Kim inanır 55 yaşında olduğuna! Ünlü oyuncu fiziğiyle genç kızlara taş çıkartıyor - Son Dakika

Kim inanır 55 yaşında olduğuna! Ünlü oyuncu fiziğiyle genç kızlara taş çıkartıyor

2 ay önce

Desperate Housewives'ın (Umutsuz Ev Kadınları) Susan Mayer'ı Teri Hatcher, 55. yaşını kutlamasına rağmen fiziği ile genç kızlara taş çıkarttı.

1
Yyaınlandığı dönemde reyting rekorları kıran Amerikan televizyon dizisi Desperate Housewives'ın güzel oyuncusu şimdi 55 yaşında!
2
Teri Hatcher geçtiğimiz salı akşamı, Instagram'da paylaştığı bikinili pozuyla hayranlarını kendine hayran bıraktı.
3
55 yaşındaki Desperate Housewives yıldızı, fitness yolculuğunu anlatan bir yazı eklediği paylaşımda inanılmaz görünüyordu.
4
Paylaşımında "filtre, makyaj yok" diye hayranlarını çılgına çeviren oyuncu binlerce beğeni aldı.
5
Hatcher şunları söyledi: "Egzersiz, çıplak görünmek için bir araç değil, bir refah kaynağıdır. Gerçek şu ki; bu benim ve 55 yaşında böyle bir bedende olmak özgürleştirici hissettiriyor.

Yaş, amacınıza açıklık kazanmanıza ve kime ve neye minnettar olduğunuza değer vermenize olanak sağlar. Yaşamın mucizesini görmeye yetecek yaşınız ve bu bilgiyi canlandırmanız için yeterli gençliğiniz var.

6
Le Cordon Blue'da eğitim alan Hatcher, en sevdiği yemek tariflerini düzenli olarak YouTube kanalında paylaşıyor.
7
İşte başarılı oyuncunun Instagram hesabından bazı kareler..
İşte başarılı oyuncunun Instagram hesabından bazı kareler..
8
9
10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 12.12.2019 09:47 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Selena Gomez'den, eski sevgilisi Justin Bieber hakkında olay itiraf: İlişki boyunca tacize uğradım! İşte Benim Stilim'in Bahar Candan'ı, estetikten nasibini aldı! Yüzünü gören gözlerine inanamıyor 16 yaşındaki YouTuber, milyon dolarlık malikane satın aldı! Günlük kazancı dudak uçuklatıyor Koala, yılan, kedi ne bulsalar yiyorlar! İşte katil hastalık koronavirüsün yayıldığı pazardan kareler Bu uygulama hayat kurtarıyor! İnternet olmasa bile kesintisiz iletişim sağlıyor

Son Dakika Haberleri