Son Dakika Haberleri: Karın ağrısı sebebiyle gitti, midesinden çıkanlar doktorları bile şoke etti!

Karın ağrısı sebebiyle gitti, midesinden çıkanlar doktorları bile şoke etti!

2 ay önce

Hindistan'da şiddetli karın ağrısı şikayetleri ile hastaneye giden 30 yaşındaki Yogesh Thakur'un midesinden jilet, bıçak, tornavida gibi 33 yabancı madde çıktı.

1
30 yaşındaki Yogesh Thakur, şiddetli karın ağrısı şikayeti ile 14 Temmuz'da hastaneye kaldırıldı. Annesi Kusma Thakur, oğlunun bulduğu her nesneyi yediğini doktorlara söyleyince doktorlar, mide röntgeni çekti.
2
Doktorlar, Yogesh'in midesinde jilet, bıçak, tornavida gibi 33 madde olduğunu görünce şoke oldu ve hemen ameliyata aldılar.
3
Yogesh Thakur'un, durumunun iyi olduğu ve yabancı nesneleri yemesine sebep olan hastalığın Pika adı verilen pskilojik rahatsız olduğu ve tedavi göreceği belirtildi.
4
30 yaşındaki Yogesh, şiddetli karın ağrısı şikayeti ile 14 Temmuz'da hastaneye kaldırıldı. İki gün sonra, doktorlar tüm maddeleri çıkardı ve ameliyattan sonra bu şekilde fotoğraflandı.Haber Yayın Tarihi: 18.07.2019 04:39 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kimseyi umursamadılar! Dünyaca ünlü şarkıcı, sevgilisini uluorta öpücüklere boğdu Bebekli kadına büyük ayıp! Trende kimse yer vermeyince yere oturup emzirdi 107 yıl önce batan Titanic'in son hali şoke ediyor! Resmen eridi Aşk Adası'nın fenomen güzeli, paylaştığı cinsel ilişki videosuyla pes dedirtti! Kraliçe Elizabeth'in oğlu şimdi yandı! Cinsel istismar kanıtlandı