Son Dakika Haberleri: İşte Benim Stilim'le ünlenen Yağmur Taktaş, cesur pozlarıyla sınırları zorluyor!

İşte Benim Stilim'le ünlenen Yağmur Taktaş, cesur pozlarıyla sınırları zorluyor!

21 gün önce

Geçirdiği estetik operasyonlar sonrası tanınmaz hale gelen İşte Benim Stilim yarışmacısı Yağmur Taktaş, iddialı pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor.

1
İşte Benim Stilim programıyla ünlüler kervanına katılan Yağmur Taktaş, küçük dokunuşlarla adeta bambaşka birine dönüştü.
2
Instagram'dan yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettiren Taktaş, sosyal medyada sık sık photoshop yaptığı iddiasıyla gündeme geliyor.
3
Taktaş, futbolcu Emre Mor'un kendisine yazdığı 'tanışma talebi' mesajlarını ifşa ederek, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
4
Birçok takipçisi, Taktaş'ın yarışmadan sonra evrim geçirdiği yorumunu yaparken, Taktaş'ın iddialı pozlarını yoruma kapatması ise dikkat çekti.
5
İşte Taktaş'ın sınırları zorlayan pozları...
İşte Taktaşın sınırları zorlayan pozları...
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22Haber Yayın Tarihi: 23.10.2019 10:25 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yasak Elma'nın yıldızı Tuvana Türkay'ın annesine bakın! O da estetik güzeli çıktı 124 yıl önce çekilen ilk röntgendeki ilginç detay ortaya çıktı! Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'sini hiç böyle görmediniz! Cesur pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Ayasofya'da çırılçıplak poz vermişti! Tepki çeken model hakkında flaş gelişme Yıldız futbolcu, İspanyol güzelin peşine düştü! Her şeyi Instagram ele verdi