Son Dakika Haberleri: Güzelliğiyle bir döneme damga vuran Marilyn Monroe'nun cesediyle ilgili şoke eden gerçek, yıllar sonra ortaya çıktı!

Güzelliğiyle bir döneme damga vuran Marilyn Monroe'nun cesediyle ilgili şoke eden gerçek, yıllar sonra ortaya çıktı!

27 gün önce

Uçuşan etekleri ve kırmızı rujuyla Amerikan Sineması'nın cinsellik sembolü olan ve 1962 yılında yüksek doz sakinleştiriciden hayatını kaybeden Marilyn Monroe'nun ölümüne dair yıllar sonra ortaya çıkan gerçek, tüyler ürpertti.

1
Kadınsılığı ve dram yüklü hayatıyla bir dönem Amerikan Sineması'na damga vuran güzel oyuncu Marilyn Monroe'nun sır dolu ölümüne dair yeni bir detay ortaya çıktı.
2
4 Ağustos 1962 tarihinde, aşırı doz sakinleştiriciden hayatını kaybeden Amerikalı model ve oyuncu Marilyn Monroe'nun morgdayken çekilmiş üç rulo çıplak fotoğrafının olduğu ortaya çıktı.

3
ABD Fox News kanalının, Marilyn'in ölümü ile ilgili hazırladığı belgesel için röportaj veren Leigh Wiener'ın oğlu Devik, babasının morga girdikten sonra beş rulo fotoğraf çektiğini, üç ruloyu çalıştığı magazin dergisine verdiğini ama Marilyn'in morgdaki çıplak pozlarını sakladığını söyledi.
4
Devik, babasının 1993 yılında öldüğünü ama hiçbir şekilde fotoğrafların yerini söylemediğini anlattı.
5
Marilyn Monroe'nun ölümünden hemen sonra, üzerine yalnızca beyaz bir örtü örtülmüş fotoğraflarının basına sızdırılması, o dönem Monroe'nun hayranlarının tepkisini çekmişti.

6
7
8
9
10
11
12Haber Yayın Tarihi: 18.08.2019 05:12 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Serdar'dan boşanan Chloe Loughnan, bikinili pozuyla takipçilerini mest etti! İngiliz Kraliyet Ailesi'nin altın klozeti çalındı! Değeri dudak uçuklatıyor 70 yaşındaki adam mandaldan öyle bir şey yaptı ki milyonlar şaştı kaldı! 24 yaşındaki kadın öğretmen, 15 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdi! 4 yaşında dünyanın en güzel kızı seçilmişti, bakın şimdi nasıl gözüküyor!