Son Dakika Haberleri: Daha yeni evlenmişlerdi! Ünlü oyuncu, karısını direk dansçısıyla aldattı

Daha yeni evlenmişlerdi! Ünlü oyuncu, karısını direk dansçısıyla aldattı

23 gün önce

Kimi üvey kızıyla evlendi, kimi karısını direk dansçısıyla aldattı. İşte yıllarca konuşulan 10 magazin skandalı...

1
Fergie/ Josh Duhamel
Fergie/ Josh Duhamel
Ünlü şarkıcı Fergie, sevgilisi Josh Duhamel ile evlendikten birkaç hafta sonra aldatıldı. Ancak Fergie, kendisini bir striptizciyle aldatan kocasını affederek evliliğini bitirmeyeceğini duyurdu

2
Roman Polanski
Roman Polanski
Ünlü yönetmen Roman Polanski, 1977 yılında 13 yaşında bir kızla cinsel ilişkiye girdiği gerekçesiyle, kendini demir parmaklıklar ardında buldu. Daha sonra serbest bırakılan Polanski, İsviçre'deki bir dağ evinde 'elektronik izleme' ile ev hapsine alındı.

3
David Letterman
David Letterman
Ünlü televizyoncu David Letterman, program ekibinde yer alan kadınlarla cinsel ilişkiye girdiğini itiraf edip eşinden özür diledi.
4
Tiger Woods
Tiger Woods
Ünlü golf oyuncusu Tiger Woods'ın, eşini toplam 11 kadınla aldattığı ortaya çıktı.

5
Abi Titmuss
Abi Titmuss
Güzel oyuncu Abi Titmuss'un, bir kadınla sevişirken çekilmiş videosu ortalığı karıştırdı. Titmuss'un daha önce, eski sevgilisiyle yer aldığı bir cinsel ilişki kasedi daha ortaya çıkmıştı.

6
Patrizia D'Addario - Berlusconi
Patrizia DAddario - Berlusconi
Eskort kız Patrizia D'Addario, önceki İtalya başbakanı Berlusconi'nin, gecelerin aranan adamı olduğunu itiraf etti. D'Addario, kızların Berlusconi'yi kapmak için yarıştığını ancak Berlusconi'nin kendisini seçtiğini söyledi. D'Addario, bu tek gecelik kaçamağın Berlusconi'ye pahalıya patladığını da belirtti.
7
Hugh Grant
Hugh Grant
Ünlü aktör Hugh Grant, 1995 yılında kendi otomobilinde cinsel ilişki işçisiyle sevişirken paparazzilere yakalandı. Olayın duyulması üzerine sevgilisi Liz Hurley, ünlü aktör Hugh Grant'ı terk etti. Yaşananlar üzerine açıklama yapma gereği duyan Hugh Grant ise yaptığının affedilemez olduğunu kabul etti.
8
Britney Spears
Britney Spears
Pop yıldızı Britney Spears, 2004 yılında o dönem sevgilisi olan eski eşi Kevin Federline ile Stockholm'deki bir parkta cinsel ilişkiye girerken yakalandı. Rahat tavırlarıyla dikkat çeken ikili, gazetecilerin kendilerini görüntülediğini anlayınca kameralara poz verdi.


9
Woody Allen
Woody Allen
Yönetmen ve müzisyen Woody Allen'ın adı, Eşi Mia Farrow'un evlatlığı Soon Yi- Previn ile aşk dedikodularına karıştı ve bu skandal Allen tarafından da doğrulandı.
10
Woody Allen kendisinden 35 yaş küçük Soon Yi ile dünyaevine girdiğinde Allen 56, Soon Yi 21 yaşındaydı.Haber Yayın Tarihi: 13.11.2019 08:19 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Belediyelerin kar diyaloğu gülümsetti: Temizliğe başladık kanka! Anavatanı Vietnam ama Muğla'da da yetişiyor! Bir tas çorbası 350 dolar 'Çocuklara yardım' için İngiltere'den yola çıktı, koşarak 1 yılda İstanbul'a vardı! Estetik operasyonlarla bambaşka birine dönüşen Zara'nın son haline eleştiri yağdı! Emmy Ödülü'nü kazanan ilk Türk Haluk Bilginer sanıyorduk! Kimsenin bilmediği gerçek ortaya çıktı