Hercai'nin Melike'si Aslı Samat'ın 173 kilo olduğu fotoğraflar ortaya çıktı! - Son Dakika

Hercai'nin Melike'si Aslı Samat'ın 173 kilo olduğu fotoğraflar ortaya çıktı!

2 ay önce

Hercai'nin Camgöz lakaplı güzeli Aslı Samat'ın oyunculuk aşkı için 98 kilo verdiği, eskiden 173 kilo olduğu ortaya çıktı.

1
Hercai'nin güleç yüzlü güzeli Melike'sini canlandıran Aslı Samat'ın, oyunculuk uğruna 98 kilo verdiği ortaya çıktı.
2
Samat, daha önceden 62 beden kıyafetlerden oluşan gardırobunu 42 beden kıyafetlerle değiştirdi.
3
Aslı Samat, 98 kilo vererek 75'e kadar düştü.
4
Zorlu dönemler geçirdiğini belirten Aslı Samat, "Süreç içinde 70 kilo verdikten sonra köpeklerimle bol bol yürüyüş yaptım, pilates ve yüzmeye gittim."
5
"Belirli yiyecekler dışında hiçbir şey yemediğim dönemler oldu. Beni iki sene görmeyen birine bazen kendimi hatırlatmak için "Hani şu kızıl olan, beraber çalıştık, hani köpeklerim var,

yahu şişman olan şişman işte, demek zorunda kalıyorum" dedi.

6
"Zayıflamaya 1 gecede karar verdim. Ağladım ağladım sabah kalktım anneme tüp mide ameliyatı olacağım dedim. O dönem sadece bir iş yapabildim. Otobüste ikili koltuklara oturamıyordum utanıyordum. Psikologla konuşurken fark ettik; erkeklerden korunmak için bir noktadan sonra kilo almışım. Bir şey yaşadığım için değil ama duyduklarımdan dolayı erkeklere güvenmiyordum. Erkeklerle daha yeni yeni konuşuyorum."

7
"98 kilo verdim. 100 kilo vermiş olmak istiyorum ama o son ikiyi hala veremedim. Şu an 75 kiloyum" diyen Aslı Samat, bir dönem sabahları pizza ile kahvaltığı yaptığını söyledi.
8
9
"Şimdilerde sosyal medyada DM kutum değişti. Evlilik teklifleri filan alıyorum. Bu arada zayıfladığım için değil bu kiloda olduğum için geliyor o mesajlar. Ama ben kızlarınkilere bakıyorum. Diyet listesi atanlar oluyor abla bir baksana diyorlar. Ama doktor değilim yanlış bilgi vermemek için yorum yapmıyorum."
10
11
Şimdi Aslı Samat'ın tek isteği 16 kilo daha vermek. 59 kilo olup, hayatına sağlıklı bir şekilde devam etmek istiyor.
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Abone Ol:Google'da Takip Et Paylaş: Facebook'ta Paylaş!Paylaş Twitter'da Paylaş!Tweetle Whatsapp'da Paylaş!Gönder

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tüm dünya bu ülkeyi izliyor! Grönland'da koronavirüs hastalarının tamamı iyileşti Bir Zamanlar Çukurova'nın yıldızı Hilal Altınbilek, karantina paylaşımıyla büyüledi Fazla kilolarıyla eleştirilen Buse Terim resmen eridi Ünlü futbolcu Douglas Costa, koronavirüsten dolayı zor günler geçiren ülkesinde model sevgilisiyle yardım dağıttı Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge'den karantinada bikini şov