Dünyanın en zengin 4. insanı Warren Buffett, tuşlu telefonu bırakıp ilk akıllı telefonunu aldı! - Son Dakika

Dünyanın en zengin 4. insanı Warren Buffett, tuşlu telefonu bırakıp ilk akıllı telefonunu aldı!

2 ay önce

Yaklaşık 90 milyar dolar servetiyle dünyanın en zengin 4. insanı olan Warren Buffett, vazgeçmediği tuşlu telefonunu sonunda terk etti ve ilk akıllı telefonunu aldı.

1
ABD'li milyarder iş insanı Warren Buffett sonunda tuşlu telefonlardan vazgeçerek herkesi şaşırttı.
2
Pazartesi günü CNBC'de yayınlanan 'Squawk Box' isimli programa konuk olan 89 yaşındaki milyarder ilk akıllı telefonunu aldığını açıkladı.
3
Buffett, tercihini Apple'ın geçtiğimiz yılın eylül ayında tanıttığı iPhone 11 modelinden yana kullandı.
4
Apple'ın en büyük hissedarlarından birisi olan Buffett, Apple'ın kurucusu Steve Jobs ve iPhone ile ilgili geçtiğimiz aylarda ilginç açıklamaları ile gündeme gelmişti.

5
Buffett, Steve Jobs hayattayken kendisine iPhone satmak için her yolu denediğini ancak kendisinin hiçbir zaman iPhone satın almadığını belirtmişti.
6
Cook, her sene Buffet'a iPhone satmaya çalıştı!
Cook, her sene Buffeta iPhone satmaya çalıştı!
Aynı teklifin Jobs'un ölümü sonrası onun yerine geçen Tim Cook tarafından da defalarca yapıldığını açıklayan Buffet, Cook'un kendisine her sene Noel kartı gönderdiğini ve her sene iPhone satmayı umduğunu söylemişti.
7
8
9


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Köpek eti satan restoran sahibinden kan donduran itiraflar: Yavru köpekleri alıp servis ediyoruz Güney Afrikalı lider, tutkunu olduğu Mercedes arabasıyla gömüldü 'Erkek arkadaşımla karantinaya girmek isterdim' diyen güzel tenisçiden olay kalça pozu Koronavirüse yakalanan Mucize Doktor'un oyuncusu Cansın Çekili'den yeni haber Arjantin'in ateşli hava durumu sunucusu bikinisiyle voleybol oynadı