Son Dakika Haberleri: Doğduğunda kolları ve bacakları olmayan genç kadın, azmiyle tüyleri diken diken ediyor!

Doğduğunda kolları ve bacakları olmayan genç kadın, azmiyle tüyleri diken diken ediyor!

5 ay önce

ABD'de doğuştan kol ve bacakları olmayan Amy Brooks isimli genç kadın, azim dolu hikayesiyle kendine hayran bırakıyor.

1
ABD'nin Pensilvanya eyaletinde yaşayan 37 yaşındaki Amy Brooks, doğuştan kolları ve bacakları olmayan bir genç kız.
2
Amy, doğumundan kısa bir süre sonra biyolojik ailesi tarafından terk edildi ve başka bir aile tarafından evlat edinildi.
3
Kendisini evlat edinen aile ile kuvvetli bir bağ kuran Amy, kolları olmadığı için kendisini hiçbir zaman yetersiz hissetmedi.
4
5
Amy duygularını "Hikayemi başkalarıyla paylaşabilmeyi seviyorum, çünkü mesajımın benim gibi yaşamak zorunda kalan insanlar için önemli bir şey olduğuna inanıyorum.'' sözleriyle anlatıyor.
6
Amy yemeğini kendi yiyor,
7
dikiş makinesi kullanıyor,
8
Amy'yi evlat edinen aile, ''Onu hep bağımsız yaşayabilmesi ve bir mindere mahkum olmaması için teşvik ettik ancak bu kadar ileri gidebileceğini tahmin etmiyorduk.'' sözleriyle kızlarına olan hayranlıklarını dile getiriyor.
9
Zaman zaman protez kollarını takan Amy'nin, insanlara kolsuz da günlük işlerini yerine getirebildiğini anlatan bir YouTube kanalı da var.
10
hatta ütüsünü bile kendi yapıyor.
11
12
13
14
Dikiş makinesi kullanmanın en büyük hobileri arasında yer aldığını söyleyen Amy, kendi elleriyle diktiği çantaları internet üzerinden satıyor.Haber Yayın Tarihi: 16.07.2019 10:12 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü model Kendal Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor İnsanlığımızdan utandıran kare! Hamile karısına kimse yer vermeyince bakın ne yaptı Vedat Milor'dan, evliliğini yorumlayan takipçisine bomba cevap: Parası için evlendim!