Kıskanç koca, sosyal medya fenomeni eşini boğarak öldürdü - Son Dakika

Kıskanç koca, sosyal medya fenomeni eşini boğarak öldürdü

29 gün önce

Hindistan'da bir adam, sosyal medyada yaptığı paylaşımlardan sonra fenomen olan karısını kıskandığı için vahşice öldürdü.

1
Hindistan'ın Rajasthan eyaletinin Jaipur kentinde Ayaz Ahmed isimli şahıs sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla fenomen olan eşi Reshma Magallani'yi kıskançlık sebebiyle boğarak öldürdü.

2
Reshma Magallani'nin öldürülmeden önce kocası Ahmed'le kıskançlık sebebiyle yaşadığı tartışmalar sonucunda, ailesinin evine sığındığı, dışarıda bulunduğu sırada tenha bir yerde kocası tarafından boğularak vahşice öldürüldüğü öğrenildi.
3
Magallani'nin cansız bedeni cinayetten 1 gün sonra çevre sakinleri tarafından bulundu.
4
Olayla ilgili soruşturma başlatan polis yaptığı açıklamada Ayaz Ahmed'in yapılan ilk sorguda cinayeti itiraf etti.
5
Polis, cinayeti Magallani'nin sosyal medyada popüler olmasını kabullenememesi sebebiyle işlediğini belirttiğini ifade etti.
6
Ahmed, çıkarıldığı ilk mahkeme sonucunda tutuklandı.
7
8
9
10

Haber Yayın Tarihi: 24.01.2020 03:21 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Askeri okulu birincilikle bitiren Barbie lakaplı Amerikalı güzel başarısıyla takdir topladı Pedofili ev sahibini yakalatan hırsızın hayatı tamamen değişti! Güzellik kraliçesinin çıplak fotoğrafları internete sızdırıldı 6 yıldır gözlerini kapatamıyor! Genç dansçının görüntüsü yürekleri dağladı Elektrik faturasını yüzde 50 azaltıyor! İşte uzmanından en garanti yöntemler