Son Dakika Haberleri: Ebeveynlerinin banka kartlarını çalan 17 yaşındaki genç kızın, anne-babasını öldürtmek için kiralık katil tuttuğu ortaya çıktı!

Ebeveynlerinin banka kartlarını çalan 17 yaşındaki genç kızın, anne-babasını öldürtmek için kiralık katil tuttuğu ortaya çıktı!

6 gün önce

ABD'de, ebeveynlerinin banka kartlarını çaldığı için karakolluk olan 17 yaşındaki genç kızın, anne-babasını öldürtmek için kiralık katil tuttuğu ortaya çıktı.

1
ABD'nin Florida eyaletinde yaşayan 17 yaşındaki Alyssa Hatcher isimli genç kız, ebeveynlerinin banka kartlarını çalıp hesaptaki parayla kiralık katil tuttuğu için tutuklandı.
2
Genç kızı, ilk önce anne ve babasının banka kartlarını çaldığı için gözaltına alan polis, soruşturmayı derinleştirdikçe korkunç gerçekle karşılaştı.

3
Alyssa'nın arkadaşının polise verdiği ifadeye göre Alyssa, iki arkadaşına yüklü miktarda para vererek, anne babasını öldürmek için yardım istedi.
4
Banka hesaplarından ilk sefer 503 dolar, ikinci defa ise 926 dolar çektiği tespit edilen Alyssa'nın, ilk çektiği 503 doların 100 doları ile uyuşturucu aldığı, kalan 400 doları ise anne ve babasını öldürecek kişiyi bulması için bir arkadaşına verdiği öğrenildi.
5
Suçunu itiraf eden Alyssa, ifadesinde anne ve babasını öldürtmek için ilk teşebbüsünün başarısız olduğunu, ikinci teşebbüsü içinse 900 dolar çekerek, parayı siyahi bir seri katile verdiğini söyledi.
6
Haberler.com/ Dış HaberlerHaber Yayın Tarihi: 11.09.2019 04:53 

YORUMLAR (11)
  • Ruhani bunalımlar: Batı hiçbir zaman medeni olamamıştır.Hem kendi içinde hem dışarda hep kan dökmüştür..Medeniyet teknikte ilerlemek değildir..Medeniyeti, vahşetin zıttıdır. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Doğrucu Davut: Yaptığınız haberde milyarları çalmış diyorsunuz topu topu 500 dolar çıkıyor...ülkede doğru düzgün haber yapılsaydı sizi takip etmezdik... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Kerrata seni: İş bu haberde toplam 2300 dolar dan bahsediyor o da bizim parayla ufak bir kerrat hebıyla 12600 tl yapıyor... :-) 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Diğer Galeriler

Başını çarptıktan sonra filizlendi, 5 yılda bu hale geldi! Ölümle ilgili tüyler ürperten araştırma! Ölüler çürürken hareket edebiliyor Uzmanlar uyardı! Grip benzeri hastalık 80 milyon insanı öldürebilir Babam ve Oğlum filminin küçük yıldızı son haliyle şoke etti! Genç kadın, banyoda şarja taktığı telefonunun suya düşmesi üzerine feci şekilde can verdi