Son Dakika Haberleri: Dünyaca Ünlü 2 Yıldız, Kimya Testindeki Halleriyle Çok Yanlış Anlaşıldı

Dünyaca Ünlü 2 Yıldız, Kimya Testindeki Halleriyle Çok Yanlış Anlaşıldı

7 ay önce

Milo Ventimiglia ve Mandy Moore yeni dizileri için kimya testine girdiler! İşte o sahneler ve hayranlarının yorumları...

1
İki ünlü oyuncu Milo Ventimiglia ve Mandy Moore'un NBC stüdyolarında çekilen bu görünteleri ilk kez yayınlandı. İlk bakışta kameralara yakalanmış gibi görünen iki ünlü yıldız aslında 'kimya testindeler.'
2
Nasıl mı anlatalım? Milo Ventimiglia ve Mandy Moore yeni çekilen bir televizyon serisi için cast seçmelerine katıldılar. Zorlu seçmelerde Mandy Moore üçüz bebek bekleyen bir anneyi Milo Ventimiglia ise bir babayı canlandırıyor.
3
İkilinin ekranda uyumlu olup olmayacakları ise doğum sancısı sahnelerinin çekimleriyle belirlendi. İki partner uyumlu bir çift özelliği gösterip gösteremeyeceklerini kameralar karşısında kanıtlamak zorundaydılar.
4
Kimya testinden başarıyla geçen iki ünlü ismin fotoğrafları yayınlanınca hayranları tarafından 'gerçek sandık' diye yorumlar aldı.
5
İşte seçmelerden bir kaç sahne...

6
7

YORUMLAR


Diğer Galeriler

10 Bin Erkekle Birlikte Oldu! Eski Cinsel İlişki İşçisinden, Akılalmaz İtiraflar Marmara Denizi'nde İlk Kez Bulundu! Gören Telefonuna Sarıldı Abdullah Gül'ün Övgüler Yağdırdığı Yeni Zelanda Başbakanının Eski Mesleği Şoke Etti! Bu Sihirli Madde Boy Uzatıyor, Kansere Yakalanma Riskini Düşürüyor! Herkes Model Sanıyor Ama Mesleği Çok Başka!