Evde temizlik yapan spor spikeri Diletta Leotta sosyal medyayı salladı - Son Dakika

Evde temizlik yapan spor spikeri Diletta Leotta sosyal medyayı salladı

İtalyan spor spikeri Diletta Leotta, ülkesini esir alan koronavirüs salgını nedeniyle uzun süredir evinden dışarı çıkmıyor. Evinde geçirdiği anları sosyal medyadaki takipçileriyle paylaşan Leotta'nın son paylaşımı da dikkat çekti.

1
Diletta Leotta, evinde temizlik yaparken çekilen fotoğrafını sosyal medyadan paylaşan Leotta'nın takipçileri, fotoğrafı yorum ve beğeni yağmuruna tuttu.

2
Başarılı spikerin fotoğrafını beğenenlerin arasında Roma efsanesi Francesco Totti'nin de olması dikkatlerden kaçmadı.
3
Leotta, geçtiğimiz günlerde İtalya'daki yaşanan koronavirüs kriziyle ilgili yaptığı açıklamada çok korktuğunu söylemiş ve halkın birlikte hareket etmesi gerektiğini ifade etmişti.
4
Leotta yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı; "Şu an yapabileceğimiz tek şey kendi sağlığımızı düşünmek. Sahadaki futbol oyuncuları gibi bizim de hayatta rollerimiz var ve bu virüse karşı takım halinde hareket etmeliyiz."

5
"Endişe içindeyiz ve sabahın ilk ışıklarına kadar siren sesi duyuyoruz. Bende koronavirüse dair bir belirti yok. Karantinada olduğum sürece spor ve yemek yaptım ve bol bol kitap okuyorum"
6
7
8
9
10
11
12
13

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Sevgilisinin bikinili fotoğraflarını sildirmek isteyen Cem Yılmaz'ın talebi mahkeme tarafından reddedildi Striptiz kulübünden, salgın sebebiyle yeni uygulama! Müşteriler araç içinden izleyecek Adını Feriha Koydum'un Cansu'sunun inanılmaz değişimi! Tam 16 kilo verdi Aleyna Tilki reklam ücretine 250 bin TL zam yaptı Ölmüş insanları mezardan çıkartıp kafataslarından su içen kabilenin görüntüleri dehşete düşürdü