas'ta tutuklanmıştı.
3
Erkek arkadaşı bu olaydan hafif yaralanmayla kurtulurken Bridget gözaltına alınıp kefaretle serbest bırakılmıştı.
4
Saldırıyı önceden mi planladı?
Saldırıyı önceden mi planladı?
Yeni bir iddiaya göre 'Cüce Bridget', sosyal medya hesabından sevgilisinin kendisini aldattığını öğrendi ve zaman kaybetmeden sevgilisinin evinin yolunu tuttu.
5
Yani bu aniden gelişen bir şey değildi ve 'Cüce Bridget' sevgilisinin evine aslında suç işlemek amacıyla girdi. İddiaya göre striptizci, saldırıyı çoktan planlamıştı.
6
Eğer ki bu iddia kanıtlanırsa ünlü striptizci, parmaklılar ardında 15 yıl yatabilir.
7
8
Hollywood yıldızları Samuel L. Jackson ve Colin Farrell ile birlikte S.W.A.T. filminde de rol alan "Cüce Bridget" lakaplı Cheryl Murphy, yetişkin filmleri kariyerine 20 yıl önce başlamıştı.
9
10
Bugüne kadar 50'den fazla filmde rol alan Murphy, 2010 yılında Rihanna'ya kucak dansı yapmıştı.
11
12

Son Dakika Cüce striptizci, sevgilisini başka kadınla basınca dehşeti yaşatmıştı! Şimdi başı belada - Son Dakika

YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı