Son Dakika Haberleri: Küçük bir ben tanesi deyip geçmeyin! Sırtından koca parçayı götürdü

Küçük bir ben tanesi deyip geçmeyin! Sırtından koca parçayı götürdü

22 gün önce

Avustralyalı Ryan Glossop yakın zamanda bir arkadaşını cilt kanserinden kaybedince rutin kontrollerini yaptırmak istedi. Ancak sonrasında hayatının şokunu yaşadı.

1
37 yaşındaki Ryan Glossop yakın zamanda bir arkadaşını cilt kanseri nedeniyle kaybetmişti. Ryan bunun da etkisiyle kontrollerini ve testlerini yaptırmak için doktora gitti. Önlem için giden ve sonuç çıkmayacağını düşünen Ryan hastanede hayatının şokunu yaşadı.
2
Ryan'ın boynunda ben zannettiği küçük lekenin kansere dönüştüğü ortaya çıktı ve melanom teşhisi konuldu.
3
Ryan konuyla ilgili olarak 2 ameliyat oldu ancak test sonuçları hala anormaldi.
4
Yapılan testler sonucunda Ryan'a 'Nevus Spillus' denilen ve melanom içinde nadir görülen bir hastalık teşhisi konuldu.
5
Sırtının yarısını kestiler!
Sırtının yarısını kestiler!
Bu yıl Mayıs ayında Ryan son bir ameliyat daha oldu. Kanser riskinin tamamen ortadan kalkması için büyük çaba sarf eden doktorlar, adamın boynundan büyük bir parça da çıkardı.

Boynundan ve sırtından geniş bir cilt alanının alınması gereken Ryan'a deri grefti yapıldı ve bunun için iki bacağından parçalar çıkarıldı.

6
Cilt kanseri şakaya gelmez!
Cilt kanseri şakaya gelmez!
Güzel eşi aracılığıyla yaşadıklarını Facebook'tan paylaşan Ryan, 'cilt kanseri şakaya gelmez, mutlaka kontrollerinizi yaptırın' diyerek herkesi uyardı. 'Cilt kontrolü yaptır!' diyerek Facebook kullanıcılarını farkındalığa çağırdı. Çift, cilt kanseri hakkında daha fazla farkındalık yaratmaya yardımcı olmak istediklerini ifade etti.Haber Yayın Tarihi: 22.10.2019 10:33 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yasak Elma'nın yıldızı Tuvana Türkay'ın annesine bakın! O da estetik güzeli çıktı 124 yıl önce çekilen ilk röntgendeki ilginç detay ortaya çıktı! Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'sini hiç böyle görmediniz! Cesur pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Ayasofya'da çırılçıplak poz vermişti! Tepki çeken model hakkında flaş gelişme Yıldız futbolcu, İspanyol güzelin peşine düştü! Her şeyi Instagram ele verdi