Hayatından şüphe edilen 63 yaşındaki adamın cesedi evindeki çöp yığınının içinden çıktı! - Son Dakika

Hayatından şüphe edilen 63 yaşındaki adamın cesedi evindeki çöp yığınının içinden çıktı!

2 ay önce

İngiltere Birmingham'da 63 yaşındaki adamın cesedi, evinde biriktirdiği 3 kamyonet dolusu çöp yığını kaldırıldıktan sonra keşfedildi.

1
63 yaşındaki James Pettit'in, sesi soluğunun çıkmaması ve sokaktaki garip kokudan şüphelenen komşuları polisi aradı.
2
Kapıyı kıran polis memuru gördüğü manzara karşısında şoke oldu. Evin girişindeki merdivenleri dahil olmak üzere evin tamamını kağıt, şişe ve diğer çöp yığınları kaplamıştı.

3
63 yaşındaki adamın cesedi üst katta çöplerin içinde öylece duruyordu..
4
James Pettit'in, 'dispozofobi' yani çöp biriktirme hastalığı vardı. Kompulsif biriktirme hastalığı, istifçilik de denilen bu hastalık, değersiz, sağlıksız, kullanılmayan tüm eşyaların biriktirilmesi ve atılamaması demek..
5
Bir görgü tanığı şöyle dedi: 'Üst kat girişten 10 kat daha kötüydü. Polis, cesedi taşımanın çok tehlikeli ve güvensiz olduğunu söyledi. Cesedi oradan kurtarmak için evin komple çöpten temizlenmesi gerekiyordu.
6
3 kamyonet çöp çıktı!
3 kamyonet çöp çıktı!
Evin içinden tam 3 kamyonet çöp çıkartıldı. Komşuları, hayatını kaybeden Pettit'in, 40 yıldır o evde yaşadığını söyledi. Hatta 2 yıl önce çöple kaplı merdivenlerinden düşüp kafasını kapıya çarptığı bir kaza geçirdi.
7
'Her zaman iyi giyimliydi!'
Her zaman iyi giyimliydi!
Komşuları Pettit'i iki hafta önce bir Bentley'e binerken gördü. Bir komşusu şöyle dedi: 'Tuhaf olan şey, daima iyi giyimliydi. Sokakta yürürken onu gören herkes temiz olduğunu düşünürdü.

8
West Midlands polis sözcüsü, "Ölüm şüpheli olarak görülmüyor ve adli tıp görevlisine sevk edildi." dedi.

Haber Yayın Tarihi: 17.01.2020 02:00 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Türkiye'nin konuştuğu Atakan Kayalar kristal çocuk mu? Kristal çocuk nedir? Bu köyde 10 yıldır tek erkek bebek dünyaya gelmiyor! Ünlü yönetmenin 23 yaşındaki kızı yetişkin film yıldızı oldu! Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'ine sert eleştiri: Görüntü var, ses yok! Sibirya'da -30 derece soğuğa rağmen sokakta yaşıyorlar! Yürekleri acı dolu evsizlerden kareler