Donan göl üzerinde hatıra fotoğrafı çektirdiler! Ortaya birbirinden ilginç kareler çıktı - Son Dakika

Donan göl üzerinde hatıra fotoğrafı çektirdiler! Ortaya birbirinden ilginç kareler çıktı

28 gün önce

Kış mevsimini seversiniz ya da sevmezsiniz ama bir gerçek var ki çoğu güzel detaylar kış aylarını sevdirmeye yetiyor da artıyor. Kar yağışının güzelliği, donan göllerin muhteşem görüntüsü... İşte bir güzel manzara da cennet vatanımızdan... Bayburt'ta objektiflere yansıyan görüntüler, efsane film Eternal Sunshine of the Spotless Mind (Sil Baştan) filmini aklımıza getirmedi değil hani...

1
Yurt genelinde etkisini gösteren soğuk hava Bayburt'ta bulunan Gökçedere Gölü'nün donmasına neden oldu. Vatandaşlar donan gölde hatıra fotoğrafı çektirdi.
2
Bayburt'ta hava sıcaklığı, sıfırın altında 15 derece ölçülürken, Gökçedere Gölü'nün yüzeyi buz tuttu.

3
Kent sakinleri, donan gölün üzerinde yürüyüp, fotoğraf çektirdi.

4
Karadeniz Bölgesi'nin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı ve soğuk hava, günlük yaşamı olumsuz etkiledi.

5
Kar ve buzlanma nedeniyle birçok köy yolu, ulaşıma kapanırken, Bayburt'ta hava sıcaklığı, sıfırın altında 15 derece ölçüldü.
6
Kült filimler arasında hatrı sayılır bir yeri olan "Eternal Sunshine of the Spotless Mind" filminin en etkileyici sahnesi olan donan göl üzerindeki kareyi, bir vatandaş Gökçedere Gölü'nde canlandırdı. Ortaya ise eğlenceli görüntüler çıktı.

7
Eternal Sunshine of the Spotless Mind (Sil Baştan)
Eternal Sunshine of the Spotless Mind (Sil Baştan)
8
Kentte kar yağışının ardından Gökçedere Gölü'nün yüzeyi buz tuttu, Kabaçayır köyündeki bazı çeşme ve dereler ise dondu.


9

Haber Yayın Tarihi: 22.01.2020 01:41 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

73 yaşındaki Sylvester Stallone perişan halde! Gerçek çok geçmeden ortaya çıktı Para kazanmak için bunu da yaptılar! İnsan sağlığını hiçe sayıp 'yemelik' kum satıyorlar Pet şişe suların üzerindeki bu tarihe dikkat! Tehlike saçıyor 3 bin kişi kayanın altında! Bu kasabada yaşamak yürek ister Yeni doğmuş bebekleri hedef aldı! 38 yaşındaki kadının şeytani planı kan dondurdu