Hadise işi abarttı! Ayna önünde mayosuyla dans edip kalçasını gösterdi - Son Dakika

Hadise işi abarttı! Ayna önünde mayosuyla dans edip kalçasını gösterdi

1 ay önce

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Hadise, son paylaşımıyla yine adından söz ettirdi. Sırtı kameraya dönük olan Hadise'nin yaptığı hareket herkesi şaşırttı!

1
Son günlerin en çok konuşulan ünlüleri arasında olan Hadise, yaptığı paylaşımlarla gündemden bir türlü düşmek bilmiyor.

2
Gelen eleştirilere aldırış etmeyen ünlü şarkıcı son paylaşımında öyle bir şey yaptı ki "İşi iyice abarttı" yorumlarından kurtulamadı.
3
Konserden konsere koşan Hadise, kulisteki hallerini de takipçileriyle paylaşan Hadise, yine cesurlukta sınır tanımadı.

4
Önce ayna önünde mayosu ile dans eden Hadise, daha sonra paylaştığı video ile adeta "Sürpriz sonlu video" detirtti.
5
Arkası dönük olarak kameraya poz veren Hadise, bir anda üzerindeki montu çıkarıp kalçasını gösterince, video kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

6
Hadise'nin paylaşımında ise bir detay gözlerden kaçmadı. Geçtiğimiz günlerde 34 yaşındaki şarkıcı Hadise, estetik iddialarıyla gündeme gelmişti.
7
Göğüslerine silikon yaptıran Hadise'nin, öncesinde 'Kim Kardashian operasyonu' olarak bilinen kalça operasyonu geçirdiği öne sürülmüştü.
8
Öyle ki geçirdiği operasyon sonrası jüri üyeliği yaptığı "O Ses Türkiye" programında yerinden hiç kalkmayan Hadise'nin, koltuğuna özel bir yastıkla oturduğu söylenmişti.

9
Takipçileri Hadise'nin bu paylaşımından sonra kalçasında herhangi bir değişiklik olmadığını ileri sürdüler.
10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 22.01.2020 03:20 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Askeri okulu birincilikle bitiren Barbie lakaplı Amerikalı güzel başarısıyla takdir topladı Pedofili ev sahibini yakalatan hırsızın hayatı tamamen değişti! Güzellik kraliçesinin çıplak fotoğrafları internete sızdırıldı 6 yıldır gözlerini kapatamıyor! Genç dansçının görüntüsü yürekleri dağladı Elektrik faturasını yüzde 50 azaltıyor! İşte uzmanından en garanti yöntemler