Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran 'Selena' sorusu! İmirzalıoğlu'nun tepkisi yarışmacıyı utandırdı - Son Dakika

Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran 'Selena' sorusu! İmirzalıoğlu'nun tepkisi yarışmacıyı utandırdı

2 ay önce

Ekranların fenomen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster'in yayınlanan son bölümünde eğlenceli dakikalar yaşandı. Yarışmacıya yöneltilen 'Selena' sorusuna, İmirzalıoğlu'nun verdiği tepki olay oldu.

1
Atv ekranlarının fenomen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster'in 849. bölümünde ilginç anlar yaşandı.
2
Sahnelerden sıkıldığı için şu anda İstanbul'da sokak müzisyenliği yaptığını söyleyen Kurtul Cihan Yazar isimli yarışmacıya, şıklarda eski dizilerin yer aldığı bir soru yöneltildi.
3
Yazar'a, ''2006-2009 arası 104 bölüm yayınlanan, doğaüstü güçleri olan Selin, Leyla ve Nazlı adlı üç kardeşin maceralarının anlatıldığı dizi hangisidir?'' sorusu soruldu.


4
Bir süre düşünen yarışmacı, çareyi telefon jokerini kullanmakta buldu ve kayınbiraderi Haluk Güneş'i arayarak yardım istedi.
5
Güneş, soruya ''A, Selena'' yanıtını verdi. Ancak yarışmacı ikilemde kalarak Güneş'e emin olup olmadığını sordu. Şıkları tekrar duymak isteyen Güneş, son kararını dile getiremeden süre bitti.
6
Bir süre düşünen Yazar da kayınbiraderine güvenerek A şıkkını seçti.
7
Soruyu doğru yanıtlayan yarışmacı, 7 bin 500 TL değerinde para ödülü kazandı.
8
Yarışmacının soruyu yanıtlamaya çalıştığı süreçte her türlü yorumdan kaçındığı gözlenen İmirzalıoğlu, Yazar'a, ''Hiç izleme şansınız oldu mu Selena'yı?'' şeklinde bir soru yöneltti.
9
Yarışmacı ise İmirzalıoğlu'na ''Oldu, oldu ama kendime güvenemedim ya da hatlar karıştı diyelim'' yanıtını verdi.
10
İmirzalıoğlu, soruda bahsi geçen 'Selena' dizisi için ''Evet, Sinem Kobal'ın başrolde olduğu... Yakınımdır!'' diyerek yarışmacıya tebessüm etti.
11
İmirzalıoğlu'nun sözleri üzerine utanıp eliyle yüzünü gizleyen yarışmacı, stüdyoyu kahkahaya boğdu.
12
Kısa bir süre başı eğik kalan yarışmacı elini yüzünden çekip ''Evet, Ayvalık'ta Ortunç Koyu'na çok tur getiriyorum'' dedi.
13
İmirzalıoğlu ise yarışmacıya, ''Öyle mi? Evet, orada da evlenmiştik. Selam olsun buradan eşime!'' diyerek samimi bir şekilde karşılık verdi.

Haber Yayın Tarihi: 08.12.2019 03:36 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İstanbul'un nadide semtinde telesiyej keyfi! 60 yıl önce çekildi Ayşen Gruda'yla, Müjdat Gezen'in nişan attığını biliyor muydunuz? Cani anneden kan donduran itiraf! 3 çocuğunu ninniler eşliğinde boğarak öldürdü Isırdığını 10 dakikada öldürüyor! Yangın ve selin vurduğu Avustralya'da katil örümcek alarmı Ramo'nun yosun gözlü güzeli Fatoş, Instagram pozlarıyla büyülüyor!

Son Dakika Haberleri