Son Dakika Haberleri: Kimseyi umursamadılar! Dünyaca ünlü şarkıcı, sevgilisini uluorta öpücüklere boğdu

Kimseyi umursamadılar! Dünyaca ünlü şarkıcı, sevgilisini uluorta öpücüklere boğdu

4 ay önce

Ünlü şarkıcı Shawn Mendes, Señorita şarkısının klibinde tanıştığı ve sonralarda aşk yaşamaya başladığı meslektaşı Camila Cabello'yu, uluorta öpücüklere boğdu.

1
Señorita şarkısının klibinde tanışan ve bir süredir aşk yaşayan Camila Cabello - Shawn Mendes çifti, Kanada'nın Montreal kentinde bir cafede sarmaş dolaş görüntülendi.
2
Çevredekilere aldırmayan çift, masalarına gelip kendilerine soru soran garsonu bile umursamadı. Garsonun sabırla beklemesi, geceye dair dikkat çeken başka bir detaydı.
3
Aralarındaki boy farkı yüzünden alay konusu olan çift, çevredekilere aldırmadan dakikalarca öpüştü.
4
Çift, Temmuz ayında, Miami sahillerinde de saatlerce öpüşmüş, kendilerini görüntüleyen paparazzileri dahi umursamamıştı.
5
6
7
Bir süre yürüyüş yaptıktan sonra, sakin bir cafe bulup soluklanan Mendes ve Cabello çifti, romantik dakikalar yaşadı.
8
20 yaşındaki Shawn Mendes, oldukça spor bir görüntü çizerken, 22 yaşındaki kız arkadaşı Camila Cabello'nun makyajsız olması dikkat çekti.
9
10Haber Yayın Tarihi: 23.08.2019 09:21 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti! Hükümet için çalışıyordu, çıplak fotoğrafları ortaya çıkınca hayatı tepetaklak oldu 'Arılar bana bir şey yapmaz' dedi, yarı çıplak peteklerin arasına daldı! İşte Benim Stilim'le ünlenen Niran Yalaz, estetik operasyonlarla bambaşka biri oldu!